Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero nun yeni modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    XPulseyi fuarda incelemiştim bende epey. Bazılarının yere göğe sığdıramadığı Zontes’in yanında 10 numara kalır o makina. İşçilik, parçalar cidden güzeldi. Tercih edilebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Aynen xpulse işçilik falan iyiydi malzeme kaliteside iyiydi hintliler ktm olsun honda olsun sağlam parthner leri olduğu için bence çinlilerden malzeme ve işçilik blok kalitesi olarak bir tık daha iyi yapıyorlar.. genelde 40-50-60 bin lere gelmiş carisma sahipleriyle konuşdunuzmu adamlar rutin bakımlar incik boncuk yolda bırakmıycak arızalar dışında ki o japonda bile var ciddi bir arızadan servise gitmediklerini söylüyorlar ciddi derken piston segman ,yatak sarması, falan gibi..

Benim önceliğimde uzun ömür, verimlilik ve malzeme parça işçilik kalitesi olduğu için o açıdan hero yu başarılı buluyorum..
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    hero taş gibi motor.
    yarıştığı segmentlerde diğer markalara taş çıkarır. Utanmasam japonlarla bile kıyaslarım.
    Ama gel gelelim Trdeki distiribitörü çok kötü. servisler kalitesiz reklam politikası da çok yetersiz.
    maalesef bu marka değerini göremiyor bu gidişle göremezde

Alıntı Kergit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hero taş gibi motor.
    yarıştığı segmentlerde diğer markalara taş çıkarır. Utanmasam japonlarla bile kıyaslarım.
    Ama gel gelelim Trdeki distiribitörü çok kötü. servisler kalitesiz reklam politikası da çok yetersiz.
    maalesef bu marka değerini göremiyor bu gidişle göremezde
    Hocam ne hikmetse Hindistan'da sevilmiyor Hero :D youtube yorumlarında bile gömüyorlar hep, halbuki gayet sorunsuz makineler diye biliyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    hindistanda iş yapan orda yaşıyan biri bu forumda demişdi hero hindistan standartlarına göre biraz pahalı ve üst seviye üretiyormuş o yüzden çok tutmuyormuş.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

valla çok beğendim alınabilir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)