Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi alamadım hangi banka makul ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar kredi oranları almış başını gitmiş hayatımda ilk defa krediye ihtiyacım oldu ondada devlet bankaları kırmızı kartı gösterdi
    son 2 senelik bankadaki giren çıkan paranın haddi hesabı yok hem dolar olarak hem dinar hemde tl bu durumda bile devlet bankasından kredi alamadım üstelik borçlu dahi değilim

aranızda mutlaka bu işlerden anlayan bir arkadaş vardır
    findeks raporum gayet iyi fakat 15bin tl lik kredi bile alamıyorum devlet bankalarından
    neye istinaden alamıyorum bilen bir arkadaş aydınlatabilir mi

ek olarak hangi banka şuan daha cazip mutlaka bir bileniniz vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizbank genelde piyasa ortalamasından iyi şartlar sunar ve nispeten kolay verir...

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Desene, devket bankaları kredi vermekte o kadar isteksizlerse, dolar çifte kanatla uçacak. Hemde bu sene.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    devlet bankaları demirörene faizsiz kredi verir sana bana değil, ing bankta gene piyasanın altında verir bir bak derim
    Crixa ve kurubuz bunu beğendiler.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    daha önce kredi çekmediyseniz veya kredi kartı kullanmadıysanız devlet bankalarından zor alırsınız.. müşteriye ihtiyacı olan bankalar daha rahat verir kısaca.. özel bankalarla görüşün..fakat puanlarda yükselir dosya masraflarıda artar kolay kredide...

bu arada daha önce hiç işiniz olmadıysa findex raporunuz neye istinaden gayet iyi acaba onu çözemedim.. para giriş çıkışı değilde ödeme durumlarından puanlama yapılıyor sanıyordum

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Daha önce kredi çekmediğinden diyeceklerdir muhtemelen zira daha önce başıma geldi 2012 yılında devlette çalışıyorum maaşta güzel adamlar bana en fala 5000 tl kredi verdiler dedim bankacıya neden daha çok vermiyorsunuz daha önce kredi çekmemişsin bunu al tabi o zamanlar faiz çerez parası bu bitince otomatik yükselir.Öyle de oldu 5000 tl aldım ödedim sonra direk 30.000 tl kredi çektim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Ama krediden uzak durun kazandığın paranında elinde olan paranında bereketi olmuyor bende olmadı tövbe ettim ölüm olsa kredi çekmem diye

TEB bankasına uğra derim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugüne dek kredi kullanmadıysan çok şanslı bir adamsın demektir. Krediye bir kez bulaştın mı bir daha paçayı kurtaramıyorsun. Hiç bulaşma derim.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Resmi geliriniz asgari ücret düzeyindeyse devlet bankalarından kredi alamazsınız.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    A101 den 100 TL hediye çeki alana Denizbank 2000 TL faizsiz ancak hayat sigortalı (16 küsur)6 ay vadeli kredi veriyormuş. 2 bin TL si buradan edinilebilir.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Krediye ihtiyaç olan şey ne? araba mı motosiklet mi? kredi kartı borcu mu? bu önemli. Bu zamanda kredi çekmek pek akıl işi değil çünkü. İhtiyaçlar ertelenebilir belki de.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kredi çekecekmişsin...

Etme!

Motosikleti
    tvs apache
    krediye bu güne kadar bulaşmadım hep nakit akışım oldu kredi kartı kullanıyorum tabikide 4 bankadan var ve düzenli ödemeler ile borcum harcım çok düşük miktarda 3 haneli sayılarda yani
    evet maaşım asgariden görünüyor çünkü resmi hesaba asgari yatarken elden almış olduğumuz para var çoğu şirketin yaptığı gibi

işin garip tarafı ufak bir göz atma ile görebilcekleri bir olay bu adam asgari ücret ile calısıyorsa aylık para girişi banka hesabına nasıl bu kadar oluyor diye sormaları lazım kendilerine
    krediyide neden cekmek istiyorum yeni bir motor alıcam taksit taksit zorlanmadan ödeyim en fazla 3bin tl faiz ödüyorum ki yaptığım iş dolayısı ile piyasayı sürekli takip etmek durumunda olduğum için dolar çok fena bir konuma gelecek faiz oranları dahada artar diye bir öngörüm var

bu arada uzun vadeli yatırım yapmak isteyen arkadaşlara ufak bir tüyom olsun dolar en az 6,5 civarı bekleniyor şirket olarak dolar rezervi yapmaya baslandı (taa katardan gelen parayla doların düşürülmesi ardından ) 2017 ilk çeyreğe baktığımda hesaplarda zaten maks 4 lira gördüğümüz değerler kriz sonrası berbat durumda güvenirlilik puanımız pakistanın altında ki en kötü ülke olan venezuellanın 3 veyahut 4 tık üstünde yer alıyoruz şuan mevcut durumda b+ konumda iken -b konuma düştük ki bu süreç sadece 1 senelik süreçte ciddi bir düşüş

konu başka yerlere varıyor yalnız vallahi insanlar yararlansın istiyorum çünki likit param kalmadı yapamıyorum şu anda
    borsada thy hisselerini takip edin ciddi düşüş yaşadı yatırım için fırsat geçen sene 18 19 liralardaki bir kağıttan bahsediyoruz su an 12 civarında geziyor.
    ayrıca galatasaray hissesi kısa vadede 40 50 bin tl ile en az 5 ile 10 bin tl arasında kazandırabilir dün öğlen saatlerinde 1,75 olan kağıt maç yaklaştıkça 1,98 civarına çıktı 2,20 görmesi ve geçmesi muhtemel kazanması durumunda

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bankalar kimseye kredi vermiyorlar. Mevcut kredileri toplama derdindeler. Zaten alsan da faizler tefeci faizi. Zaman borçlanma zamanı değil.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok gerek yoksa kredi çekmemek en temizi . Arabayı değiştirmek için kredi çekeyim dedim 20.000 lira 24 aya 9500 lira faiz koyuyor .

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada uzun vadeli yatırım yapmak isteyen arkadaşlara ufak bir tüyom olsun dolar en az 6,5 civarı bekleniyor
    Arkadaş ben bildim bileli dolar hep yukarı gider. Doların yukarı gideceğini bilmek için müneccim olmaya gerek yok. Ben sana daha büyük bir tüyo vereyim ölmezde kalırsak doların 20 lira bile olduğunu göreceğiz önemli olan ne ZAMAN dediğin rakama gelecek sen onu söyle.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Şu zamanda kredi çekmek pek makul bir durum değil, faizler o kadar arttı ki, 10 lira çekiyorsunuz neredeyse 20 lira ödüyorsunuz. Böyle bir ortamda bence otobüsle işe gitmek kredi çekmekten evla bir durum.
    hattoi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)