Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

35 Kw dusurme kiti ve a2 ye uygunluk

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar cogu yuksek cc li motorlarda opsiyonel olarak bu kit bulunuyor.Ornegin Yamaha nin ingiltere sitesine girerseniz mt07 nin 35 kw lik versiyonu bulunuyor.Ayni sekilde fuardan aldigim Kawasaki broşüründe z800e er6n hatta zx6r modelindede bulundugunj gordum,ulkemizde bu tarz islem yapan bir yer varmidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Çok zannetmiyorum bence bir an önce ehliyeti almaya bakın sistem gerçekten gelmeden.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bu sistemi satın alırsanız takabilecek çok kişi bulabilirsiniz. Hatta kendiniz bile takabilirsiniz.

Ebayde falan bir kac tane buldum ama ne kadar guvenilirdir aslinda motorlar yurtdisindaki gibi 35 kw kitli gelse motor satislarinda patlama olur

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş fiyatlar inmeden ÖTV azalmadan satışlarda patlama olmaz. Türk milletinin motosiklete bakışı hala şeytan icadı ölüm makinası bilmem ne. Hep konuşuluyor bu konular ama yasalar cezalar uygulanmadıktan sonra ehliyet her gelene verildikten sonra trafik tabi ki öldürücü olur , motorlar ve arabalar için. Iş o kadar kolay değil yani maalesef. Unutma ki devletin birinci gelir kapısı vergi ve benzin, bunları da en iyi araba sağlıyor motor çok bi faydası yok , zincir şeklinde herşey birbirine bağlı anlayacağın.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    650 R kw düşürülebiliyormuş,ama ülkemizde oluyor mu mesela ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)