Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Yol Yardım Hizmetleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Merhaba,

Motosiklet kullanıcıları için arıza,kaza,yakıt bitmesi,lastik patlaması gibi durumlarda çekici/kurtarıcı hizmetleri veren firmalar yada üyelik yolu ile asistans hizmetleri veren kurum (Sigorta Firmaları Hariç) bilgisine sahip arkadaşların bilgilendirme yapmasını rica ederim
    bdrhngvnc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    YKB World Gold kredi kartım ücretsiz çekici hizmeti veriyor.
    Bozulan motosikletimi ücretsiz çekiciyle servise götürmüştüm yazın.

Diyelimki İstanbulda ikamet ediyorsunuz ve Antalya'ya gittiniz motosikletinizle.
    Motosikletiniz Antalyada bozuldu. 100 km ye kadar çekici hizmeti ücretsiz.
    100 kmden sonrası ücrete tabi.

Motor tamir olamazsa veya hafta sonuysa,
    Üstelikte ikamet adresinizden 50 km den daha fazla uzakta ve başka bir ilde olduğunuz için,
    3 geceye kadar ücretsiz 4 yıldız otelde oda kahvaltı konaklama,
    Eğer motorun tamiri vakit alacak veya parça bekleyecekse,
    Evinize gitmek için tercihinize göre ücretsiz olarak otobüs, uçak, tren bileti veya 1600cc kiralık bir otomobil tahsisi
    (Kiralık araç tahsis edilirse araç ve drop bedelini banka ödüyor, benzin ve yol bedellerini siz ödüyorsunuz)

Diyelim siz İstanbula döndünüz bir hafta sonra motosiklet tamir oldu ve almaya hazır.
    İster kendiniz, isterseniz motosikleti almaya gidecek bir arkadaşınız için tercihinize göre ücretsiz
    olarak uçak, tren veya otobüs bileti alırsınız.

Yine diyelimki motosikleti ne siz almaya gidebiliyorsunuz ne de alabilecek arkadaşınız var.
    Bu durumda banka aracı evinize getirmesi için ücretsiz şoför tahsis ediyor.
    Siz benzin ve yol masraflarını ödüyorsunuz.
    (Arabada bu şoför tahsisi var ama motosiklette nasıl oluyor bilmiyorum.
    Hiç kullanmadım ve sözleşmelerde ARAÇ olarak geçiyor. Motosiklet veya otomobil diye ayırmamışlar)

Bir çok bankanın buna benzer hizmet veren kredi kartı var. Hangi kart türünün hangi hizmeti sağladığına bakın.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Bursa'da var mıdır bu servislerden

Motosikleti
    Hunk
    Alıntı Meraklı Genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'da var mıdır bu servislerden
    Geçmişte bir asistans firmasında uzun yıllar çalıştım. İnsanlar çok bilmiyor ancak kullandığımız kredi kartlarının yol yardım/konut yardım hizmetleri var ve bu hizmet tüm Türkiye'de 7/24 veriliyor. Motor aldıktan sonra biraz araştırdım bir çok banka yol yardım hizmetlerinde motosikletleri kapsam dışı bırakmış. Hususi kullanılan araçlarda kredi kartı ve ruhsat sahibi aynı kişi olması şartı ile çekici hizmeti alabiliyorsunuz. Hatta ikamet ili dışında yolculuk esnasında arıza/kaza durumunda konaklama yada ulaşım konusunda da destek alınabiliyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir'de napcaz kalırsak

Hangi kredi kartları veriyor acaba? Yakında kredi kartına başvuracağım ona göre başvurayim.

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    İzmir.de Aslan adında bir motosiklet taşıma -çekici hizmeti var.Şimdi konuştum devam ediyorlarmış. Şehir içi dışı taşıyorlarmış.Motorun hacmine bağlı olarak gidilecek yol Km si üzerinden fiyatlandırma yapıyormuş. Mesela İzmir Manisa arası 250 TL bir fiyat verdi.İzmir .deki arkadaşların bilgisine ....TELEFONU: 05071547732

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERTOBİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir.de Aslan adında bir motosiklet taşıma -çekici hizmeti var.Şimdi konuştum devam ediyorlarmış. Şehir içi dışı taşıyorlarmış.Motorun hacmine bağlı olarak gidilecek yol Km si üzerinden fiyatlandırma yapıyormuş. Mesela İzmir Manisa arası 250 TL bir fiyat verdi.İzmir .deki arkadaşların bilgisine ....TELEFONU: 05071547732

Öhh. 250 TL de baya vicdansızlıkmış yav.

