Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

H4 ile H7 arasındaki fark ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Motosikletimin ön far ampulünü aşağıdaki linkteki osram ampul ile değiştirmek istiyorum.
    http://www.feyizoglu.com/X-Racer-Ext...-_46498.html#0
    Benim motosiklette normal far ampulü dipli fişli ye çeviricem de sorun şu H4 ile H7 arasındaki farkı bilmiyorum. Ne gibi bi fark var aralarında bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vl 800 ıntruder 1998 model hakkında olumlu olumsuz yanları teknik olarak biniş rahatlıgı
    hakkında birde fiyat olarak bilgi verebilirmisiniz acil arkadaşlar teşekkürler

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı necathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletimin ön far ampulünü aşağıdaki linkteki osram ampul ile değiştirmek istiyorum.
    http://www.feyizoglu.com/X-Racer-Ext...-_46498.html#0
    Benim motosiklette normal far ampulü dipli fişli ye çeviricem de sorun şu H4 ile H7 arasındaki farkı bilmiyorum. Ne gibi bi fark var aralarında bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    h4 ampul çift flamanlıdır uzun kısa huzme aynı ampulde gerçekleşir h7 ise tek flamanlıdır farına göre uzun kısa olarak ayarlanabilir. eğer motorun da s2 traktör ampulu varsa (kesin öyledir) bu ampul de h4 gibi çift devrelidir yerine anca h4 olur ama tam olmaz çünkü h4 yüksek akım çeker ve 55-60w değerindedir, akü sorunu olabilir forumda biraz araştırma yap aradığını bulacaksın

ayrıca linkteki ampul ve fiyat çok saçma zaten aydınlatma için o fiyata xenon alırısın

Alıntı far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vl 800 ıntruder 1998 model hakkında olumlu olumsuz yanları teknik olarak biniş rahatlıgı
    hakkında birde fiyat olarak bilgi verebilirmisiniz acil arkadaşlar teşekkürler
    haydaaa adana çık aradan
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    teşekkürler hakikatten o arkadaş konu açmaya üşenmiş sanırsam

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    aynı ampulden bende gördüm uygun geldi ama nasıl baglıcaz acaba fln derken olmadı eger yaparsan nasıl yaptıgını paylaşta bizde faydalanalım
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı ampulden bende gördüm uygun geldi ama nasıl baglıcaz acaba fln derken olmadı eger yaparsan nasıl yaptıgını paylaşta bizde faydalanalım
    Tabiki yapılcak tek şey duyu değiştirip fişli giriş olan bi duy bağlamak olucak.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    orjinal ampulünüz 35 wattsa onun yerine bunu takarsanız hem akü sorunları yaşarsınız hemde aşırı ısınmadan farınızın içi eriyebilir, tesisat kablolarınız eriyebilir. orjinal ampulünüzün değerlerini değiştirmeyin derim.

Motosikleti
    honda cbr250r
    arkadaşlar osram x-racer xenon görünümlü far satın aldım feyizoğlundan birkaç gün evvel üründe bu http://www.feyizoglu.com/Osram-X-Rac...u-_46498.html# honda cbr motoruma taktım ve sonuç hayal kırıklığı normal sarı holojenden bir farkı yok boşuna para vermeyiniz.. yakında resimlerini de koyacağım...
    [I][I][/I][I][/I][COLOR="#B22222"][/COLOR][B]dum spiro spero.... nefes alıyorsan eğer, umudunu yitirme.... [I][/I][/B][/I]

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    S2 Ampul yerine 35/35 H4 alırsanız Hiç bir sorun yaşamazsınız.( Tabi S2 soketini değiştirdikten sonra) Değiştirmekten çekinmeyin. Önerim ise şudur; Osram Nightbreaker 35W H4
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    konuyu hortlatıcam ama şöyle bi sorum olacak.
    bu araç için satılan ampullerden alıp motosiklete taksak bi sıkıntı olur mu?
    genellikle araçlar için ikili set halinde satıldığını gördüm ampüllerin, kitapçıktaki watt değerlerine göre alsam bi sıkıntı yaşar mıyım?
    Osram ın night breaker serisini düşünüyorum, kullanan var mıdır?
    ya da başka tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatıcam ama şöyle bi sorum olacak.
    bu araç için satılan ampullerden alıp motosiklete taksak bi sıkıntı olur mu?
    genellikle araçlar için ikili set halinde satıldığını gördüm ampüllerin, kitapçıktaki watt değerlerine göre alsam bi sıkıntı yaşar mıyım?
    Osram ın night breaker serisini düşünüyorum, kullanan var mıdır?
    ya da başka tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?
    Motorunuzdan çıkan ampulün üzerinde watt değeri yazar o watt değerine göre alın. Fazlası far aksamina ısıdan dolayı zarar veriyor.
    Ben şimşek etkisinden dolayı LED kullaniyorum inwells marka fanli led

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)