Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

POLIS MOTORU MU ? YOKSA BIZI MI KANDIRIYOR ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    o bir gs ister polis motoru olsun ister olmasın bakmak için bile müsade istenmeli , yanınızdan gececek olursa buyur abi yol senin diyip yol verilmeli çakarlar gereksiz olmuş.
    HRider bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Yasak değil mi bu çakarlar polis filandır her yerde ceza yer yoksa

Motosikleti
    sym joymax
    polis motoru olsa resmi kıyafeti olur. hadi o olmadı resmi plakası olur hadi oda olmadı. genelde beyaz kask olur. hadi oda olmadı trafikte öyle kullanmaz. hiçbir polis motorunun topcase okadar resimli çıkartmalı olmaz. yani büyük ihtimal çakma. plakasıda yok. olsaydı emniyet gerekeni yapardı.
    kovboy03, msandikci ve efendy06 bunu beğendiler.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Memleket dingonun ahırı oldu herkes kafasına göre takılıyor
    velizrsln bunu beğendi.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Benzer tip bir motosikleti iki gün üst üste Ankara'da gördüm. ÇAkarlı ancak daha sade idi. İlk gün plakasız, ikinci gün plaka yerinde Cumhurbaşkanlığı forsu vardı.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Benzer replikaları birkaç kez gördüm. Plaka da sivil app plaka, bu tip değil ancak parlak beyaz çakar kullanıyordu. Birebir polis motosikleti klonuydu.

Güzel taktik, ama yasal olmayan eklentiler (app plaka, çakar, siren, polis ikaz ışıkları v.s.) bu aracı yasadışı yapıyor. Bunlar olmadan da aynı motosikleti gören adam zaten yol veriyor, bu kadar abartmaya gerek yok.

Benim ön park lambaları sinyallerin içinde ve mor, motosiklet beyaz, üzerimde montun üstünde klasik sarı yelek, kask açık renk. Gören araç çekiliyor, minibüsçü başını motosiklete çevirmeden bakmaya çalışıyor (demek istediğim anlaşıldı sanırım). Bu arada bahsettiğim motosiklet MSX125 Göz ezberi, insanlar belirli temel koşullar sağlandığında çekindiği şeyle ilişkilendirebiliyor.
    blackarca bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plakası bile yok. polis kiyafeti yok. topcase stiker dolu. tam bir kel endurocu..
    HRider bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    araç makam aracı şeklinde kullanılıyor olabilir. Geçtiğiniz bölge merter trafiğin en yoğun kameraların ve ekiplerin olduğu bölge orada öyle rahatça çakarlar açık plakasız gidebildiğine göre bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Yoksa bu şekilde çakarla giden sivil bir kişi öyle 300 500 lira ceza ile kurtaramaz kendini. Şu an ki istanbul valiside yanlış hatırlamıyorsam motosiklet kullanıcısı..
    Meraklı Genç ve computeus bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Zorlayın beyler, sağ şeridin en dibini zorlayın. Hatta hafiften refüje sürtün belki kıvılcım çıkar.

Bu videoda konuşulacak konu bu olmalı.

Motosikleti
    MT-07
    Seni yiyor hocam. Polis gördüğü anda orası burası oynayan tipler bunlar

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bende bazen çakarlı Infinity marka jip, kesinlikle envanterde olmayan Honda City, Peugeot 308, arka camında Arabada Bebek Var yazan VW Polo gibi tipler görüyorum. Yolda polisçilik yapmıyorum. Arkama gelip bazen var ya bunların "aagh aaaaaaghh!!" tarzı kornaları, onu çalıyorlar içimden defol git deyip yol veriyorum.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Geçtiğim günlerde aynı bu şekilde, Sivil plakalı, üzerinde polis olduğuna dair çakar dışında hiç bir belirti olmayan GS ler le trafikte karşılaştım. Ertesi gün yaşadığım ilde uyuşturucu ile mücadele kapsamında açılan standın önünde bu motorları görmemle konuu açıklığa kavuştu. Benim gördüklerim narkotik şubeye ait motosikletlermiş.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bir gs ister polis motoru olsun ister olmasın bakmak için bile müsade istenmeli , yanınızdan gececek olursa buyur abi yol senin diyip yol verilmeli çakarlar gereksiz olmuş.
    Demi ama, sen ne haddinle cies gibi mübarek-ül şah-ı motosiklet mareşal ultra yüce kusursuz cies'e polis olup olmadığını soruyorsun.
    Polis motoru dediğin nedir ki ciğes'le polis motoru kıçı kırık africaları varaderoları kıyaslıyosun.
    Polis motoru olsada, sadece "Polis motoru" diyemezsin, polis motorları ikiye ayrılır; Polis motorları ve Polis Ciğesleri.
    Angrypower bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer tip bir motosikleti iki gün üst üste Ankara'da gördüm. ÇAkarlı ancak daha sade idi. İlk gün plakasız, ikinci gün plaka yerinde Cumhurbaşkanlığı forsu vardı.
    Havalimanındayım, Cumhurbaşkanlığı konvoyuna dahil o motorlar. Önden gidip yolu açıyorlar falan.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalimanındayım, Cumhurbaşkanlığı konvoyuna dahil o motorlar. Önden gidip yolu açıyorlar falan.
    Bence tek amaçları gösterişler. Olay anında hızlı müdahale edilmesi ayrı fakat bukadar büyük ve lüks motosikletin o konvoylarda olmaları gereksiz. Konvoy olmasa bile cumhurbaşkanının o çakarlarla o yıldız ve aracını gören her araç yoldan çekilecektir

enduro kullansam bende böyle yapardım

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim onlar 6silindirli yol manyaklarını kullanıyorlar. Yada Dolmabahçe zengin bir semtte olduğu için gösteriş yapıyorlar. Demekki kırsala gittikçe motorları dandikleliyor. Bu yorumdan onu çıkartıyorum. Bilemedim yanlış mıyımki ne?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    ooo yine gürkan konu açmış.

dikkat ettiniz mi bu adam her konu açtıktan sonra kayboluyor..

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakası bile yok. polis kiyafeti yok. topcase stiker dolu. tam bir kel endurocu..
    AHAHAHSHSHDHAHHAHAHAH

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)