Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorun günlük hayatınıza en büyük katkısı ne oldu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Selam,
    Öncelikle keyif, tutku, zevk, heyecan, adrenalin vb. her sürücü için geçerli olanlar dışındakileri merak ediyorum...

Kendimden başlayayım. Motosikletin bana en büyük tali katkısı otomobil düşkünlüğümü sonlandırması, her fırsatta otomobil değiştirme isteğimi törpülemesi, janttı lastikti, kameralı park sensörüydü, araç içi lcd ekrandı falan filan derken modfiyeye para harcama nedenini tamamen ortadan kaldırdı...
    Artı artık amaçsız gezmelerimi araba değil motosikletle yaptığımı için yaptığım yakıt harcaması azaldı. (gerçi arabam dizel ama kendimizi kandıralım biraz)...

Motorun size getirdiği artılar nedir arkadaşlar ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Park yeri derdi ve trafik sorunu yok. En büyük katkısı bu oldu. Büyük birşey taşımam gerekmediği sürece işime çok rahat koşturabilmemi sağladı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikletin yaşantıma en büyük katkısı motosiklet.net ve bu sayede benim gibi hisseden motosiklet tutkunu arkadaşlar oldu
    ve burdaki paylaşımlarımız

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    15 dakikada karşıya geçebilme (istanbulda )
    Think Darkside

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı Dartmaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 dakikada karşıya geçebilme (istanbulda )
    katılıyorum direk ek olarak uzun zamandır monoton giden hayatıma renk kattı diyebilirim.

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ailemin bir parcasi oldu. esim ve kizlarim da motorumu en az benim kadar seviyorlar. hatta artcim olmak icin birbirlerine ve bana küstükleri zamanlar dahi oluyor.

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    gece ve gündüz güvenlik nedeniyle vsvs park yeri sorunu var. kasko sorunu var. yollardaki çukurlar ve araçların altından fırlayan hayvan leşlerine takılmadan hayatta kalmaya çalışıyorum. cruiser temizlemesi arabadan zor. park ettikten 45 dakika sonra yanına inip soğumuşmu diye bakıyorum. ikinci zinciri bağlayıp brandayı erimeyeceğinden emin olarak örtüyorum. üzerine rüzgarla vurup dakikada bir alarmı çalıştırmasın diye brandayı çamaşır ipi sararak sabitliyorum. aşağı inip çıkmak hariç bu işlem 11 dakika alıyor. arada bir brandayı yıkamak gerekiyor. branda örtmeden motoru açık parketmek yapılabilecek en büyük acemiliklerden biridir. branda fazla temiz olursa kediler tırmanıp üzerinde uyuyor. tırnakları brandanın çöpe gitmesini sağlayabilir alırken direkt 2-3 adet aynı brandadan alın. içine böcek ilacı sıkılmış bezler koymazsanız içine girip uyuyor. (içine pisliyor!) inanın bu listeyi 4 sayfaya zevkle çıkartabilirim.

ha unutmadan otomobil yerine motosiklet kullanıyorum. motorcuyum. hepsine katlanırım. henüz motoru olmayan özenti motorcuları akıllandırmaya çalışıyorum. almayın arkadaşlar uğraşılmaz! zaten hava atma amaçlı motor (atamazsınız kimse burnunu kaldırıp size bakmıyor) alanlar sayıyı katladı.hiç bir yere park etmenize izin verilmeyecek. şimdilik açık kontrol paneli olan motorunuzu milletin oynamasına karşın ortalığa bırakıyorsunuz ama artık polisler artan sayıyla müsamaha etmemeye başladılar.
    - Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.

eskişehirde elim ayağım oldu yemin ederim ki..
    ilk geldiğim sene almayan kafama tüküreyim
    meğer eskişehir el kadar bi şehirmiş yaw..
    her yer yakın oldu artık,köfte yemeye çarşıya gitmeye üşenirken,şimdi eskişehirde köftemi yenir diyerekten inegöle köfte yemeye gidiyoruz
    siz düşünün artık hayatıma neler kattığını
    sadece köfte değil tabi

ne çok gülmüşüm yaw,ne kadar mutlu yazdıysam artık bu satırları..

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    aloo millet bak burada ne diyoruz siz ne naapıyorsunuz

dinlemeyin bunları arkadaşlar ayrıca motosiklet kullanmak kısırlık da yapıyormuş. köftelere zararlı yani!
    - Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.

art-niyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim için en büyük katkısı, işgence olarak geçen otomobil yolculuklarını zevke dönüştürdü.

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Küçük motorum elim ayağım gibi oldu onunla iş yerine plaja pazara şehir içinde heryere gidiyorum.Racing motorum bana prestij sağladı bana milletin bakış açısı değişti gittiğim yerlerde saygı görüyorum.
    GÖRÜNMEZ ADAMLAR

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    10 ayda, 95 kg'dan, 105 kg'a çıktım.
    gerisini siz düşünün.
    (geyik maksatlı yazılmamıştır. essahtır )
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    walla benm henüz arabam olmadığı için yakıt konusunda sorun yok.. ama her türlü ulaşım ihtiyacımı karşıladığı, ve uzun yolculuklarda en büyük dostum olduğu kesin.. tabi kattığı karizma ayrı bir konu...
    CBR 600F Honda,

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Benim fazla işime yaramıyor ama işine yarayanlar cok bizim burda (motor alımında patlama oldu bizim burda scooter'ı boyu yetmedigi icin ayakta süren veletler bile cogalmaya başladı )
    Onceden olmayıpta motar alımının artmasını sadece artan benzin fiyatlarına mı baglayabiliriz ??

DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    OTOMOBİL SÜRÜCÜLERİNİN İÇLERİNDE ŞEREFSİZLERİNİN DE olduğunu gördüm.
    BİBER MUHAKKAK YAKAR, "YA GİRERKEN YA ÇIKARKEN"... By NaZmİ

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    İşe 1.5 saatten 30 dakkika kadar sürede ulaşmamı sağladı park ve trafik sorununu ortadan kaldırdı daha ne olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler