Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Sizce CBR 650 R 2019 titreşim sorununu çözmüş müdür ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla haklısın ya nasıl olacak anlamış değilim abi nasıl bu akdar şişer 2 gün önce 33'dü bence bu fiyatlara 650f satmaları zor kendi adıma gider 600rr alırım.
    33 anca hasar kayıtlı vs satılır. Her şeyin değeri nasıl artmış bizim motoru hayrına mı verecek insanlar 33’e satsan yerine hiçbir şey koyamazsın bu devirde. Safkan ss istiyorsanız tabi ki 600rr bakmanız faydanıza 650f sport touring bi motor bu arada kullanımı rahattır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    2018 650F kullanıyorum titreşim konusunda abartılacak bir şey yok bence. R25’te elim ayağım uyuşurdu şuan hiçbir sıkıntım yok. Kullanırken aklıma bile gelmiyor.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam dostum bende 650f kullanıoyorum. motoru ilk adlığımda titreşimi belli bir devirde ellerimde hissediyordum. sanırım 5 ila 7 bin devir arası elciklere veriyordu. orjinal rizoma elcikleri vardı. gittim söktürdüm bunu orjinal elciklerini taktım şuan bir titreşim söz konusu değil.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    33 anca hasar kayıtlı vs satılır. Her şeyin değeri nasıl artmış bizim motoru hayrına mı verecek insanlar 33’e satsan yerine hiçbir şey koyamazsın bu devirde. Safkan ss istiyorsanız tabi ki 600rr bakmanız faydanıza 650f sport touring bi motor bu arada kullanımı rahattır.
    Eşimle'de arada biniyoruz,bundan sebep cbr650f istedim.Takas düşünen olursa cbr250r 2017 modelle konuşabiliriz.600RR çokta istemiyorum aslında çocukta var,yaş'da var o yüzden 650f arıyorum.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Arkadaşlar 650r cidden çok mu titriyor? Motorumu sattım ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama şu titreşim durumu aklımı kurcalıyor. Kullanıcı varsa yorumları bekliyorum

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 650r cidden çok mu titriyor? Motorumu sattım ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama şu titreşim durumu aklımı kurcalıyor. Kullanıcı varsa yorumları bekliyorum
    ben çok yüksek hızlarda kullanmam. 120 den sonra titreşim başlıyor ama sıfır titreşimden sonra olduğu için birde ben pimpirikliyim hissediyorum. öyle çok abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zangır zungur titretiyor artık kız arkadaşımla sevişmiyorum bu motora biniyorum

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    düzelmiş düzelmiş... alabilirsiniz...

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok yüksek hızlarda kullanmam. 120 den sonra titreşim başlıyor ama sıfır titreşimden sonra olduğu için birde ben pimpirikliyim hissediyorum. öyle çok abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
    Peki cbr250r r25 cbr 600f ile titreşimi kıyaslarsak hangisine yakın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)