Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AEA sticker

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar AEA logosunu stickerını yaptırıp şahsi olarak kullanmak istiyorum. Fakat bulamadım internette. Ticari amaç için kullanmak isteyenleri engellemek amacı ile yapılıyor biliyorum ama şahsi olarak nerden bulacağım ki ? Ayrıca dağıtılanların kalitesi pek iyi değil sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ben paylaşmıştım sayfaların birinde ama hatırlamıyorum

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Malum sitede bir tane ilan var,eleman 50tl istiyor. Ben de çok istiyorum ama bulamadım

Motosikleti
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum sitede bir tane ilan var,eleman 50tl istiyor. Ben de çok istiyorum ama bulamadım
    parayla çiziliyorsa benimkini indirdikten sonra hesabıma gönderin parayı :D
    since 1987

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parayla çiziliyorsa benimkini indirdikten sonra hesabıma gönderin parayı :D
    Hocam sen bastırıp bana gönder ben hesabına atarım para. Ama öyle 50tl çok ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...20317614/detay

Motosikleti
    Hocam sen bastırıp bana gönder ben hesabına atarım para. Ama öyle 50tl çok ya
    ben bastırmakla uğraşamam. logoyu çizip uzunyoladamının paylaştığı linkte paylaşmıştım.
    logo mevcud sadece bastıracağın yer varsa gidip hemen bastır istediğin gibi.
    vektör olarak paylaştım zaten her türlü oynamaya açık
    since 1987

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bastırmakla uğraşamam. logoyu çizip uzunyoladamının paylaştığı linkte paylaşmıştım.
    logo mevcud sadece bastıracağın yer varsa gidip hemen bastır istediğin gibi.
    vektör olarak paylaştım zaten her türlü oynamaya açık
    Tabela reklamcılar yapabilir mi şu linkteki gibi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

http://www.mediafire.com/file/qni11s...gq/AEA+logo.ai

Motosikleti
    Honda Nc700x
    bende 3 tane sticker var arkadaşlar, gönderebilirim karşı ödemeli olarak ancak, almazsınız kargodan falan sonra ben ödemek zorunda kalırım. AEA ekibinden hocanın başına gelmişti aynı durum...

Motosikleti
    Tabela reklamcılar yapabilir mi şu linkteki gibi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

http://www.mediafire.com/file/qni11s...gq/AEA+logo.ai
    o dosyayı indirip istediğin tabelacıda istediğin gibi çıkarttırabilirsin.
    ama ai olarak yüklemişim. onlara pdf formatında lazım. çünkü corel programında çalışıyorlar.
    ama gene çaresi var.
    çevirici internet siteleri var. dosyayı yükleyip istediğin formatta sana geri veriyor.
    https://convertio.co/tr/ gibi.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 tane sticker var arkadaşlar, gönderebilirim karşı ödemeli olarak ancak, almazsınız kargodan falan sonra ben ödemek zorunda kalırım. AEA ekibinden hocanın başına gelmişti aynı durum...
    Hocam mesaj kutunuza bakın

ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    Sırf size yorum yapmak için senelerdir girmediğim hesaba giriş yaptım. Şu başlığın altına yorum yapanları tek tek çöpe atmak lazım ki etrafı daha fazla kokutmasınlar. Barkın Bey gibi bir insan dünyaya çok az gelir kendine has bir adamdı yapacağınız tek şey bu güzel insanın hatırasını yaşatmak için 50 tl verip sticker almak sadece bu şu basit olayda bile 50tl verilir mi yok önce sen kargoyu gönder demişsiniz birbirinize.. bunları yazarken hiç mi utanmadınız. Gelin ben bulayım edeyim göndereyim sizede daha fazla aciz duruma düşmeyin.

Motosikleti
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf size yorum yapmak için senelerdir girmediğim hesaba giriş yaptım. Şu başlığın altına yorum yapanları tek tek çöpe atmak lazım ki etrafı daha fazla kokutmasınlar. Barkın Bey gibi bir insan dünyaya çok az gelir kendine has bir adamdı yapacağınız tek şey bu güzel insanın hatırasını yaşatmak için 50 tl verip sticker almak sadece bu şu basit olayda bile 50tl verilir mi yok önce sen kargoyu gönder demişsiniz birbirinize.. bunları yazarken hiç mi utanmadınız. Gelin ben bulayım edeyim göndereyim sizede daha fazla aciz duruma düşmeyin.
    sırf hatıra adı altında insanlara fahiş fiyattan sticker satmakta sakınca yok ama dimi
    E.Yzr bunu beğendi.
    since 1987

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün konuşursanız çok iyi olur. Çöp mop nedir ! Siz sanırım Barkın abinin üstünden prim yapanlardansınız. Hatıralar ne zamandan beri parayla satılır oldu. Bizler onun yolundan gittiğimizi göstermek için alıp yapıştırmak istiyoruz ve sizin gibi cebini düşünenler yüzünden vaziyet bu .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)