Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

40la sağa yattım motor nerdeyse pert oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    40la saga yatirdim kuyruktan tutun butun grenaj parcalarinda hasar var bide manet eridi,üstüne üstük gösterge tirnagi kirildi,gidonda yamuldu ama demirden degil gevşemiş bide motor yzf r125 :ddd bir kere hakli cikmak istiyorum forumdakilere karsi,bir kere :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Bostanlı yaramadı zannedersem :'( Amcalar mı kovaladı yoksa ?
    Geçmiş olsun pulsar bütçesinin %40'ını ayır şimdiden

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostanlı yaramadı zannedersem :'( Amcalar mı kovaladı yoksa ?
    Geçmiş olsun pulsar bütçesinin %40'ını ayır şimdiden
    Bugun degil 2gun once yatirdim

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    :ddd geçmiş olsun :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Geçmiş olsun. Kaskon vardır umarım.

Benim xmax 250'yi de 40-50 arası bir hızda yayırdım, sağ taraftaki bütün plastik parçalar serviste değişti. Neyse ki kaskom vardı, yaklaşık 5500TL fatura çıkardı servis. Kasko şart.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam polise ihbar etmicem tiyatroya gerek yok ; rahat rahat gez

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Euro NCAP testleri 64km/h hızda gerçekleşiyor ve bu testlerde arabaların kaportaları ne hallere geliyor izleyin

Yani bize basit gibi gelen 40-50 km/h hızlar aslında hiç de azımsanmayacak hızlar.

Kazada sadece motorda hasar varsa ne mutlu sana, yeniden geçmiş olsun...

Motosikleti
    MT-07
    Dayanamayacağım artık. Evladım, çocuğum!.. kendi kendini imha etmekten vazgeç artık. Kimsenin sana yapamadığını, maşallah sen kendi kendine yapıyorsun.

Geçmiş olsun mudur. Kaç dinar masraf çıkacak onuda paylaşırsan bilgilenelim ona gore yatiririz bizde motoru 😀

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Angry abi,benim hatam benim sucum ama harbiden dediginiz segmentte ekipmanlar aldigim icin size borcluyum hasarsiz'atlatmayı.Ne dersen haklisin.Masraf 1.000 1.500civari,o da boya macun vs ile.Ama yarin motoru bu haliyle satıyorum 10.200den

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angry abi,benim hatam benim sucum ama harbiden dediginiz segmentte ekipmanlar aldigim icin size borcluyum hasarsiz'atlatmayı.Ne dersen haklisin.Masraf 1.000 1.500civari,o da boya macun vs ile.Ama yarin motoru bu haliyle satıyorum 10.200den
    Çek altına bir Apache. Senelerce kullan. Varsın şekli şuklü olmasın. Yere düşünce içinde yanmasın. Çıplak motor iyidir. Kullanıcı dostudur...

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    masraf nasıl 1000 tl oluyor_? o motorun sadece bir grenajı 650 - 700 TL. ve siz motor pert oldu diyorsunuz. ya abartıyorsunuz ya da insanları trollüyorsunuz. ayrıca kaza yapılınca benim bildiğim bir ciddiyet olur, sizde ki bu gevşeklik nedir? motorsiklet işini biraz ciddiye almanız gerekiyor. çocuk oyuncağı değil.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masraf nasıl 1000 tl oluyor_? o motorun sadece bir grenajı 650 - 700 TL. ve siz motor pert oldu diyorsunuz. ya abartıyorsunuz ya da insanları trollüyorsunuz. ayrıca kaza yapılınca benim bildiğim bir ciddiyet olur, sizde ki bu gevşeklik nedir? motorsiklet işini biraz ciddiye almanız gerekiyor. çocuk oyuncağı değil.
    Oncelikle kullandigin kelimelere dikkat et yasin umrumda dahi degil gevsek falan konusuyosan,forumda beni taniyanlarla yzf r125 muhabbeti dondurmustuk motor yatinca hakli ciktiklarini belirttim olay bu,ikincisi her motoru yatirdiginda yeni grenaj taktiriyorsan bişey diyemem,macun atip boyasi yenilenecek fiyati soyledim,gosterge tirnagi egzoz kapagi vs vs.Sakin ol savaşa gitmiyoruz motosiklet kullaniyoruz 40la yere düştük mesele ise sadece maddi,karalar bağlamam mı gerekiyo?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pertten kasit her grenaj parcasinda hasar oluşmuş olmasi.gösterge kafa sallamasi gidob yamulmasi vs vs vs.E işte sohbeti bilmeden oyle girilmemesi gerekiyor adamlara hakli ciktiniz diyorum.Demekki muhabbetin öncesi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çek altına bir Apache. Senelerce kullan. Varsın şekli şuklü olmasın. Yere düşünce içinde yanmasın. Çıplak motor iyidir. Kullanıcı dostudur...
    Abi valla haklisin billa haklisin.Ekipmandir yazilacagim kursdur hep sizleri dinledim.Ama iş hangi tarza gelince kendime engel olamiyorum,Allahtan yaptirmadan aldigim fiyata satma imkanim var arada 35gun oynadi bindigimle kalicam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeşim geçmiş olsun, nasıl oldu kazan? virajda fren mi yaptın? Zemin mi kaygandı?

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben acemilik zamanlarımda o hızlarda çok düşüp kalktım. motorun büyük koruma demirleri sağ olsun sadece sinyal kaybı ile yoluma devam ettim :D tek sıkıntım elciklerin kenarlarıyla koruma demiri çizikten rengini kaybetmiş olması :D

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    R125'den R1'e kadar ve diğer ss'lerde gördüğüm en kapsamlı grenaj, R125'de. Harbi hakiki superspor kadar grenajla kaplı. Geçmiş olsun. Olan mala olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Ee işte, tam bir ss. Super hafif, super spora'a super slikleri giydiricen, virajda motoru o kadar yatıracağına, kendin yandan asılıp, pavian gibi kıçın asfaltta kızarana kadar, yan yatıcan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)