Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Çoktan seçmeli test. Süre 3sn.

Katılımcı sayısı
41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, alır.

28 68.29%
  • Hayır, alamaz.

13 31.71%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Angry MT-07 alır mı? Almaz mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    ettim,noter satıcıdan 19, 750ye alıp noter alıcıya ait 22 ye sattım abi. Bi tek fz6n ve vfrı aldığım paraya sattım, fz yi alanın durumu çok iyi değildi vfrıda grenaj hasarlı şekilde verdim. Boyattırsam alacak adamın aklında kalırdı o şekil boyatmadan sattım.

Motosiklete nasıl baktığımı biliyor eş dost çoğu arkadaşımın yağ filtre buji bakımını benim garajda hallediyoruz, daha ustaya motosikletimi götüren olmadı pazarlık edip verip geçiyoruz herkesde memnun kaldı Allah a şükür yüzümüz kara çıkmadı. İlk zamanlar bi duke390 kazığı yedik ama oda nazarlık oldu 😀

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ettim,noter satıcıdan 19, 750ye alıp noter alıcıya ait 22 ye sattım abi. Bi tek fz6n ve vfrı aldığım paraya sattım, fz yi alanın durumu çok iyi değildi vfrıda grenaj hasarlı şekilde verdim. Boyattırsam alacak adamın aklında kalırdı o şekil boyatmadan sattım.

Motosiklete nasıl baktığımı biliyor eş dost çoğu arkadaşımın yağ filtre buji bakımını benim garajda hallediyoruz, daha ustaya motosikletimi götüren olmadı pazarlık edip verip geçiyoruz herkesde memnun kaldı Allah a şükür yüzümüz kara çıkmadı. İlk zamanlar bi duke390 kazığı yedik ama oda nazarlık oldu ��
    O zamanlar,duke 390 hic ugrasmadan,2.el nc750 alaydin en az 4-5bin kâr birakirdi..

Neyse sağlik olsun,kulak arkasi fazla aşınmadan kurtarmissin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    hemende alınıyon hiç şaka yapmaya gelmiyor angıry powır

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/00jvLV.jpg

Ama haksızmıyım ya şu motoru alcağına git dominar 400 al hiltinin üstüne oturmuş gibi gidersin 😀

Emin olmamakla beraber puig olması lazım.
    Yav adam mt25 titriyor diyor sen dominar hilti diyorsun nasıl olacak bu iş, mt25 4 ay 3600km kullandım, 1 km ye yakın da mt07 kullandım nasıl bir yapıya sahip az çok biliyorum, eline koluna hakim olmazsan o sana güzel bir hakim olur dünyanın kaç bucak olduğunu o zaman anlar, her viteste tork var götü başı ayrı oynaması normal onu demek istiyorum, alıp kullananların da asfalta yapılmış resimlerini görüyoruz yoksa isterse h2r alsın.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sen viraj seven adamsın napcan MT yi. Al vfr kurtul

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen viraj seven adamsın napcan MT yi. Al vfr kurtul
    Vfr sıkıntı abi. Onun v-tec’i yüzünden şirket arabaları ile sürekli kapışmak gerek. Mt candır

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hayırlı olsun şimdiden. Tracer 700 alırdım alabilsem. Mt 07 ile aynı motor ama daha iyi Uzun yolda.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Ulu manitu, niye böyle dengesiz cc serisi var. Mt- 125cc ve mt-250cc'den Mt-700cc,Mt900cc,Mt1000cc yükseliyor. neden? Niys, Mt- 125cc, mt-250cc, mt400cc, mt600cc, mt-800cc, mt1000cc gibi seri niye yok. Ya herro ya merro niye? Anlamıyorum. Merdiven altı tamirciler bile, bir saate cc yükseltip değiştiiriyirlar. Tükedici, niye istediğhi motor seçemiyor.
    Çünkü monopol piyasa ayarlanıyor, tek firma ve satıcı kazansın diye, tüketiciyede ne sunulursa olu alma zorunda kalıyor, seçenek yok, üretici rekabeti yok, elaleme monopol piyasa kuruyoruz. Kendi ürünümüz olsa, bir hayrını görürdük. Elalemin markasına kapitalizimi koşturup coşturuyoz, sonra niye enflasyon falan filan.
    Mesele ekonomi arkadaş, tadı damağında kalmayacaksa al, bak keyfine, hayırlı uğurlu olsun demek kalıyor bize. Sıkıntı olur diyorsan, al tadını b9ozmadan sat, gœnlünü eğlendir, neticede hayat motosiklet'den ibaret değil, olmasada olur, diyebilir, rahatına ve geleceğine yatırırsın. Hayırlısı dileğiyle, selamlar.

Motosikleti
    MT 25
    İnsan oğlu nankördür bu yüzden birinin hayali bir başkasının hayatı olur. Herkes elintekiyle yetinip bir üstündekini arzulamasaydı zaten arz talep oluşmazdı. Bence alırsın Heyecan lazım

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun mt07

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden. Tracer 700 alırdım alabilsem. Mt 07 ile aynı motor ama daha iyi Uzun yolda.
    Tracer'ın arka maşa da bir 5cm kadar uzun, aks mesafesi uzadığı için MT-07'ye göre daha stabildir. Ön camı da tur camıyla değiştirmek gerekiyor, Yamaha'nın orijinal tur camı güzel.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bir çuval çekirdek aldım, bekliyorum serkan. başlığı takipteyim. bir çuval çekirdek bitmeden sorun çözülsün..

emti yedi
    "istemek için kendini donatan bir adam mısın? Sorarım, zafere ulaştın mı? Kendi kendini zorladın mı? Duygularına hükmettin mi? Erdemlerinin efendisi oldun mu? Sorarım sana canım kardeşim. Yoksa arzun..."

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler