Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Benelli TNT 249-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Bu fiyata 2. el Leoncino alabilen adam bunu niye alsın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Yada 390 Duke - CB500F gibi motorlar alabilecekken bu neden alınsın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2 gündür sahibiyim motorun. Maalesef ülkenin ekonomik ve piyasa durumu motoru tercih edilebilir hale getirdi. Gönül isterdi ki 23 25 bandına alalım bu motoru fakat en azından bayiler peşinde indirim yapıyolar. Nakitte 28bin liraya aldım. Yamaha ve bajaj maalesef hiç fiyat düşmüyolar ne yazıyosa o. Daha önce sahibi olduğum cb250r da peşinde 30 31e alınabilirdi fakat hem çift silindir ve kendini kanıtlamış bi blok olması hem de malzemenin ve işçiliğin bayeğı kaliteli olmasından dolayı tnt249u tercih ettim. Bayağı ağır bi motor alternatiflerine göre. Ama eğer bu fiyatlarda kalmaya devam ederse bence alınabilir denecek hale geldi. İlk izlenimlerim çok iyi rodajda olmasına rağmen bu kadar memnun edeceğini beklemiyodum. Ağırlığın avantajı olarak da motor çok stabil ve rüzgardan etkilenmeden ilerliyo.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür sahibiyim motorun. Maalesef ülkenin ekonomik ve piyasa durumu motoru tercih edilebilir hale getirdi. Gönül isterdi ki 23 25 bandına alalım bu motoru fakat en azından bayiler peşinde indirim yapıyolar. Nakitte 28bin liraya aldım. Yamaha ve bajaj maalesef hiç fiyat düşmüyolar ne yazıyosa o. Daha önce sahibi olduğum cb250r da peşinde 30 31e alınabilirdi fakat hem çift silindir ve kendini kanıtlamış bi blok olması hem de malzemenin ve işçiliğin bayeğı kaliteli olmasından dolayı tnt249u tercih ettim. Bayağı ağır bi motor alternatiflerine göre. Ama eğer bu fiyatlarda kalmaya devam ederse bence alınabilir denecek hale geldi. İlk izlenimlerim çok iyi rodajda olmasına rağmen bu kadar memnun edeceğini beklemiyodum. Ağırlığın avantajı olarak da motor çok stabil ve rüzgardan etkilenmeden ilerliyo.
    Bu motor sizin herhalde https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...37881805/detay

Doğrudur maalesef.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Bende ağırlığa taktım benim kle 500 boş ağırlığı 180 civarı maşallah bu nasıl taşıyacak bu yükü yok abi hem 185 kilo hem 250 cc olmadı bu 160 falan olsa iyi olabilirdi

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ağırlığa taktım benim kle 500 boş ağırlığı 180 civarı maşallah bu nasıl taşıyacak bu yükü yok abi hem 185 kilo hem 250 cc olmadı bu 160 falan olsa iyi olabilirdi
    Bence taşımasında sıkıntı olmaz. Xmax te 180-185 kg arası hemde cvt şanzımanlı, çok atik olmasada iyi gidiyordu. Xmax e göre daha atık olacaktır tabi manuel olduğu için. İvmelenme haricinde mt 25 ten çok geri kalacağını sanmam. Aslında bi vlogerlardan biri bu karşılaştırmayı yapabilir.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mt25'den yavaş, cbr'dan daha dolu dolu gidiyor. Ancak vites oranlarından ötürü mt25'de vites küçültmek isteyeceğiniz rampada vites küçültmeden tırmanırsınız.

Motosikleti
    Fazer 800 ABS
    Honda CB250R 38bin oldu sıfırı Yamaha MT25 ise 42 oldu bunun fiyatı sabit 31 bin TL bu piyasa koşullarında alınır mı ne dersiniz rüzgar tersine döndü mü

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı ChopperZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CB250R 38bin oldu sıfırı Yamaha MT25 ise 42 oldu bunun fiyatı sabit 31 bin TL bu piyasa koşullarında alınır mı ne dersiniz rüzgar tersine döndü mü
    Benelli kullanıcısıyım. Bu motosiklet güzel bir motosiklet fakat 2. Elde satarken çok zorluk çekebilirsin. Eğer ben uzun süre kullanacağım diyorsan alınabilir. Büyük şehirlerde değilsen benelli sorun keza büyük şehirlerde de bayileri harika diyemem. Şahsen 30k param olsa sıfır alıcaksam bu motosikleti alırdım. Yabancı forumlarsan bakarsanız daha iyi bilgi alırsınız motosiklet hakkında.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bunun da sesi Tnt 250 gibiyse görünüm ve ses anlamında genç kardeşlerimizi tatmin eder.

Motosikleti
    Fazer 800 ABS
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli kullanıcısıyım. Bu motosiklet güzel bir motosiklet fakat 2. Elde satarken çok zorluk çekebilirsin. Eğer ben uzun süre kullanacağım diyorsan alınabilir. Büyük şehirlerde değilsen benelli sorun keza büyük şehirlerde de bayileri harika diyemem. Şahsen 30k param olsa sıfır alıcaksam bu motosikleti alırdım. Yabancı forumlarsan bakarsanız daha iyi bilgi alırsınız motosiklet hakkında.
    Satmak için almıyorum en az 2-3 sene kullanırım, 28 yaşındayım motora heves saldım ilk motor olur mu sence? Tabiki eğitimini alacağım, motordan anlamadığım için ikinci el motorlarda kesin kandırılırım. Kredi çekip alma fikri var fiyatlar her hafta değişiyor, hissiyatından biraz bahsedersen sevinirim.

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı ChopperZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmak için almıyorum en az 2-3 sene kullanırım, 28 yaşındayım motora heves saldım ilk motor olur mu sence? Tabiki eğitimini alacağım, motordan anlamadığım için ikinci el motorlarda kesin kandırılırım. Kredi çekip alma fikri var fiyatlar her hafta değişiyor, hissiyatından biraz bahsedersen sevinirim.
    Motosikleti bayide inceledim. Ben bn125 kullanıyorum. Genel itibari ile şık ve güzel bir motor. İlk motor zaten 250cc ve altı olması genel olarak söylenir ve bana göre ilk motor olur. Özellikle fiyatı çok cazip şu an. Yabancı forumlardan biraz bakınırsanız motosiklet hakkında çok daha iyi bilgi elde edersiniz. Modeli sahibindende satan 3 5 kişi var. Onlara sorarsanız tabii ki 0 alcağınızı belirterek size tecrübelerini de anlatabilirler. Facebook sayfalarından da bakabilirsiniz. Dediğim gibi şu an 30k param olsa 0 istiyorsam bu modeli alırdım. Bir konu açıp sorabilirsiniz foruma belki daha çok dikkat çeker.

Bu motorun 2021 ile 2020 olanlarında ciddi fiyat farkları var niye böyle hatta 2020 olanlar da bile değişik fiyat yazanlar var 30 bin civarı ile 40 bin civarı değişiyor ?

2021 gelmedi diye biliyorum. O 2021 yazanlarda bi bit yeniği olabilir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)