Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bazı Moto Vlog Youtuber'lar Kadın Takıntısı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yahu bugün youtube da ben normalde motorsiklet youtuber larını izlemem sevmemde çoğunu.. Bugün piston segman motor yapımı ile ilgili bir şeyler aramak için bu tip kanallara giriyim dedim malum youtube da bir kere bir kaç kanala girdinmi sol tarafda hep o içerikde videolar gösteriyor bazılarınada bakdım.. Yahu anlamadığım bir şey var bu kadın Takınsıtı nedir..

Kadın motorcu,Kadın racingi,Motora Kadın attım,Kadını Okuluna Bırakdım,Tanımadığım kızla sahilde turladık gibi gibi gibi başlıklarla videolar çoğuda bana göre senaryo cast o ayrı bir şey bu benim düşüncem....

Tek benim mi sinirlerim bozuluyor yani bu kadınları cinsel obje olarak görmek değilmi.. üstüne basa basa kadın ,kız,hatun götürdüm gezdirdim arkama attım .. kadın motorsiklet yada ss sürücüsü .. motorsiklet sürücüsünün kadınımı olurmuş erkeğimi üstüne basa basa bunu belirtmenin mantığı nedirki..

Bir kesme yada belli bir insana yazım değil genele yazıyorum bugün o kadar çok bu tip video başlıkları gördümki bu konuyla ilgili.. Nedir bu kadın takıntısı anlamış değilim.. Kadını erkeğimi var insan evladı herkes.. tanıdığım çifler var kadın 50-60 yaşında belki karı koca bmw motorları var kadında f650 adamda R1200gs var karı koca geziyorlar.. öz amcam yengeme çıkar seyahete onlarda c650gt var kendi grupları var geziyor dinazorlar yengeminde ehliyeti var bazen yengemde sürer çokda güzel sürer. daha böyle bir çok insan tanırım evli çift, bekar bayan motor sürüyorlar. ne varki bunda ne cazibesi ne çekiciliği var.. kawasaki zx6r olan bayan arkadaşımız var ok gibide sürer kadranın sonunuda görür ne var yani bunda.. bana göre düpedüz cinsel ayrımcılık özellikle kadın olduğunu belirtmek . Benim düşüncem bu yönde..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Vlog izleyenler %95 küçük çocuklar olduğundan
    snappy x ve decwankel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Bu ülkede mutluluğu ve aşkı cebindeki para ve altındaki araç ile arayan çok insan var.Youtuberların işi de kitleye hitap etmek..Youtuberin suçu yok,motoru alayımda kızlar beni kessin mentalitesiyle yaklaşan kitlede problem var.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Tvden bir farkı yok. İlgi çekmek için ilgi duydukları ya da başkalarının duyduğunu sandıkları şeyleri içerik olarak seçiyorlar. Çoğu da tutuyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu adamların çoğunun amacı Youtuberlıktan gelir elde etmek. Daha geniş kitleye ulaşıp like alabilmek ve abone sayısını arttırabilmek için dünyanın en eski yöntemini uyguluyorlar. Seks her zaman satar.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Ben kaza videoları izliyorum onun haricinde tamir bakım ve viraj videoları izliyorum.

Ama en çok izlenen videolar içinde ve başlığında kadın a ait birkaç kelime veya video kapağında görüntü

Dolayısıyla adamlar böyle videolar çekiyorlar zaten çoğu da kurgu oluyor.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Kufurlu aksanli konusmalar ayri bir sinirimi bozuyor,bazilari ciyan kabadayi agziyla konusuyor iyice sinir oluyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben işin halkbunu istiyor kısmında değilim .. halkbunu istiyor kısmına işi bırakırsak iş nerelere gider..

neticede bunu gerçek sanıp yoldaki kadınlara musallat olucak salça olucak insanlar türemesin çünkü biliyorum bunları gerçek sanıcak insanlar olucak bizlerinde adı kötüye çıkar.. yada motorsiklet süren kadınlara cinsel bir obje gözüyle bakılmasın.. bu sefer yolda sıkıştırırlar taciz ederler falan filan..

Biraz empati yapmak lazım bir kadın bu tür video başlıklarını videoları görse ne hisseder motor süren insanlara karşı.. yada farklı bir empati yapıp o kadınları kendi ablamız bacımız kardeşimiz eşimiz yerine koyalım..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Logaritma sen kuzey Avrupa'da falan mı yaşadığımızı sanıyordun ki. Hani diyorlar ya gülüyoruz ağlanacak halimize. Durum beğensek de beğenmesek de böyle.
    Ülkemin eğitim seviyesinden mi yoksa gelir seviyesinden mi başlayalım sohbete? Türk gibi düşünen Avrupa'lılar mı diyelim problemin ismini? Yoksa ne batılı ne de ortadoğulu olamamış, ama ikisi birden olmak isteyen bir ucube toplum haline gelmişiz. Kendi şahsım adına ; Çocuklarımı doğru insanlar olarak
    yetiştirdiğim kanaatindeyim. Birlikte üzüldüğümüz nokta şu ki bizler bu ülkenin yüzde yirmisini temsil ediyoruz . Geri kalan yüzde seksen için ise edep haya ar namus hak hukuk çok da önemli şeyler olarak görülmüyor. Selamlarla.
    decwankel bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bu ülkede 2 şey çok ilgi görür

1 kavga

2 kadın kız ile ilgili herhangi bişey
    bursalıali bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav zaten kamera alan vlog cekiyor.

siyaset
    kadın

en sevilen 2 şey.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu sadece bizimkilerle ilgili bir sey degil, tum dunyada ayni seyler gecerli. Rus videolarina bak ayni seyleri orada gormen mumkun. Tommygun 'in dedigi gibi, "seks her zaman satar."

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Logaritma bu ülkede damacana bile ilgi çekiyor. Kendimizi kandırmayalım eldeki malzeme bu.Neden çok ilgi çektikleri belli değilmi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Moto vlog kavramının ne olduğunu anlamak burada önem taşıyor. Yurt dışında bu iş tecrübe paylaşımı yapmak için kullanılan kişisel bir kavramken, Ülkemizde motovloglar genelde genç 18 30 yaş arası gençlerden oluşan zaten bu işi bir çevre tanınabilirlik yanında belki düşerse bir kaç karı kız için yaptığını unutmayın. Hele türkiyede ki tiplerin aksesuar veya motosiklet mağazalarına girip abi bana kask ver senin reklamını yapayım motoru ver bir ay efsane tanıtayımdan oluştuğunu unutmayın.

Yurt dışında bu iş hobi amaçlı yapılıyor ama bizde fake youtube izlenmeleriyle sarı başlı adam kırmızı kuyruklu motorcu uzun kulaklı spak gibi yüzlerini bile gizleyen tipleri düşünürseniz onlar için motosiklete karı kız atmak büyük bir ayrıcalık olduğunu anlayabilirsiniz.

Birde youtubeda işi bu olduğu için yapan ustalar uzmanlar veya normal bireysel kullanıcılar var onlar bu çizginin dışında. Zaten adamı açıp izleyin bir videoda kendine ait olmayan bir motosiklet diğer videoda hiç kullanmadığı kaskları tanıttığı videoları varsa gülüp geçin. Onun youtube da para kazanmak için varolduğunu unutmayın.

Karı kız bu konuların yanında çerez kalıyor dediğim gibi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    1980' li yıllarda direksiyonda bayan şoför görünce şaşıran, hatta bunu haber yapan bir milletin torunlarıyız biz. Zamana bırakalım, zamanla alışırlar.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    kadın motosiklet sürücü grubu kuran kadın sürücülere bile uyuz oluyorum, bırakın ötesini berisini,

amaç motosiklet sürmenin cazibesi değil kadınlık cazibelerine bir dirhem de motosiklet nektarı eklemek!!
    Kbr_ilhn ve Oldjack bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yanlış mı duydum? Kadınlar internette ve medyada cinsel obje olarak mı görülüyorlar? Bu ne rezalettir, duyulmamış görülmemiş şey. Acaip kınıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)