Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Fiyatlar aldı başını gidiyor..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-9 900cc ve bunun altında dünya kadar motosiklet var 600+cc olan. MT-9 Fuelly'de de 5.5l/100km görünüyor. Yine 6-7l/100km değil.
    benim arkadaşlarım 6-6.5 litrenin altını görmüyor mt09 larda.. tabi 80-90 125cc lik makine gibi kullanırsan 900cclik mankineyi 5 de yakarsın.. zaten oda moda oldu 125cc lik gibi kullanıp 600 lükde 800 lükde 4.5-5 litre yakıyorum demek.. birde yanında garnitürü benzin fişi paylaşmak..

o kafadada sürüceksem 125 lik makinede 2-2.5 litre falan yakmak varken niye gidip 4-5 litre yakıyım..
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Benim motor da bugün dikkatimi çekti 5,70 olarak yazıyor. Normal mi acaba fazla mı ?

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Geçenlerde son 15-20 sene farklı ülkelerin dolar euroya karşı kurlarını gözden geçirebildim.
    Bizim Türk Lirasıyla o kadar batan 2-3 ülkeden hariç, en geride ve birşeyi olmayan ülkeler bile bizden kat kat daha iyi durumdalar. O bizim gibi birkaç ûlkede, gerçekten soyulup soğan çevirilen 4-5 sïnıf denen ülkeler. Türk lirası ufaktan hep değer kaybederken, bir bitcoinle katkat dibe vurmuş, birde geçenseneden beri katlayacak seviyede değer kaybetmiş ve kat kat inecek gibi görünüyor ve deniyor.
    Buna 2023'de çürüttükleri cesede sade taze bir tabut ayalarlar, bu şahşalı tabutu biz yaptık, derler.
    Sistem sanal olduktan sonra, darphaneye ne gerek var. Sanalda, kağıda sığmıycak kadar sıfır eklenebilinir, sorun olmaz. Hakerlerde oraya çalıştıktan sonra kimsenin ruhu bile duymaz. Hesap sordularmıda, çok kolay: Battık! O kadar.
    Bir gerçeğe 1001 yalan uydurula bildikten sonra, aqasdaaaa...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arkadaşlarım 6-6.5 litrenin altını görmüyor mt09 larda.. tabi 80-90 125cc lik makine gibi kullanırsan 900cclik mankineyi 5 de yakarsın.. zaten oda moda oldu 125cc lik gibi kullanıp 600 lükde 800 lükde 4.5-5 litre yakıyorum demek.. birde yanında garnitürü benzin fişi paylaşmak..

o kafadada sürüceksem 125 lik makinede 2-2.5 litre falan yakmak varken niye gidip 4-5 litre yakıyım..

23 tane kullanıcı, 182.000km, 5,4l/100km ortalama. Bunların hepsi yanlış kullanıyor, senin arkadaşlar doğru. Evet evet...
    Umit1923 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor da bugün dikkatimi çekti 5,70 olarak yazıyor. Normal mi acaba fazla mı ?
    Bende motor titremesin die 7000rpm'yi geçmiyorum genellikle. 3,7lt yazıyor. Çannakele'ye giderken 6,2lt yazıyordu. Nereden nereye? Fakirim ben

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende motor titremesin die 7000rpm'yi geçmiyorum genellikle. 3,7lt yazıyor. Çannakele'ye giderken 6,2lt yazıyordu. Nereden nereye? Fakirim ben
    Valla motor kullanıp senin kadar çıt kırıldım görmedim Hava yağar yağmurlu,güneş açar sıcak,gaza basarsın motor titriyor dersin ) Bence sen servisi seviyorsun fakirlik falan bahane

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En dikkat eder halinle benim yaktığım kadar yakıyorsun Angry. Ama benim motor yüksek cc çok yakar, kimse yüzüne bakmaz yaşasın 250cc.

Einstein boşuna dememiş "önyargıları kırmak atomu parçalamaktan zordur" diye...

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekonomi kotu olursa, halk iktidari degistirmek ister zaten. Bundan daha dogal bir netice ne olabilir? Ise aldigin adam calismazsa n'aparsin? Sanki hasis ve gizli bir niyet varmis gibi yaziyorsunuz ya...

Asil ortada olan sorun, halkin secim iradesinin elinden alinmis olmasi...

Bu arada @logaritma'nin cani yuksek cc motosiklet istiyo anladigim kadariyla... Herhangi biriniz yakin zamanda cop olacak 600cc+ motosikletini "bugun ne verirlerse kar kardir" diyerekten elden cikarmak istiyorsa @logaritma'ya bir OM yollasin. Sizi yolda birakmaz muhtemelen. Maksat isiniz gorulsun, size yazik olmasin, vs.
    Halkın elinden seçim iradesinin alınıp alınmadığına İstanbul seçimlerini baz alarak karar verdiysen neden diğer büyük şehirlerde aynısı yapılmadı diye düşünüyor insan.
    Muhalif olmak adaletli olmamaya kapı açamaz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    https://i.hizliresim.com/QPElWV.jpg

23 tane kullanıcı, 182.000km, 5,4l/100km ortalama. Bunların hepsi yanlış kullanıyor, senin arkadaşlar doğru. Evet evet...

