Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

zincir gerginliği hakkında bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kyk borcu olan paramı motoru yatırmaya karar verdim. Banka blokesini maaşının 1/4'ü kadar koyabiliyorlar değil mi?
    bloke konulduğu andan itibaren banka hesabındaki paranın 1 lirasını dahi alamazsın. blokenin kalkması için vergi dairesine gidip belli bir miktar para yatırman gerekir. hatta bazı vergi daireleri borcun tamamını istiyor.

bloke olmaması için ufak ufak taksitler halinde yatırmaya bak derim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bloke konulduğu andan itibaren banka hesabındaki paranın 1 lirasını dahi alamazsın. blokenin kalkması için vergi dairesine gidip belli bir miktar para yatırman gerekir. hatta bazı vergi daireleri borcun tamamını istiyor.

bloke olmaması için ufak ufak taksitler halinde yatırmaya bak derim..
    Walla ben yatırıyorum eski taksitlendirdiğim kısmı, sonra kaçırdım. Şimdi hepsini istiyor galiba.

Edit: Baktımda bu ayın sonundaymış. 2ayda1 ödemem gerekiyormuş. Diğer yapılandırmaya girmeyen dosyanın cezası ile bu oyun sonunda ödenmesi gereken toplam borç 3457,43tl'miş.

Sadece yapılandırmanın gereği olan taksidi ödesem, diğeri içinde başka bir yapılandırma affı mı beklesem? Toplam borç 14500tl'de galiba. Ne kyk'mış arkadaş. Resmen mahvetti beni. Öğrenci iken yemesi güzelde ödemesi nedense başka bir koyuyor... Aylık 200tl alıyordum, aylık 300küsür tl geri ödememi isiyorlar...

Walla ben yatırıyorum eski taksitlendirdiğim kısmı, sonra kaçırdım. Şimdi hepsini istiyor galiba.

Edit: Baktımda bu ayın sonundaymış. 2ayda1 ödemem gerekiyormuş. Diğer yapılandırmaya girmeyen dosyanın cezası ile bu oyun sonunda ödenmesi gereken toplam borç 3457,43tl'miş.

Sadece yapılandırmanın gereği olan taksidi ödesem, diğeri içinde başka bir yapılandırma affı mı beklesem? Toplam borç 14500tl'de galiba. Ne kyk'mış arkadaş. Resmen mahvetti beni. Öğrenci iken yemesi güzelde ödemesi nedense başka bir koyuyor... Aylık 200tl alıyordum, aylık 300küsür tl geri ödememi isiyorlar...
    sen yapılandırmayı ödemeye devam et ki dosya bozulmasın.

normal borçlar durdukça faiz yiyorsun, işin kötü yanı bu. çığ gibi sürekli artan bir döngü. hepsini kapatsan süper olur.

imkânın varsa bir yapılandırma bir de normal yatır. faiz yemesin bari.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yapılandırmayı ödemeye devam et ki dosya bozulmasın.

normal borçlar durdukça faiz yiyorsun, işin kötü yanı bu. çığ gibi sürekli artan bir döngü. hepsini kapatsan süper olur.

imkânın varsa bir yapılandırma bir de normal yatır. faiz yemesin bari.
    Demen o ki 3453,49tl'yi yatır. Sonra canını yakmasınlar diyorsun. Benim çalıştığım kurumda çatır çatır tebligatları gönderiyor.

Demen o ki 3453,49tl'yi yatır. Sonra canını yakmasınlar diyorsun. Benim çalıştığım kurumda çatır çatır tebligatları gönderiyor.
    yani vadesi geçmiş borcun olmasın. böylesi daha iyi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)