Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motosikletinden Bıkan Adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Benimde genel bi bıkkınlığım var. Çok hevesle beklediğim bir başvuradan red cevabı alınca daraldım. Şimdi Ninjamı satıp çadırımı eşyalarımı yükleyebileceğim topcaseli bi motosiklet alıp bayram tatilinde gezmem lazım, yoksa iflah olmayacam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Walla binmeyeceğim diyorum ama canım daha da sıkılıyor. Bakarsın akşam iftar sonrası Silivri sahilinde olabilirim. Araba evde ise araba ile giderim orası ayrı... Motosikletsiz gezmeye özen göstereceğim şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Edit: Arabayı arıyorum. Müsaittir umarım

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Havalar düzelmeye başladı bende yakışıklıyı alıp geziyorum. Biri beni şuraya bırak dese de bende bir yerlere gitsem kafasındayım. İki tane dışarı elemanı olmasına rağmen noterdi belediyeydi hepsine ben çıkıyorum. Ramazan boyunca oruçlu olduğumdan yemek aralarında Mecidiyeköy'den Kasımpaşa'ya eve uzanmaya gidiyorum Bu havalar da bu soğuma hiç iyi değil.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar düzelmeye başladı bende yakışıklıyı alıp geziyorum. Biri beni şuraya bırak dese de bende bir yerlere gitsem kafasındayım. İki tane dışarı elemanı olmasına rağmen noterdi belediyeydi hepsine ben çıkıyorum. Ramazan boyunca oruçlu olduğumdan yemek aralarında Mecidiyeköy'den Kasımpaşa'ya eve uzanmaya gidiyorum Bu havalar da bu soğuma hiç iyi değil.
    Benim makine ile hiç zevkli gelmediğinden farketmiyor

Eskiden arabaya binmeyi aklımdan bile geçirmezdim. Kışın birçok defa yağmurlarda sırılsıklam oldum. Hava güzelleştiği halde bıkkınlık geldi. Neyse bakacağız birşeyler artık.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim makine ile hiç zevkli gelmediğinden farketmiyor

Eskiden arabaya binmeyi aklımdan bile geçirmezdim. Kışın birçok defa yağmurlarda sırılsıklam oldum. Hava güzelleştiği halde bıkkınlık geldi. Neyse bakacağız birşeyler artık.
    Senin üst klasmanın gelmiş sanki ) Malesef biz de yazın satacağız yakışıklımızı düğün hazırlıkları muhabbetine. Motorsuzluk yaşayacağız. Motorun varken kıymetini bil
    efendy06 bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Annem sıkı can iyidir çabuk çıkmaz der.Ben sıkıldım deyince.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Şu sevilmez mi be ?

mombohunter bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Senin üst klasmanın gelmiş sanki ) Malesef biz de yazın satacağız yakışıklımızı düğün hazırlıkları muhabbetine. Motorsuzluk yaşayacağız. Motorun varken kıymetini bil
    Walla günde en az 90km, haftasonları 300-400km yol yapınca sıkıyor bir yerden. Üst klasman fikri beni cezbetse de alış-satış işleri beni geriyor. Bakacağız göreceğiz.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    scotty yap bırakırsın milleti ne güzel
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Aletini merak ettim dostum..

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla günde en az 90km, haftasonları 300-400km yol yapınca sıkıyor bir yerden. Üst klasman fikri beni cezbetse de alış-satış işleri beni geriyor. Bakacağız göreceğiz.
    Ooo için geçmiş hocam senin.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Annem sıkı can iyidir çabuk çıkmaz der.Ben sıkıldım deyince.
    Hea benimki de çok sıkı. Araba vurduğunda bile inatla tutundu

Şaka bir yana var olan bir kitabı bitirmişim gibi. Serinin devamına ihtiyacım var.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scotty yap bırakırsın milleti ne güzel
    Valla cezası benzini motorun km'si düşündürmese inan aklımda da gözüm kesmiyor onları.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aletini merak ettim dostum..
    Mt-25 Black desem? Art nitetini görmezden gelsem?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 35imden sonra tekrar başladım motora. Günde en az 120 km yapıyorum, haftasonları da minimum 500, yine de doyamıyorum şu merete. Mesela dün akşam eve geldim darlandım zincir dişliyi temizledim. Birazdan yine aşağı ineceğim egzozu metal cilasıyla parlatacağım. Ya sonradan görmeyim ya da manyak

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Kavuştum motoruma aheste aheste 50 km gittik sonra bir baktım radyatör pompasından 2 damla yaş süzülmüş :D her halde arkadaşlarını özledi bir veda etsin diye geri götüreceğim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 35imden sonra tekrar başladım motora. Günde en az 120 km yapıyorum, haftasonları da minimum 500, yine de doyamıyorum şu merete. Mesela dün akşam eve geldim darlandım zincir dişliyi temizledim. Birazdan yine aşağı ineceğim egzozu metal cilasıyla parlatacağım. Ya sonradan görmeyim ya da manyak
    Ne sormadan görmesin ne manyak :D Araç erkeğin metresidir özlemişsin :D
    tommygun ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavuştum motoruma aheste aheste 50 km gittik sonra bir baktım radyatör pompasından 2 damla yaş süzülmüş :D her halde arkadaşlarını özledi bir veda etsin diye geri götüreceğim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Ne sormadan görmesin ne manyak :D Araç erkeğin metresidir özlemişsin :D
    Tamirden anlayan işini duzgun yapan usta bulmak zor iş.

50lik scooter bulsam,benim makinanin ustüne kuma getircem amma...

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamirden anlayan işini duzgun yapan usta bulmak zor iş.
    İşin kötü tarafı motor ısınınca pompanın üst tarafında oluşuyor damlalar zaten motor siyah renk radyatör suyu mavi gölgede kalıyor tam orası sıcakkende kuruyor adamlar onu atlamış olabilirler :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Yetkili servise yaptırıyorum sağ olsunlar ulen cıbır bu deyip sallamıyorlar :D

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Angrypower, depresyonda gibisiniz.. Baharda zaten anlamsız bir depresyon olur, ama sizinki biraz daha fazlası gibi. Sporla aranız var mı? Biraz kalori yakıp endorfin salgılamak depresyonla mücadelede en etkili doğal yöntemlerden biri..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Tengri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angrypower, depresyonda gibisiniz.. Baharda zaten anlamsız bir depresyon olur, ama sizinki biraz daha fazlası gibi. Sporla aranız var mı? Biraz kalori yakıp endorfin salgılamak depresyonla mücadelede en etkili doğal yöntemlerden biri..
    Benimde aklımda spora başlamak. Aram yok ama onu da öğreniriz. Silivri sahile geldim şimdi araba ile. Silivri motor kulübü toplaşmış. Senin motor nerede muhabbeti çıktı. Arabacı oldum bende dedim

Virajlara alışan bünye sporada alışır yavaş yavaş. Dediğim gibi benim hoşuma gidiyor şuan motorsuzluk. Arabanın gözüme çarpan bir iki yeri vardı onları düzelttirdim sanayide. Tın tın geziyorum. En azından bu hafta sürmeyeceğim. Şimdilik rahatım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)