Banane o gösterdiğin apuk sapuk sitelerden al bende sana yamaha nın RESMİ sitesinden RESMİ verilerini yayınlıyım

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/pr...-sp/techspecs/

KOSKOCA YAMAHA BİLE ORTALAMA FABRİKA VERİSİ 100KM DE 5.5 DEMİŞ..

adamlar fabrika verisi falan dinlemişler 5.4 yakmışlar hemde 2014 eski nesil mt09 ile.. fabrika neymiş mühendisde neymiş dimi ne bilirler onlar.. o apuk sapuk sitelerdekiler daha iyi bilir .. evet evet .. tabi tabi.. siz haklısınız..

gerçek hayata dönünde gerçek hakkıyla süren mt09 kullanıcılarıyla konuşun bakalım ne yakıyorlarmış..

al burdada avarage 5.7 yazmışlar.. bu hiç olmassa ayakları biraz daha yere basıyor daha mantıklı.. en azından fabrika verilerinin üstünde..

http://motoryakiti.com/yamaha-mt-09/

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motosikletin hakkıyla sürülmesi konusunda ne zaman sertifika vermeye başlarsın? Yerimi şimdiden ayırtayım, önemli bir otoriteden mühim bir sertifikaya sahip olmayı çok isterim...

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    MT09'u olup uslu uslu süren ve motorun gazına gelmeyen nadir sürücü vardır. Genele vurulduğun da 5,4 gerçekten hayal bence de.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Motosikletin hakkıyla sürülmesi konusunda ne zaman sertifika vermeye başlarsın? Yerimi şimdiden ayırtayım, önemli bir otoriteden mühim bir sertifikaya sahip olmayı çok isterim...
    900cc lik tork canavarı 3 silindirli makineyi 125cc lik 250cc lik makine gibi 80-90 le sürüp sağda solda ben 5.5 litre yakıyorum dersen bu hakkını vermek değildir.. öyle bir makineyi ne için alıyorsan o amaçda sürmelisin hakkıda odur.. o amaçda sürersen o motor 6-6.5 altını yakmaz.. o motorunda keyfini hazzını zirvede yaşarsın verdiğin paranın her kuruşun hakkını alırsın yaktığın yakıt bile aldığın zevke değer.. birde sağ şeritten 80-90 ile tın tın gitmek var sonra sağda solda 5 litre yakıyorum ..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yamaha mühendisleri de öyle sürüyor yani? Pısırık hakkını vermeden? Neyse ben atom parçalamaya gidiyorum...

Ha bir de hep MT-09 konuştuk, bunun V Strom'u SV650A'sı Tracer 700'u MT-07'si Versys'i NC'si var da var...

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halkın elinden seçim iradesinin alınıp alınmadığına İstanbul seçimlerini baz alarak karar verdiysen neden diğer büyük şehirlerde aynısı yapılmadı diye düşünüyor insan.
    Buna da hastayım;

"Ergenekonculara yapılana bakarak mı ülkeyi değerlendiriyorsun?"
    "Cuntacı Yargı mensuplarına yapılana bakarak mı ülkeyi değerlendiriyorsun?"

Sonra

"Bizi kandırdılar, vallaha fetöcü bunların hepsi ama bizim hiç onlarla alakamız yok! hele ne istedilerse hiç vermedik!" yersen...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yamaha mühendisleri de öyle sürüyor yani? Pısırık hakkını vermeden? Neyse ben atom parçalamaya gidiyorum...
    Araba motor bunlar hepsi minumum ortalamayı almaya çalışırlar bunlar satış pazarlama stratejisidir.. Arabadada ortalama misal 4 litre der a markası hiç bir zaman o değerleri göremessin... bunu sende çok iyi biliyorsun bence sen evet atomları parçala.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banane o gösterdiğin apuk sapuk sitelerden al bende sana yamaha nın RESMİ sitesinden RESMİ verilerini yayınlıyım

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/pr...-sp/techspecs/

KOSKOCA YAMAHA BİLE ORTALAMA FABRİKA VERİSİ 100KM DE 5.5 DEMİŞ..

adamlar fabrika verisi falan dinlemişler 5.4 yakmışlar hemde 2014 eski nesil mt09 ile.. fabrika neymiş mühendisde neymiş dimi ne bilirler onlar.. o apuk sapuk sitelerdekiler daha iyi bilir .. evet evet .. tabi tabi.. siz haklısınız..

gerçek hayata dönünde gerçek hakkıyla süren mt09 kullanıcılarıyla konuşun bakalım ne yakıyorlarmış..

al burdada avarage 5.7 yazmışlar.. bu hiç olmassa ayakları biraz daha yere basıyor daha mantıklı.. en azından fabrika verilerinin üstünde..

http://motoryakiti.com/yamaha-mt-09/
    Ne sabit fikirli adamsin ya... komedi resmen.

Bu yazdigina sen inaniyor musun Allah askina?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Vallahi benim motosikletle ben 3,6-3,7-3,8 falan yakıyorum şehir içinde, şehir dışında da hiçbir motosikletimle şehir içinde yaktığımdan fazla yakmadım. Benim motosiklete ne diyor mühendisler?

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 600 lük falan deyip genellemek mantıklı mı yahu?
    Marka modele göre yakıt tüketimi çok değişken..

Ne 250 cc ler var sömürüyor...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul belediye baskani secim sonuclarinin emsali gorulmemis derecede saibeli bir sekilde iptal edilmesini makul bulmayarak adaletsiz davrandigim icin tum forumdan ozur dilerim.
    hattoi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul belediye baskani secim sonuclarinin emsali gorulmemis derecede saibeli bir sekilde iptal edilmesini makul bulmayarak adaletsiz davrandigim icin tum forumdan ozur dilerim.
    Emsali görülmemiş mi?
    Neyse hayırlı iftarlar kardeşim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)