Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motor almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz Nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Discover 125ST
    Öncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim ve bu ilk gönderim sizlere danışmak istedigim birşey var(benden daha tecrübeli ve bilgili oldugunuz için) bu yaz motor almayı düşünüyorum para biriktirip hedefim 4-5 bin lira bütçe ile alabilecegim motorlar hangileri sizce ? Motorda görünüşü benim için biraz daha önde Ybr veya onun tipinde(yanılmıyorsam kaslı yapı deniyor o tiplilere)yakıt konusunda cimri beni üzmeyecek bildiginiz önerdiginiz modeller nelerdir?Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Tvs apache rtr150.
    efendy06 bunu beğendi.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuba cr1 kullandım tavsiye ederim

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Eğer belirtmiş olduğunuz bütçe ekipmandan ayrı ise cbf 150 öneririm

Motosikleti
    MT 25
    Ekipmanları al kalan bütçe ile tekrar konuşup tavsiye verelim.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kural [ Z ] ve kovboy03 bunu beğendiler.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Güzel Şale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu listeye bir de Honda CB125E ekleyebilirsiniz. Arzuladığınız fiyat aralığında kullanılabilir durumda olanlarını bulabilirsiniz.

Ancak ekipman için de bütçe ayırmayı ihmal etmeyin. Kask haricinde ikinci el dahi olsa mutlaka ekipmana para ayırın.
    ...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu listeye bir de Honda CB125E ekleyebilirsiniz. Arzuladığınız fiyat aralığında kullanılabilir durumda olanlarını bulabilirsiniz.

Ancak ekipman için de bütçe ayırmayı ihmal etmeyin. Kask haricinde ikinci el dahi olsa mutlaka ekipmana para ayırın.
    cb125e'lerinde fiyatları fena bir uçtu. Bir tane bulsam 3000tl civarında düzgün çalışan hemen alıp garaja atarım resmen.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb125e'lerinde fiyatları fena bir uçtu. Bir tane bulsam 3000tl civarında düzgün çalışan hemen alıp garaja atarım resmen.
    Geçen hafta bir arkadaşa (kendisi forumda...) iyi denebilecek durumda bir tanesini 3600 gibi bir rakkama aldık. O vesileyle buradan kendisine tekrardan hayırlı olsun diyorum
    Angrypower bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    MT-07
    Walla ne güzel motosiklet. Bakkala git, çakkala git. Al yere fırlat, düzelt tekrar fırlat. Bizim garajda bir tane var bir çocuk kullanıyor. Birgün satarsan haber et dememek için kendimi zor tutuyorum. Ha bunun yerine kuba sl200'de arıyorum da onlar çok para istiyorlar. Akşam motora binip, fıtı fıtı gidip sağda solda iş halletme aletleri bunlar.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla ne güzel motosiklet. Bakkala git, çakkala git. Al yere fırlat, düzelt tekrar fırlat. Bizim garajda bir tane var bir çocuk kullanıyor. Birgün satarsan haber et dememek için kendimi zor tutuyorum. Ha bunun yerine kuba sl200'de arıyorum da onlar çok para istiyorlar. Akşam motora binip, fıtı fıtı gidip sağda solda iş halletme aletleri bunlar.
    o tanıma uyan alet tam olarak skuter. o fiyat bandında ne alınır bilmiyorum ama ☺️

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)