Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorsiklet önerilerine açığım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi Abs'siz motor almam. Ne gereği var? Dana gibi gidiyor zaten. 2018 sıfırında bir tane iyi indirimli denk geldi ama bu devirde para bağlanmaz bir motora. Bunda bile sıka sıka çıkardım parayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Abi burası istanbul. Elinde telefon ile giden dallama bol oluyor. Birden önüne kırıyor, telefonuna bakarken ne gereği var aynasına bakmaya?
    abs motor ne gerek var eğer trafiği doğru takip edersen ve ön frene limon tekniği falan fındık.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:32 ----------

Alıntı 35umit35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F650 yakıt tüketimi ve konfor olarak iyi görünüyor. Ancak param eski ve yüksek km olanına yeteceği için. Arıza ve servis maliyeti durumu düşündürüyor.
    kardeşim sana şöyle diyim 95 model abs li 1200 bmw bile var ama bir debriyajı değişmek için motoru komple indiriyorsun vay babanın kemiğine diyorsun

bunun yerine bajaj dominator tipi motor bile alsan daha kaarlıdır satma veya yedek parça bulma kolay oluyor
    malesef motosiklet mekanık olarak arabadan daha kolay yoruluyor kaportası yok soguk sıcak vs herşeyi yiyor... iş bu durumda -3-4 yaşında cf moto bile alsan bence 10 yaşıdaki motordan daha rahat elden çıkarabilir veya yedek parça temin edebilrisin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el mondial rx3i evo.
    Birkaç tanıtım videosunu izledim. Video çekenler çok olumlu konusuyorlar.Ancak 1 haftada 1000-1500 km yola dayanabilir mi.

Motosikleti
    MT-07
    90km mesafede 7000rpm bandını fazla geçmeden ortalamayı 3.7lt/100km. Titrememek için fazla geçmiyorum artık 100’ü. Mt-25 beni yendi. Daha da düşer de ani gaz açışları yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    dedıgın fıyatta sym wolf250 alınabılır yakıtı az oldugu soylenıyor. ınazuma ıcın butceyı 15 e falan cıkarman gerekebılır. aynı kararsızlıgı bende yasıyorum bu fıyat bandında fazla scenek yok. bajaj da ıstemıyorum. galıba sym alacam bende yakıttan dolayı.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedıgın fıyatta sym wolf250 alınabılır yakıtı az oldugu soylenıyor. ınazuma ıcın butceyı 15 e falan cıkarman gerekebılır. aynı kararsızlıgı bende yasıyorum bu fıyat bandında fazla scenek yok. bajaj da ıstemıyorum. galıba sym alacam bende yakıttan dolayı.
    Wolf için artçı konforu iyi değil dediler. Artçım eşim olunca artçımın konforu daha önemli

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı 35umit35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç tanıtım videosunu izledim. Video çekenler çok olumlu konusuyorlar.Ancak 1 haftada 1000-1500 km yola dayanabilir mi.
    valla bilmiyorum kullanıcılarına sormak lazım ama saydığınız isteklerin çoğunu karşılıyor gibi gözüküyor.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    RKS Winner 200 önerisi aldım. Sizce nasıl bir motor? Elimdeki bütçeyle sıfırını alabiliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)