Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000-3000 lira tutması gereken parçaların Honda'nın servisi 4413TL Fiyat çıkarması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650A

motorum 2012 model cbr250r telefondan parça fiyatı almak istedim bu resimde yazan parça adlarını anlayamadım ama ocak ayında küçük bir kaza yapmıştım sol grenajım, sağ sol ön kafa grenajlarım,far ve sinyallerim kırıldı ve kaza sonrasında şansıma benzin pompası arızalandı ve honda servisi bu parçalara işcilik dahil değil 4413 lira hesap çıkardı telefondan görüştügüm kişi kadındı hani belki yeni kasanın fiyatlarını mı girdi yoksa yanlış parçalar mı ekledi anlamayıp valla ben anlamadım ki öyle olsa bile sizce normal mi bi benzin pompasının 2000 olması?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2bin tl olan bu değil di mi?

https://www.kalyoncumotor.com/urun/h...MaAmeUEALw_wcB

Orjinalliğinden fark olabilir ancak tum malzemeler 1.2 k paraya netten alabılıyorsun gibi geldi

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grenaj fiyatları eski kasanın fiyatları büyük ihtimal çünkü yeni kasa 400-500₺ filan diye biliyorum. Ama benzin pompasının fiyatına şok oldum şu an.

yunusmoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Birçok ürün piyasada servislerden daha ucuza bulunabiliyor, hem de orijinal ürünler, tek farkı ürünlerin üzerinde 'Honda' 'Kawasaki' değil, ürünün marka ismi yazması, bu yüzden orijinal ürün alayım derken aynı ürüne iki hatta üç kat fiyat farkı ödersiniz. Bunun için iyi araştırma yapmak gerek.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Parçaları kendiniz temin edin işçilik parası verin

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı brkkrtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/bVzvNG.jpg

motorum 2012 model cbr250r telefondan parça fiyatı almak istedim bu resimde yazan parça adlarını anlayamadım ama ocak ayında küçük bir kaza yapmıştım sol grenajım, sağ sol ön kafa grenajlarım,far ve sinyallerim kırıldı ve kaza sonrasında şansıma benzin pompası arızalandı ve honda servisi bu parçalara işcilik dahil değil 4413 lira hesap çıkardı telefondan görüştügüm kişi kadındı hani belki yeni kasanın fiyatlarını mı girdi yoksa yanlış parçalar mı ekledi anlamayıp valla ben anlamadım ki öyle olsa bile sizce normal mi bi benzin pompasının 2000 olması?
    Ciddi bir yanlışlık var o işte :D Telefonla değil kendin git görüş :D

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    https://www.bikebandit.com/oem-parts/2012-honda-cbr250r/o/m154691#sch802178

2: PUMP ASSY., FUEL 16700-KYJ-901 $401.40 $291.95
    Sadece pompayı değil, komple üniteyi değiştirmek istemişler büyük olasılıkla.
    Servisler garantici davranır. Pompa bozulduysa, pompayı bozan bir şey olduğunu düşünerek tüm üniteyi değiştirmek istiyorlar.
    matrim bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki M800
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.bikebandit.com/oem-parts/2012-honda-cbr250r/o/m154691#sch802178

Sadece pompayı değil, komple üniteyi değiştirmek istemişler büyük olasılıkla.
    Servisler garantici davranır. Pompa bozulduysa, pompayı bozan bir şey olduğunu düşünerek tüm üniteyi değiştirmek istiyorlar.
    pea hocam doğru söylemiş, servisten komple yakıt sisteminin değişip değişmediği hakkında bilgi almalısınız

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Yıllar önce ninja 250R motosikletimin yakıt pompası arızalanmıştı,kawasaki z moto 1050 TL fiyat verdi,ebay.com dan 250-300 lira gibi bi rakama aldım.

Motosikleti
    NC750X
    geçen gün sol ayak pegim kırıldı şu resime görmüş olduğunuz 10 cm lik metal parça (lastiği ve yayı hariç, onlar ayrı satılıyor) tam 487 tl fiyat biçtiler.. tayvan malı yan sanayisini aldım (kalite hissi bire bir aynı) çifti 150 tl..
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Artık Yok...
    yakıt pompası her daim orjinal ürün ise pahalı olmuşdur.. yan sanayi ucuza bulabilirsin.. bak yukarda arkadaş bikebandit fiyatını vermiş 300$ ortalama.. 6 ile çarp .. normal..

Biz yıllar önce arkadaşın cbr600f ine yakıt pompası sormuşduk orjinal o zaman 800 tl demişlerdi.. o zaman dediğimde dolar 2.5 tl falandı.. o zaman aliexpress de aynı filtre 25 ile 40 dolar arasında bulunabiliyordu..

Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Bu nasıl garantici davranamcılık anlam veremedim, hondayı ucuz bilirdim kim bilir yamaha kawasaki ne durumdadır bu durumda parçaları kendim temin edip bi ustada toplayacağım, istanbul bahçelievler civarında bildiğiniz güvenilir işinden anlayan bir tanıdık ustanız var mıdır ben ustalar tarafından dolandırılmaktan bıktım da

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Grenajlar cbf grenajından ucuzmuş yine.
    HONDA

#BZ3082

Ben de geçenlerde kaza yaptığım için motorumu honda efe plazaya bıraktım, karşı taraf %100 haksız olduğu için tamir parasını siz bize ödeyin, sigorta da size ödeyecek dediler. Sonra sigorta şirketi parayı eksik ödedi, aradaki parayı da beraber iç ettiler büyük ihtimalle. Nasıl bir ekonomik kriz varsa milyar dolarlık sigorta şirketleriyle, motor üreticileri bizim 3-5 kuruşumuza göz dikmişler. Hangisine gitsen diğerine yönlendiriyor lanet olsun hepsine

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan sanayideki ercan abi kıyak yaparken yetkli servisler düdüklüyor.

esnaf kazansın boşverin

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı aslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geçenlerde kaza yaptığım için motorumu honda efe plazaya bıraktım, karşı taraf %100 haksız olduğu için tamir parasını siz bize ödeyin, sigorta da size ödeyecek dediler. Sonra sigorta şirketi parayı eksik ödedi, aradaki parayı da beraber iç ettiler büyük ihtimalle. Nasıl bir ekonomik kriz varsa milyar dolarlık sigorta şirketleriyle, motor üreticileri bizim 3-5 kuruşumuza göz dikmişler. Hangisine gitsen diğerine yönlendiriyor lanet olsun hepsine
    Sigorta şirketleri, sigorta şirketlerinin anlaştığı tamirciler ve eksperler artık kör ile tuttulan kişi ilişkisine döndüler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Capondan başkası çöp abi.
    logaritma bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı aslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, bu hepimize ders olsun; eksper raporu olmadan işlemlere başlatmayın, bir itirazınız olacaksa işlemler başlamadan yapın, sonra bu çakalların insafına kalırsınız böyle...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bunun gompile değişmesi lazım

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Artık ucuz parça yok japonların hepside pahalı hepside cep yakıyor,Honda ucuz değil,bu algı çöktü artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)