Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosikletinden Bıkan Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende aynı senin durumdayım bu aralar wolf 250 var sıkıldım alırken düşüncem bu bana yeter uzun süre falan diyordum.Çoğunlukla tek gezerim keni kendime ikilemde kalırım ne gerek var şimdi kalk dünya katar kilit aç hem nereye gidicemki hep aynı yerler falan ama motora binince değişiyor hissiyat bu aralar cb650f almayı düşünüyorum o yüzden sanırım doyumsuz insanoğlu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Ben şuraya gitiyom ben buraya gitiyom dersen tabi bıkarsın biraz ara ver özle makinayı bak bana ayda bir iki kez binebiliyorum.
    Binince de çiçek gibi oluyorum.
    Ama mt 25 hakkaten ruhsuz yav.
    Biraz ara ver özlersin sonra eski günlerine kavuşursun bence.
    Angrypower bunu beğendi.
    Bağımsızlık benim karakterimdir.

ATATÜRK

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Next level vaktiniz gelmiş gibi ...

Ya motorda veya başka bir vücut-zihin uğraşısında...

Ya daha başka konularda bilginizi artırma gibi, kitaplar, kurslar vb....

Ya, işinizle ilgili, yeni projelerde, yeni para kazanma imkanları vb...

Yalnız, İkarus sendromuna dikkat ediniz...

Bir de "dini konulara gider" diye tabela görürseniz yolunuzun üstünde de "bir arkadaşa bakıp çıkayım" diye düşünecek olursanız yeşil çakalların denizden yakacakları fenerlerinin gözünüzü almamasına dikkat ediniz.
    Angrypower bunu beğendi.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Arada bana da olmuyor değil,Genelde şehiriçinde YBR ile takılıyorum.Zevk sıfır sadece ulaşım aracı bilidğin.1000rr ıda çoğunlukla ayda bir veya iki kez kullanıyorum.Yatıyo öyle odasında.Geçende bi satsam mı dedm.Arbayıda satıp merso falan mı alsam diye düşündüm.Şundan kesinlikle eminim ki satarsam bunalıma gireceğim.Dur diyorum durduğun yerde :D

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi metrobüse bin ama mesai çıkışı şöyle güzel bi akşam terini kokla insanlarla itiş kakış biraz , sonra eve dönüp motorunu öp
    Tengri bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı siyanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi metrobüse bin ama mesai çıkışı şöyle güzel bi akşam terini kokla insanlarla itiş kakış biraz , sonra eve dönüp motorunu öp
    Metrobüse binmemek için gidip motor aldım. Servis var iş yerime o yüzden daha rahatım. Metrobüs'e bineceğime istifa etmeyi tercih ederim. Sırf metrobüs yüzünden krediye girip motosiklet aldım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki SV650a. Yerim ben onu amma ve lakin yok. MT-07 bakacağım. Neden Yamaha die sorarsan bir nedeni yok. Sadece suzuki'den tırsıyorum parça konusunda. Bir motor hiç mi satılmaz?
    Mantığını değil kalbini dinle, mühim olan üzerine binince keyif alman, şu vakti gelse de binsem diyeceğin bir motosikletinin olması. (Ne olursa artık, herkesin zevki farklı...)

MT-07 özel ve güzel bir motor ama ben her seferinde SV650A'ya giderim, her deviri torklu ve lineer gelen güç ve torku var, MT'nin alt devirleriyle üst devirleri pek tutarlı değil, resmen iki farklı motosiklet gibi. SV650A öyle değil. (Belki yaşımdan, bana SV daha bir uyuyor gibi...)

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    cruiser al keyfin yerine gelsin angry :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiser al keyfin yerine gelsin angry :D
    Bak o da olur, diyecektim de vazgeçtim, al cruiser'ı tof tof gez keyifle, cruiser'la gezmenin de zevki güzel. Gideceğin yere uzun yan / alternatif yollardan gideceksin, etrafı keşfedeceksin.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak o da olur, diyecektim de vazgeçtim, al cruiser'ı tof tof gez keyifle, cruiser'la gezmenin de zevki güzel. Gideceğin yere uzun yan / alternatif yollardan gideceksin, etrafı keşfedeceksin.
    Walla MT-07 etli butlu geldi, SV650a için deposu ince falan diyorlardı.

