Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletinden Bıkan Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    An itibariyle ben oluyorum. Çalıştırıp sürüşe bile çıkasım gelmiyor ki bir sürü yeni motora heves eden gençler benim motoruma bakıp iç geçiriyorlar. Başkalarının gıpta ettiği bir aletten bu kadar sıkılmak, bu kadar bezmek bana özel sanırsam.

İşe gidip gelirken eskiden motora biniyorum die zevk alıyordum. Şimdi ise servise binip fıtı fıtı gitmeyi tercih ediyorum. Sanırsam yarın veya öbür gün deposunu fulleyip, garajda üstüne birşeyler örteceğim. Hiç bu kadar bıkkınlık gelmemişti daha önce.

Yaşlanıyor muyum ne?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    Mesela b3nde o haldeyim fakat benim motorumun sorunları yüzünden sürekli bozuluyor cbr 250 r pişmanlıktır saygılar ...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Abi o bendede var ama benim ilk ayım daha,sanirim bazen başka seylere yogunlastigimizda hobilerimiz ve zevklerimize ara verme isteği geliyor.Şahsen 6yildir lisansli olarak dovus sporlariyla ilgileniyorum,7 ay 8 ay sonrasinda idmana gitmeyi birakin salonun onunden gecesim gelmiyor.Ama birden bire kesimtisiz tekrar bir yil idman yapiyorum.Bu bir sendrom vs vs olabilir.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Herşeyi dozunda yapacaksin.

Birazda maymun iştahlilik varsa,ayda iki defa binsen bile bikarsin..

Arkadaş Ortamini ve çevreni degiştir,sanirim tek tabanca takiliyorsun,iki tekere sempatisi olan bir hanim abla ile flört etsen,belki foruma bile nadir uğrarsin..

Hafta sonu gezintisi,mangal,sohbet,sahilde turlama, vs.vs...

Vizyonunu degiştir aga,herşey motosiklet değil..

İstanbula geldigimde senin ifadeni ayrica alacağim..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yahu daha 2-3 gün önce Uçmakdere yaptık, sildin süpürdün virajları ne ara darlandın da bıktın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    değişiklik dene, bende aynı durumdaydım ki hayatıma wr125r girdi mt07 nin yüzüne bakmaz oldum.
    27sinde yıllık izine çıkıcam köye gidip ramazanın son haftasını ve bayramı köyde geçiricem memleketimin taşını toprağını karış karış gezicem.. Şimdiden çok heyecanlıyım 😀

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    23 nisandan beri serviste motosiklet özledim :D

Motosikleti
    MT-07
    Walla ortamdan mıdır, makineden midir, başka sebepten midir bilmiyorum. Bildiğim tek şey bıkkınlık yerleşti. Eskiden motorla haftasonları turlamaktan zevk alıyordum. Şimdi üstümü giymeye eriniyorum. Mangal falan da ayrıca sıkıntı yaşatıyor.

Foruma zaten nadir uğruyorum aslında. Gece yarısı bile fırlamayı bıraktım dışarıya. Bugün iş yerinde haftasonuna mesaiye falan yazın, milleti full senelik izne çıkarın, ben çalışırım dedim.

I-ıh olmaz dediler

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla ortamdan mıdır, makineden midir, başka sebepten midir bilmiyorum. Bildiğim tek şey bıkkınlık yerleşti. Eskiden motorla haftasonları turlamaktan zevk alıyordum. Şimdi üstümü giymeye eriniyorum. Mangal falan da ayrıca sıkıntı yaşatıyor.

Foruma zaten nadir uğruyorum aslında. Gece yarısı bile fırlamayı bıraktım dışarıya. Bugün iş yerinde haftasonuna mesaiye falan yazın, milleti full senelik izne çıkarın, ben çalışırım dedim.

I-ıh olmaz dediler
    O zaman yapacak bir şey yok evlenme vakti gelmiş :D
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaaaaa. Aga beni nie herkes evliliğe zorluyor yahu? Daha evlenipte sıkıntısı geçen adam görmedim desem yeridir

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Haydaaaaaa. Aga beni nie herkes evliliğe zorluyor yahu? Daha evlenipte sıkıntısı geçen adam görmedim desem yeridir
    Esas boşandığında sıkıntılar geçiyor
    freewill, bursalıali, GezeGeze ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI

I-ıh olmaz dediler
    Motor neydi ki? Arada değişiklik iyidir.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor neydi ki? Arada değişiklik iyidir.
    2017 Model Siyah MT-25. 10500km tahmini rakam. Bu ruh hali devam ederse satacağım. Hayatımda ilk kez motorumu satma düşüncesi aklımda yer etti. Normalde motoru değiştirmeyi düşlerim ama şuan satıp ve almamak aklımda.

Acele işe şeytan karışır mottosu ile sitenin otoparkında yatışa bıraktım aleti. Zaten çalarlar ise işime gelir kaskodan parasını alırım. Lakin kedi girse güvenlik kovalıyor

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çocuk yap.
    bursalıali bunu beğendi.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde arkadaş ortamında hayal kuruyoruz kapımızın önünde motor olsada dolasmaya ciksak diye 😀

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2017 Model Siyah MT-25. 10500km tahmini rakam. Bu ruh hali devam ederse satacağım. Hayatımda ilk kez motorumu satma düşüncesi aklımda yer etti. Normalde motoru değiştirmeyi düşlerim ama şuan satıp ve almamak aklımda.

Acele işe şeytan karışır mottosu ile sitenin otoparkında yatışa bıraktım aleti. Zaten çalarlar ise işime gelir kaskodan parasını alırım. Lakin kedi girse güvenlik kovalıyor
    Gavrınıp durma,motoru satacaksın 1hafta sonra pişman olup,aranacaksin...
    efendy06 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Yok aga!.. Kendi yaptığım hiçbir seçimden pişman olmadım bugüne kadar. Kendi kararlarımın sorumluluğunu sonuna kadar alırım. Lakin dediğim gibi bir bıkkınlık geldi. Çünkü motorum yetmiyor bana artık. Tüm sınırlarını zorladım. Şimdilik yapmak istediğim birşeyde kalmadı. Israrla bekleyip göreceğim. Acil durumlar yada gidilecek yere vesait bulamadığımda motoru çıkarırım. Şuanlık kullanmak gibi bir niyetim kalmadı.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevremde evli olup mutlu olan kimse yok. Yaş 34 kesinlikle düşünmüyorum. Hayır o değil de evlilik o kadar yıpratmış ki arkadaşları geçen gün buluştuk sanırsın ihtiyar heyeti buluması var. Hepsi şişman göbekli bembeyaz saçlar Çoğu da bende bir kaç yaş küçük. İnanılacak gibi değil. Geçtiğimiz yıllar da boşanmış arkadaşlarımın saçları inanın siyaha dönmeye başladı. Bu devirde mantıklı bir iş değil evlenmek. En azından benim için. Konuya gelecek olursak motosiklette tarz değişikliğine gidilebilir. Ya da Farklı bölgeleri gezebilir ve kamp atabilirsiniz. Ayrıca Farklı arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Ama evlenmeyin

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bakımlarını benim gibi kendin yapıyorsan, bakım sırasında kendine kontrol edecek şeyler bul.( Kafadan değil tabi servis manueline bakarak)

Mesela bugün standart yağ filtre değişimi yaparken , egzantrik gergilerini de kontrol edeyim diye üst kapağı açtım. temiz çıktı şükür. Yarın fren balatalarini ve hidrolikleri komple değiştireceğim

Ne yalan söyleyeyim bukadar temiz çıkacağını da düşünmüyordum. (2005 modeldir kendileri)
    bursalıali ve mombohunter bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Torklu bişiler lazım sana.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)