Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arka Çanta Kuyruk Çanta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Selam arkadaşlar,

Bugünlerde kuyruk çantası bakıyorum. Kız arkadaşımın kaskı bende kalıyor ve onu ben yanımda taşımak zorunda kalıyorum. Buluşacağımız zaman çantaya eşyalarını koyup götürüyorum ama zahmetli bir iş kocaman çanta oluyor arkamda. Böyle arka sele üstüne takılan çantalardan istiyorum bütçe max 600 tl bikaç çanta buldum fakat hiçbir yerde xs tam kask sığıyor mu göremedim.

Kullandığınız veya duyduğunuz bi çanta varsa yazarsanız memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir konuda bu ürün hk. konusulmustu sımdı konuyu hatırlamıyorum ama iyi diye bahsetmişlerdi.

Bende alacaktım benzer sebeplerden sonra kız arkadaşımla motosiklet park alanı olan eve taşınınca hiç gerek kalmadı

Forte Gt 70025

Huseyin9595 bunu beğendi.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-arka-kuyruk-cantasi-z-dec-universal-model-570885587/detay/ ilandaki çanta 130 tl tam kask sığıyor yer bile kalıyor. Biz 3 arkadaş aldık hepimiz memnunuz. Yağmurluğuda geliyor bu arada.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir konuda bu ürün hk. konusulmustu sımdı konuyu hatırlamıyorum ama iyi diye bahsetmişlerdi.

Bende alacaktım benzer sebeplerden sonra kız arkadaşımla motosiklet park alanı olan eve taşınınca hiç gerek kalmadı

Forte Gt 70025

https://s.eticaretbox.com/1752/pictu...ft-_1406_3.jpg
    Teşekkür ederim bir bakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-arka-kuyruk-cantasi-z-dec-universal-model-570885587/detay/ ilandaki çanta 130 tl tam kask sığıyor yer bile kalıyor. Biz 3 arkadaş aldık hepimiz memnunuz. Yağmurluğuda geliyor bu arada.
    Teşekkürler bu ilana bakmıştım. Mesaj attım dönüş olmayınca bende daha bakmamıştım.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sırt çantası + kask filesi en hesaplı ve basit çözüm olur. Arkaya kask sığacak ebatta bir çanta takınca nasıl durur bilemedim : )

bahsettiğim file şundan: https://urun.n11.com/yedek-parca/mot...E&gclsrc=aw.ds

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bende KTM'in küçük kuyruk çantası var. Küçücük, incecik. Kalınlığı 10 santim anca. Ama açılınca kocaman kask ve eldiveni alıyor içine. Kurlarla fiyatı yüksek olabilir, ancak benzeri dizayn da hesaplı modeller illa ki vardır. Tavsiye ederim.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Bu tarz çantalar artçı oturağının altından bağlantı yapıldığı için oturulan yere sabit bir parça eklemiş oluyorsunuz. Her seferinde sökülecek bir şeyde değil. Üstüne oturmak biraz uzun yolculuklarda rahatsızlık verebilir. Birde kask ve eldiveni kullanmaya başlayınca bu çantayı sırt çantası yapmanız gerekecektir. Ekstra yük olur. Sadece kız arkadaşınızın yanına giderken kask ve eldiven için düşünüyorsanız file daha mantıklı olabilir ama genel kullanım için kuyruk çantaları rahattır.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Canta takmayın tekerde yuksek hızlarda savurma yapıyor
    RoofRoof ve Huseyin9595 bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forte Gt 70025

https://s.eticaretbox.com/1752/pictu...ft-_1406_3.jpg
    Bu çantayı 1 sene filan kullandım ama kask alacağını hiç sanmıyorum. Eve gidince denerim. Onun dışında bayağı is görüyor

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bir bakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Teşekkürler bu ilana bakmıştım. Mesaj attım dönüş olmayınca bende daha bakmamıştım.
    Telefon edin hocam. Cf moto250 nk sayfasında hem benim hemde alan diğer arkadaşın yüklediği resimler var bakabilirsiniz.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çantayı 1 sene filan kullandım ama kask alacağını hiç sanmıyorum. Eve gidince denerim. Onun dışında bayağı is görüyor
    Denedim XL kask aldım her türlü XSde alır demekki.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırt çantası + kask filesi en hesaplı ve basit çözüm olur. Arkaya kask sığacak ebatta bir çanta takınca nasıl durur bilemedim : )

bahsettiğim file şundan: https://urun.n11.com/yedek-parca/mot...E&gclsrc=aw.ds
    Valla burda bir arkadaş almış 250 nk için baktım güzel duruyor aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende KTM'in küçük kuyruk çantası var. Küçücük, incecik. Kalınlığı 10 santim anca. Ama açılınca kocaman kask ve eldiveni alıyor içine. Kurlarla fiyatı yüksek olabilir, ancak benzeri dizayn da hesaplı modeller illa ki vardır. Tavsiye ederim.
    Bakayım bi abi bulabilirim belki teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim denediğiniz içinde sanırım çok beğenemedim bu çantayı biraz kötü duruyor gibi geldi bana yakından bir bakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz çantalar artçı oturağının altından bağlantı yapıldığı için oturulan yere sabit bir parça eklemiş oluyorsunuz. Her seferinde sökülecek bir şeyde değil. Üstüne oturmak biraz uzun yolculuklarda rahatsızlık verebilir. Birde kask ve eldiveni kullanmaya başlayınca bu çantayı sırt çantası yapmanız gerekecektir. Ekstra yük olur. Sadece kız arkadaşınızın yanına giderken kask ve eldiven için düşünüyorsanız file daha mantıklı olabilir ama genel kullanım için kuyruk çantaları rahattır.
    Teşekkür ederim cevap için ben direk tak çıkar yapılabiliyor sanmıştım öyle değilmiymiş. Aslında sadece kız arkadaşım için değil de bikaç eşyamı koyarım diye de bakıyorum kartı para felan sanırım arkaya file alıp depo üstü küçük bir çanta takmak mantıklı olacak.

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynısını kullanıyorum. Çok memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)