Ayrıyetten MT-07 daha hafif

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    sen çok kullanıyorsun hacı ara ver biraz tadı çıksın haftada 1 gün bin benim gibi ben o günü iple çekiyorum hiç bıkmadım

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Walla MT-07 etli butlu geldi, SV650a için deposu ince falan diyorlardı.

Ayrıyetten MT-07 daha hafif
    V motor olduğu için motorda ince oluyor.
    muadillerine göre motora binince sanki altında güçlü bişey yok gibi geliyor
    bacak aranda kavrayacağın devasa bi yapı olmadığı için bi garip oluyor
    benim ducati de öyleydi
    minnacıktı eti neydi ki butu ne olsun diyordu insan
    ama trafikte canavar gibiydi :D
    since 1987

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Sizde tükenmişlik sendromu belirtileri görüyorum. Bu hepimizde var aslında. Daha en başta, en sona gelmeden yaşıyoruz bu duyguyu. Cebimiz izin vermiyor başka motor denemeye, üst modellere geçmeye. Bizdeki daha çok 'sıfırı tüketmişlik sendromu'.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'sıfırı tüketmişlik sendromu'
    Ne güzel açıklama yapmışsın hocam. Sıfırı tüketmenin yanında Avrupa yakasının tümünü tükettim. Bıkkınlık geldi. Bir süre binmemeye karar verdim bende...

MT-25'in peg'lerini sürtünce yere dedimki artık bu motoru bitirdik...

Yok aga!.. Kendi yaptığım hiçbir seçimden pişman olmadım bugüne kadar. Kendi kararlarımın sorumluluğunu sonuna kadar alırım. Lakin dediğim gibi bir bıkkınlık geldi. Çünkü motorum yetmiyor bana artık. Tüm sınırlarını zorladım. Şimdilik yapmak istediğim birşeyde kalmadı. Israrla bekleyip göreceğim. Acil durumlar yada gidilecek yere vesait bulamadığımda motoru çıkarırım. Şuanlık kullanmak gibi bir niyetim kalmadı.
    İnsan nasıl mutluysa öyle yaşamalı. Motora binmekten sıkıldın diye üzülme Ben de her gün işe gidip gelirken kilidi sök,brandayı kaldır, onca kıyafeti giy çıkart, bir de her çıktığında %40 ölüm riski falan usandım, mecburiyetim olmasa ne işim var motorla diyorum.
    Yani herkesin kendine göre bıkkınlığı var, takma nasıl kolayına nasıl hoşuna gidiyorsa öyle devam et.
    Angrypower bunu beğendi.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Reçete mt 07 katılıyorum. Torksuz olmuyor. Parayı bulursam mt7 ye terfi etmeyi düşünüyorum seneye

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Ne güzel açıklama yapmışsın hocam. Sıfırı tüketmenin yanında Avrupa yakasının tümünü tükettim. Bıkkınlık geldi. Bir süre binmemeye karar verdim bende...

MT-25'in peg'lerini sürtünce yere dedimki artık bu motoru bitirdik...
    ikarusa kapılma aman diyeyim daha nadir binip farklı yerlere gitmeyi dene. Yalova olur, Bursa olur, Sakarya - Kocaeli tarafları olur. bıraktım sanırsın ama bırakamazsın, deneme

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikarusa kapılma aman diyeyim daha nadir binip farklı yerlere gitmeyi dene. Yalova olur, Bursa olur, Sakarya - Kocaeli tarafları olur. bıraktım sanırsın ama bırakamazsın, deneme
    Yok yahu ikarus sendromuna kapıldım geçenlerde kendime güzel geldim. Daha kolay kolay olmaz. Şehir içinde bile sürmüyorum mecbur kalmadıkça. Gönül isterki SS motor alayım. Eskiden beri hayalim lakin beldeki fıtıktan dolayı naked kullanıyoruz. MT-07'yi, MT-Tour sayesinde test ettim. 15-20km falan sürdürdüler. Aradığım motordur kendisi. Lakin ^^SIFIRI TÜKETMİŞLİK SENDROMU^^nu aşman gerekiyor

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Senin Enduro'n gelmiş, acilen araziye sarman lazım.
    Bi wr250 alıyosun, dağ bayır bağ bahçe orman çatak batak geziyosun ve çakralarını açıyosun, üçüncü gözün felan açılıyo ve kendi kendine diyosun "La ben hangi yoldan eve dönücem ?"
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaş medeniyetten kopmak istemiyorum ben. Benim tatilim gelmiş olabilir. Enduro benim gibi beli sakat adama gelmez kanımca.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)