Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Venom Dynamic Air

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar,

Forumdaki önceki konuları inceledim, Venım hakkında bir çok yorum var genel olarak iyi yorumlar fakat uzun süre kullanımdan sonra yapılan yorum pek göremedim.

Venom'un dynamic air modelini almayı düşünüyorum mont 550 TL civarında satılıyor. Yazlık file dış yüzeyli bir mont içinde çıkarılabilien yağmurluk ve termal içlik var. Bu mont hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim? Korumaları nasıldır kol ve omuz CE onaylı sırt ise soft. Anladığım kadarı ile sırta ek tech90 impactec koruma almak gerekecek o da 100 tl civarı.

şimdiden teşekkürler, hayırlı Ramazanlar herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al sana uzun süreli yorum

2013'den beri aktif olarak kullanıyorum, sadece 1 yıl kullanmadım motorsuz kaldığım sürede.
    İçinde reissa astar var, üstünde de normal bir astar var, ikisi de çıkarılabiliyor. İçten bir hırka ile kışın -2, -3 derecede bile üşütmeden kullanmama vesile olmuştu bir süre. Yazın zaten güzel iş görüyor.
    Korumalar nispeten iyi, kol ve omuz korumaları da soft ama yeterli. Sırt koruması yaklaşık 2cm kalınlığında, beğenilmediği taktirde yükseltilebilir elbet.

2013 yılından beri kullandığım bu montta, herhangi bir solma, yırtılma, sökülme yok. İlk günkü kondüsyonda kullanıyorum. (Siyah/Gri)
    ttonay bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ttonay bunu beğendi.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Fileli yazlık bir monta ihtiyacım vardı. Ankaradaki mağazalarda gönlüme ve cebime göre bulamadım. Boyum 175 kilo 75. İnternetten 4 riders breze yi aldım çok güzeldi ama büyük geldi m bedeni geri verdim. M tech arya aldım o çok kötüydü geri verdim. Daha sonra bu Venomu aldım. Memnunum 3 katlı bir mont ve kesimi çok güzel. sırt koruması soft ama omuz ve direk korumaları güzel tavsiye ederim.
    ttonay bunu beğendi.

detaylı yorum için çok teşekkürler aradığım yorum buydu elinize sağlık gayet detaylı ve güzel anlatmışsınız, kazasız güvenli sürüşler dilerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

tesekkür ederim cevap için ben de alırsam sırt koruma almayı düşünüyorum, kazasız güvenli sürüşler dilerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

mesajınız için teşekkürler alacak olursam dynamic modelini düşünüyorum, size hayırlı satışlar selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)