gerçi normali ne kadar bilmiyorum ama olsun.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Hunk
    Bugün başvurumu formu doldurdum arayacaklar. Aradıklarında özellikle soracağım motosikletler asistans hizmetlerine dahil ise alacağım ve buradan tekrar bilgi veririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Alıntı furkaan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi kredi kartları veriyor acaba? Yakında kredi kartına başvuracağım ona göre başvurayim.
    Bugün başvurumu formu doldurdum Yapı Krediden arayacaklar. Aradıklarında özellikle soracağım motosikletler asistans hizmetlerine dahil ise alacağım ve buradan tekrar bilgi veririm

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün başvurumu formu doldurdum arayacaklar. Aradıklarında özellikle soracağım motosikletler asistans hizmetlerine dahil ise alacağım ve buradan tekrar bilgi veririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Bugün başvurumu formu doldurdum Yapı Krediden arayacaklar. Aradıklarında özellikle soracağım motosikletler asistans hizmetlerine dahil ise alacağım ve buradan tekrar bilgi veririm
    Başvuru formunu doldurmadan önce sorsaydın keşke.

Motosikleti
    Hunk
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başvuru formunu doldurmadan önce sorsaydın keşke.
    Sadece bilgi için iletişim formu doldurdum

Teminat bilgileri aşağıdaki linkte

https://www.worldcard.com.tr/worldu-...ans-hizmetleri

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kendi aramızda motosiklet.net yardım hattı falan kursak ya ... Üyelik aidatı falan da ödenir ... Hukuki çerçevesine bakmak gerek tabii...

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    İzmir'de bir kere böyle bir sıkıntı yaşadım internetten bulduğum bir numarayı defalarca aradım sabah saatleriydi halbuki açan olmadığı gibi sonradan geri dönüşde sağlanmadı hangi saatler ve hangi günler hizmet alınacağı bilgisi ile paylaşılırsa daha faydalı olur herkese dilerim kimse kimseyi aramak zorunda kalmaz .

Motosikleti
    Hunk
    Biraz araştırdım Garanti Bankası kredi kartı ve ruhsat sahibi aynı kişi olması şartıyla en yakın sanayiye ücretsiz çekici yardımı veriyor. Hizmet şartları aşağıdaki gibi;

Teknik Yardım,

Garanti Asistan’a ulaşmak için 0212 213 33 33 numarasını arayabilirsiniz.

Garanti Asistan Türkiye Ülke Sınırları İçerisinde araç arızalandığında ya da kaza nedeniyle yolda kaldığında en yakın tamirhaneye çekilmesini sağlar.

Yedek parça ihtiyacı varsa ve ulaşılamıyorsa 1 taneye kadar yedek parçanın ulaştırılması sağlanır.
    *Aracın çekildiği yerde yedek parçanını bulunmaması halinde geçerlidir.
    **Aracın Asistan tarafından çekilmiş olması gerekmektedir.

Olay ikamet ili dışında gerçekleşmişse ve aracın onarım süresi 1 günün üzerindeyse kart sahibinin;

1 gece oda kahvaltı konaklaması sağlanır,
    Müşteri konaklamadan ikamet iline gitmek isterse otobüs veya uçak bileti karşılanır,
    Otomobili, onarım sonrası ikamet adresine getirebilmek için gidiş biletleri karşılanır,
    Eğer müşteri otomobili alamayacak durumda ise belirlediği refakatçinin gidiş bileti karşılanır,
    Müşteri kaza geçirmiş ve sağlık sebepleri nedeni ile otomobili alamıyor ve refakatçi de bulamıyorsa özel şoför ile aracın nakli sağlanır.
    Hizmetten Faydalanma Koşulları:

Araç yaşının 10 yılın altında olması ( Arıza durumunda aranan koşuldur.)
    Ruhsat sahibi kart sahibi aynı kişi olması ve kart sahibinin aracı kullanıyor olması,
    Aracın kronikleşen bir probleminin olmaması,
    Araç ağırlığının 3.500 kg.'dan az olması ve ticari maksatla kullanılmıyor olması,
    Kapsam Dışı Durumlar:

Türkiye ve avrupa topluluğuna üye ülkelerinin dışında vuku bulan bozulmalar,<
    Bozulma durumunda 10 yaştan eski araçlar,
    Toplam yüklenmiş ağırlığı 3,5 tondan fazla araçlar,
    Hayvan, tekneler, araçlar ve malların taşımacılığı için özel düzenlenmiş araçlar,
    Aracın tüketim, geçiş masrafları ile köprü ve yol paraları,
    Aracın onarım masrafları,
    İnsan beraberinde olmayan bagajın taşınması,
    Yurtdışında kayıtlı ve/veya sigortalı araçlar,
    125cc'den küçük olan araçlar,
    Kiralanmış araçlar,
    Yakıttan kaynaklanan bozulmalar,
    Enkaz (pert) olarak belirlenen araçların taşınması,
    Kalan değeri, geri getirme masraflarından daha düşük olan araçların geri getirilmesi[/B][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler