Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polis ceza yazdi motor bozuldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Youtube videosu gibi oldu baslik ama hakikaten böyle. 2 dk lik mesafeye arkadasimi birakip devam edecekken polis abimiz cevirdi, geldi direk kontaktan anahtari aldi ruhsati ver arkadasin kimligini versin dedi. Muhabbetleri anlatmiycam resmen sokakta elinde tespihle gezen serseriyi polis uniformasina sokup beline silah koymuslar. Neyse aldik cezayi tam gidecez marsa basiyorum tik edip gostergeler kapaniyor 2-3 kere denedm olmadi sonra hepten gitti elektrik. Koltugu soktum marsa bidaha bi bastim akunun + kutbundan duman cikti hemen avadanliktan tornavidayi alip elcik isitmayi soktum ordan ve calisti motor. Tahminimce sicaktan elcik isitmanin kablosunda bi yer eridi ve o yuzden kisa devre gibi attirdi. Simdi napayim sizce bakim zamani geldi serviste orj elcikler ne kadardir taktirsam mi? Ust uste 2 olayla bugun motorumdan ve bu ulkeden biraz daha sogudum. Cezaya itiraz degil bu arada yanlis anlasilmasin beni rahatsiz eden sey uslup ve hareketler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam soruna cevap vermeyecegım ama polis için aşağıdaki görseli armagan ediyorum

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam soruna cevap vermeyecegım ama polis için aşağıdaki görseli armagan ediyorum

https://dortmelek.com/wp-content/upl...anin-onemi.jpg
    polis için değil konu sahibi için vermen lazımdı bunu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Neyse geçmiş olsun bu arada artçında kask olmadığı için mi yedin cezayı ?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Polis o kontağı kapatmasa belki siz seyir halindeyken akü patlayıp mabada zarar verecekti. İyi tarafından bak

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ayrıca bu ülkeden soğumak için sebep aramayın :D Fırsatınız varsa basın gidin kanadaya yada avustralya ya :D
    espresso ve efendy06 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Scotty sandı sanırım.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis o kontağı kapatmasa belki siz seyir halindeyken akü patlayıp mabada zarar verecekti. İyi tarafından bak
    Aklıma hayalet sürücü geldi :D

Ceza neyin cezası?
    hasmet bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis için değil konu sahibi için vermen lazımdı bunu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Neyse geçmiş olsun bu arada artçında kask olmadığı için mi yedin cezayı ?
    öyle yapacaktım da aynı cemaatteniz ciddiye alınıp kırılmaca olsun istemedim
    oldcockroach bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceza neyin cezası?
    Artçısı kasksızdı büyük ihtimal " 2 dk lik mesafeye arkadasimi birakip devam edecekken" den tahminim

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Evet artci kasksiz oldugu icin 108 tl yazildi, elcikleri degistirsem mi? Bakimida gelmisken yaptirip binsem mi biraz borclanip yeni kasa r25 mi alsam bilemedim ( bayadir aklimda )

Motorla beraber kendimide basincili suyla yikayacagim yarin :D

Lütfen bizi rahatsız etmeyin çekin gidin kabak tadı verdiniz artık.Zaten bu düşünce yapısıyla bu ülkeye ne kadar faydalı olursunuz?
    Amerika'ya gidersin polis durdurur,beyni dumur edercesine"kaldır elleri çabuk"diye bağırır,hareketini şaşırır,elini kaldırmazsın ve kurşunu yersin.1 senede 180 ölü.Size böylesi layık.
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı yukirunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen bizi rahatsız etmeyin çekin gidin kabak tadı verdiniz artık.Zaten bu düşünce yapısıyla bu ülkeye ne kadar faydalı olursunuz?
    Amerika'ya gidersin polis durdurur,beyni dumur edercesine"kaldır elleri çabuk"diye bağırır,hareketini şaşırır,elini kaldırmazsın ve kurşunu yersin.1 senede 180 ölü.Size böylesi layık.
    Ne diyosun dayi sen? Gel yarin sanada su tutayim hararetin gitsin

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    yukirunner kardeşim çocukların terkidiyar etmelerine mani olma hazır onları USA,Kanada,vs ülkeler hasretle havaalalarında Türkiyeden gelecek göçmenleri ellerinde çiçek buketleri ve Bando mızıka orkestraları ile bekliyorken sakın ertelemeyin gitmeyi sonra bakarsınız fikirlerini değiştirebilirler,gidin gidin nereye giderseniz gidin göçmensiniz, yabancısınız, ve ikinci sınıfsınız bunu aasla ama asla unutmayın.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukirunner kardeşim çocukların terkidiyar etmelerine mani olma hazır onları USA,Kanada,vs ülkeler hasretle havaalalarında Türkiyeden gelecek göçmenleri ellerinde çiçek buketleri ve Bando mızıka orkestraları ile bekliyorken sakın ertelemeyin gitmeyi sonra bakarsınız fikirlerini değiştirebilirler,gidin gidin nereye giderseniz gidin göçmensiniz, yabancısınız, ve ikinci sınıfsınız bunu aasla ama asla unutmayın.
    Bu postu çok farklı yerlere çekiyosunuz amacınız ne anlamadım ama madem azınlık fln dedik bir kendi halimize bakalım. Yarın sabah yaşadığınız bölgede sokağa çıkın önünüze gelen 50 kişiye sorun kim olduklarını. Kaç suriyeli,afgan,moğol var bir görelim. Yetmezse hastanelere gidin bakın kimler orda ücret ödemeden hizmet alıyor siz bir dünya fark öderken, sonra gelin tekrar konuşalım. Balon içerisinde yaşayana hayat ne kadar güzel. Ki merak etmeyin ben türkiyenin en iyi teknik üniversitelerinden birinden mezun olmuş, 9 ülke gezmiş bir mühendisim gerçekten istediğim zaman zaten yurtdışına yerleşebilirim. Şimdilik kendi ülkemde ikinci sınıf olarak devam ediyorum, yarın ne olacak kim bilir

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Ustam, devletin polisidir. Arada denk gelebiliyor öyle. Hatayı kendinizde arayın kaskı olmayan birini arkanıza almanız da hoş değil. Sonra çalıntı motorları durdurmuyorlar diye ağlayıp duruyorsunuz. Görevini yapan polise de çemkiriyorsunuz. Nasıl olacak bu iş? Hem ayranım dökülmesin hem gözüm silinmesin... İnsanlar gerçekten çok garip.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Bende aynı durumda kaldım polis sağ olsun " ya ceza yazacağım yada arkadaşın yürüyerek gidecek" dedi artçıma abi in in in in dedim :D polis ceza yazmadı :D

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam, devletin polisidir. Arada denk gelebiliyor öyle. Hatayı kendinizde arayın kaskı olmayan birini arkanıza almanız da hoş değil. Sonra çalıntı motorları durdurmuyorlar diye ağlayıp duruyorsunuz. Görevini yapan polise de çemkiriyorsunuz. Nasıl olacak bu iş? Hem ayranım dökülmesin hem gözüm silinmesin... İnsanlar gerçekten çok garip.
    Yahu arkadaşlar siz anlaşarak mı geliyorsunuz? Herkes ilk mesajı tekrar okusun ben cezaya itiraz etmedim,uyarıp bırakabilirdi yapmak zorunda olmadığından ceza yazmayı tercih etti hiç üstelemedim zaten ama polisin tavrı çok leşti. Direk gelip kontaktan anahtarı almalar , üst perden emir kipiyle kurulan cümleler falan gören sanacak ki çalıntı motorla polisten kaçıyorum. Ki ben orada elcikleri değiştirsem mi diye sordum, somra belki motpru satıp değiştirebileceğimden bahsettim. Ayrıca polis arkadaş hararetli bir şekilde biziö ceza işlemlerini yaparken 2 tane kasksız kurye 1 tane plakasız motor geçti keşke onlarla da ilgilenseniz dedim benim işim çok onlarada başkası bakar diye geçiştirdi. Yani keşke işini yapsa da bizim bu cezalar boşa gitmese.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)