Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YENİ! Suzuki Gixxer 250 SF

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Suzukinin alıştığımız gibi yine sessiz sedasız ürettiği bir motosiklet..

Gsx 250r, tasarımı kalitesi çok güzel görünen ancak görüntüsünün hakkını veremeyen, kendi klasmanındaki rakibi r25'in performans olarak çok gerisinde kalan, 2 silindire rağmen 24,5hp güç üretebilen 2 subaplı bir motosikletti.

Yeni gixxer 250SF'de subap sayısı 4'yükselmiş ancak bu seferde silindirin birisi kayıp.. Yani tek silindir!
    Bu tek silindir DOHC ve SOHC motor karakterlerinin karışımı gibi bir durumdan bahsediliyor içeriklerde. Motor kısmı daha küçük ve daha hafif, MotoGP teknolojisinden faydalanılmış sanırsam ancak bu motordanda yine rakiplerinin gerisinde kalan 26,5hp güç üretilebiliyor, ve motorumuzda yalnızca yağ soğutma sistemi mevcut..

Yine heyecanlandım, bu sefer Suzuki yaptı dedim ama yine olmadı :( Yapmıyorlarmı yapamıyorlarmı bilemiyorum ama olmuyor Suzi olmuyor. Hadi bu motosikleti adam binsin yol yapsın, ekonomik takılsın dedinde zaten inazuma, inazuma f modeli ve Gsx250r mevcuttu üstüne birde bu.. Zorla touringci yapacaklar adamı. Benim görüşüm yine sınıfta kaldı. Gelirmi oda aşikar ama gelmesede olur. Bütün JAPON 250cc'lere bindim ama Suzi kendine bindirmemekte ısrarcı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    r25 kadar agresif durmuyor ama hoş yinede gelmesin bence 30 a yakın fiyat çekerler

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Gelsin arkadaş, gelsin markalar arası rekabet olsun. Çok seçenek oldumu, satmak isteyen daha iyi ve daha uygun olmaya çalışacak. O gelmesin, bu gitsin, şu kalsïn diye diye piyasa monopollaşıyor. Tek marka ve sade stokcu satıcï kazanıyor. Onlarda ne sunarsa onu naca alabiliyor tüketici. Kendi ürettiğimiz ve kendi markamız değilki, diyelim, hepimiz bundan alalım, hayrını kendimiz görelim.

Bu motosiklet hindistan pazari icin uretilmis..Turkiye ye gelmez buyuk ihtimalle..Hindistan pazari farkli bir pazar..Her marka sirf hindistan icin tamamen farkli urunler uretiyor..

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Tam zengin ailelerin oyuncağı,çocuğuma 250'lik alayım ama 120 bassın en son :D

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Aynen ağalar, top speed meraklısı değilim ama insan merak ediyor nedeeeeeğğn. Neden abi R25 190'lara cbr250 180'lere çıkıyorda suzuki 140 da kesiciye giren motor yapıyor anlamıyorum. Bence teknolojisi yetmediğinden değil. Tüketici istekli üretim yapsalar keşke, düşünsene abi yamaha anketle motosiklet üretiyor mükemmel olur ama bu konu reale gelince böyle hayal ettiğim gibi olmaya bilir

yıllardır boyboy GSXR üreten, Hayabusa gibi motoru üreten firmanın sizce teknolojisinin 250'lik 2 silindir 30+hp motosiklet yapmaya yetmemesi mümkün mü

demek ki adamlar bu klasmanda farklı bir kitleyi hedef alıyorlar. Yani çok gitmesinden ziyade az yakmasını, bakım maliyetlerinin düşük olmasını, konforlu olmasını önemsiyorlar. Bu aleti ileride supersport hedefleyenlere yönelik çıkardıklarını sanmıyorum.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Gümüş de ne yakışmış beee olmadi olamadi bi Suzukimiz
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)