Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forza 250 alma arefesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Cümleten selamun aleyküm hayırlı ramazanlar.
    Yaklaşık bir yıldır forumu takip ediyorum. Motosiklet ile ilgili bilgilerimin yüzde /90’ı siz değerli dostlar sayesinde oluştu.
    İlk motorum olan honda cb125fi geçen sene aldım. bugün itibariyle 2000 km tecrübem oldu (bana göre 😁) Allaha şükür daha düşmedim. forza 250 almayı düşünüyorum siz değerli üstadlarımın fikirleri benim için çok önemli. Tekeriniz düz bassın Allah korusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bugün okuduğum bir konuya göre gidon titreme ve kalkışta titreyerek kalkma sorunu varmış. Hiç kullanmadım, test etmedim konuya yazılanlara göre değerlendirdim.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    En büyük rakibi yeni Xmax250 yi de mutlaka bir inceleyin derim almadan önce. Ancak incelediyseniz ve yeni forzayı beğendiyseniz de şimdiden hayırlı olsun diyeyim.

Forzanın bazılarında gidon sallama olduğu söyleniyor ama çoğunluk motorundan memnun, tek tük kullanıcılara denk gelmiş. LAstik balans sorunundan da olabilir, kronik sorun demek için çok erken.

Yeni forzanın test sürüşüne açık motorları vardı, bayileri arayın ve test motoru olan bir bayiye gidip muhakkak test edin. Test sürüşü ile kafanızdaki düşünceler netleşir.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700

Titriyorsa hepsi titriyor. Denedim hoşuma gitti, xmaxı denedim hoşuma gitmedi. İkisinde dene karar ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)