Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dayaklık sürücüler (bozuntuları )

Motovento
    REKLAM ALANI
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    bu gün motorumu servise götürdüm maslak sanayide yılmaz usataya yardımcısı olan usta yağ mağ deeğiştirdi orasına burasını sıktı etti marş basmıyordu o sorunu halletti .. bence çekişte fark ediyor yağ değişimi kaymak gibi geldi bana ama belki psikolojiktir

çıktık yola abimle onda hyosung var eminönü ne gidicez bi araba girdi götüme bende 40-50 gidiyorum az ilerde kırmızı yanıo

sola yanaştım napıyosun dedim
    - yav sağdan gitsene şeridi ortalamışsın dedi
    ee dedim bütün arabalar duruyor kırmızıyı görmüyor musun dedim

abim sinirli birisidir (boy 1.85 kilo 100 ) dedim şimdi abim adamı dövmesin
    öüne geçtim çok yavaş gittim sonra gazzzzz ))

cadde bostan sahildeyim malum 4 şerit var ama en sağ şeritte ya dolmuşlar zırt pırt girer yada arabalar park eder ben 2. şeritteyim ben yaşlarda bi çocuk götüme girer gibi yaptı sonra önüme geçti

aynen soluna geçtim ne yapıyosun dedim
    dedi sağdan git

sahilde gidiyoruz yavaş yavaş

abimde aynen yanımıza geldi....

ben dövecem seni dedim tabi içimden

neyse 4 şerit var 3 senin dedim sonra o hıyar zat trafikte sıkıştı tabi

yanına geldim gazaa asıldım allahtan egzos delik ayarı verdim yani

2 olayda da diğer sürücülerin bizleri birer taşıt değil motorlu serseri olarak gördüklerinin kanıtı bence

yav artizzlik yapıyorsunuzda biriniz neden çek kenara demiyorsunuz da kafanıza kaskı yapıştıramıyorum ))
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ne napacan türkiye burası

kardeş benim de başıma çok geldi böyle olaylar. geçen bir taksici elimde kalıyordu ışıklarda kamyonet sola dönecek solda arkasındayım tak bir taksi benim solumdan geçmeye çalışıyo sonra geldi dibime dayandı korna çalıyo geçtim sağa giderken aç pencereyi dedim ne var lan dedim aynen az ilerde durdu müşteri indiyor ben de yanında durdum şimdi müşteri var dedi çektim az ileri indim motordan bende abim gibiyimdir 187 110 kilo kodumu oturturum. geldim taksicinin yanına bana sol şeritte ne işin var diyo dedim burası tem e 5 te ben soldan yavaş gidiyom yolunumu kapattım dedim acelen nedir konuştuk sonra hadi iyi günler beyfendi dedi gitti ama sonra dedim ne yapabilirim dövsem suç bende mahkemelik oluruz ayrıca dövsem neye yarar hiç adam eğitimsiz insan. sakın yanlış anlamayın taksicileri eliştirmiyorum asla genelleme yapamam ama böyle insan çok ister altında taksi olsun ister mercedes ister son model jip ne yazıkkı bütün sorun eğitimde. aile den okuldan başlayan eğitimde ülkemizde ehliyet almanın bakkaldan ekmek almaktan kolay olduğu bir devir de alınan ehliyetin 20 yıl 30 yıl geçerli olduğu bir ülkede trafik kurallarının hiçe sayıldığı bırakın trafikte kaldırımda yüyürken bile saygının olmadığı bir yerde ne yazıkki böyle şeyler olacaktır. Bu nesili düzeltmek çok zor ama gelecek nesiller için belki bir umut vardır. Buradan taksicilere dolmuşculara vb sesleniyorum siz keyif için bir yere gitmek için değil para için taşıt kullanıyorsunuz gününüz trafikte geçiyor işinize ve insanlara saygı gösterin hep beraber gösterelim diğer sürücülere örnek olmasınız ve biz motor aşıklarıda aynı şekilde diğer sürücülere örnek olmalıyız.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Ya işte böyle..
    senin bu anlattıklarını oda kendi açısından haklı olarak anlatıyor..
    niye öyle bir polemiğe girersinizki cevap vermeyın nıye sorarsınızkı napıyorsun dıye ne d emesini bekliyorsunuz bir anda kafasına taş düşmüş gibi aaaa pardon beyefendi sizinde plakanız varmış bu yollarda sizinde hakkınız var diyecek diye beklıyorsan daha çok beklersın..
    oadamın kalitesi o kendınıude parçalasan değişne bişey olmayacak..
    sen bunları oadamlarla yaşarken ne olduğunu anlamayan dışarıdan gören yayalar veya diğer sürücüler belkide bu hatan yüzünden MOTORCU SERSERİDİR.... fikrini benimsemeye d evam edecek(çünkü senin neden dolayı onunla tartıştığını anlamyacakk çokkkkkkkkkkk insan var)
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar gücünüze gitmesin yanlış anlamayın da böyle insanlarla takılıp bu şekilde reaksiyonlar verirsek onların bizi serseri olarak görmeleri daha da pekişen bi durum olucak domino etkisi dedikleri olay gerçekleşicek yani bi motorcudan böyle bi tepki gören bulduğu başka bi motorcuya benzer davranışlar yapıcak
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    savaş abi trafikde nezaman bizi farketecekler burası türkiye deyip konunu geçiştirmeyinnnn...

asaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    valla araba kullanırken sinirleniyodum trfikte lavukluk yapanlara dedik, motor alalım daha rahat ve hızlı gidip geliriz şimdi sinir hastası olduk...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    acaba bizi yollarda ne zaman kabullenecekler...çok merak ediyorum...

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adamın birisiyle konustum ben dedi yıllardır motor kullanıyorum (50 li yaslarında hala motora binen bi adam) farkedilme konusunda ne yaptıysam olmadı dedi ne siren taktırmadığı kalmış ne ışıklar vs... bu işi unutun bence fark edilmicez hiç bir zaman! insanları daha cok motora tesvik etmek lazım ve trafikte her sorun cıkaranada müdahale edemicemize göre elimizden geldiği kadar edelim güzellikle efendiliklede anlamıyolarsa serserice hiç farketmez serseri olarak nitelendirseler bile öle adımız cıksın napalım belki göz dağı veririz biraz. anlamayan adam benimde üstüme kırar yarın sizinde üstünüze kırar anlamadıktan insan yerine araç yerine koymadıktan sonra. öyle sinir bozucu tipler varki anlatamam!!! yaratık diyorum insan değiller!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kurs parası veriyor diye ehliyet verilmezse kıyamet koparan bu millet varken daha çok bu tiplerle uğraşırız. Eskiden bilen bile zar zor alıyormuş ehliyeti. Şu ehliyet işinin bir aasını bulamadılar. Ya kimseye verme, ya gelen geçene ver. dikkat ederseniz ikisinde de eğitim yok. birisinde kim gelirse gelsin vermiyorsunuz, birisinde herkes veriyorsunuz. Yani eğitimi takan yok.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler