Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sürekli yanan sinyal

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Selam arkadaşlar.

Motorumun ön arka sinyallerini led yaptım ama bu sefer ön sinyallerim sürekli açık duruyor(yanıp sönmüyor amerikan park oldu) sinyal vs verme normal ama amerikan park gibi oldu güzel duruyor fakat cuma günü muayenem var ve muayenede sıkıntı olur mu?

Bir de sorun ne olabiilr motorcuya götüreceğim yarın ama yapabilirler mi bilmiyorum veya sorunu öğrenmem kazıklanmamam açısından iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Sorunun ne olduğu hakkında bilgim yok elektrikten anlamam ama amerikan park şeklinde yanarsa muayeneden kalırsınız.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    sinyal flaşörünü değiştirmen gerekli

Motosikleti
    MT-07
    En kötü ihtimal git ve orjinali bu aga de. Araç muayene istasyonlarında pek ilgilenmiyorlar. Kafana takma bence. Zorlarlar ise güvenlik için yaptım dersin. Sonuçta sinyal verince çakıyorlar ise sorun yok die düşünüyorum.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kötü ihtimal git ve orjinali bu aga de. Araç muayene istasyonlarında pek ilgilenmiyorlar. Kafana takma bence. Zorlarlar ise güvenlik için yaptım dersin. Sonuçta sinyal verince çakıyorlar ise sorun yok die düşünüyorum.
    Sinyal vermede sorun yok veriyor, birde honda forzalar da vs gördüm orijinal amerikan park var bende orijinali bu derim yapamazsa motorcu.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Ampülün çektiği akım ile ledin çektiği akım farklı bu yüzden ayarlı rolemidir nedir ondan kullanman lazım. Ucuz 4 adet sinyal lambası alın takın muayeneden geçin sonra LED sinyal işine iyi bir yerde işlem yaptırıp devam edersiniz.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar sorun, oksitlenme varmış tekrar çıkarıp temizleyip takınca düzeldi.

Ve isteyene ismini vereceğim sözde ''usta'' gelmiş yok çamurluk yok arkada, muayenede geçmez yok 300 400 tutar diyordu.

Şirinevler de 25 liraya hallettim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)