Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motosikletim GSX-R 600 2007

Motovento
    REKLAM ALANI
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    iyi günlerde kullanmanız dilegiyle,hayırlı olsun.
    Furkan_venus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun mr.gixxer . Kazasız belasız

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah

Motosikleti
    MT-07
    Güle güle, zevkini çıkara çıkara binmen dileğiyle

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Yok gardaş yok, bizde senelerdir gsr-600 istiyoruz 2009 falan ama olmuyor işte. Neyse yani ne yapalım kader utansın.

Suzukin hayırlı olsun, tadını çıkar

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani

Konu sahibine Suzukisi hayırlı olsun. Tekerine taş değmesin.
    Keşke İstanbul park'da motosikletler için pistei kullanabilmek sürekli olsa. Motosiklet piste ve sürücüye pek zarar vermez. Geniş ve bence en iyi yarış pistlerd3n biri. belli günlerde düşük cc'lerde amatör günü, orta ve yüksek cc'ler ku4s ve piste sertifika almış gelişmiş sürücüler için ayrı günler, açık olup, eğtimli, kiralamalı olsa, iyi ve faydalı ve güzel bir topluluk oluşur, bence.
    Piste gitmeden 5-10 turda virajlar zir ezberlenir. Ben yarış oyunu için ezberlemiştim. Unuttum. Önceden bir pist bilgisi için bu resmi paylaşıyorum.
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parçalı tulum kabul ediyorlar

+dainese spidi alpinestars tcx tarzi ayak bilekliğinden kaval kemiğine kadar uzanan deri bot
    +deri pantolon (slider olması şart mı bilmiyorum/ama ben alacağım ucuz 2.el düşürebilirsem yoksa kiralamaya calisicam oradan)
    pantolon üstü dizlik kabul etmiyorlar
    +deri mont ve tekstil mont
    +deri eldiven bileklik korumalı
    deri eldiven de deri mont ile bileklik arasında boşluk olmayacak diyor benim revit krater wsp eldivenleri gösterdim sorun yok dediler
    ve tabiki fullface kask

sonra motorun hazırlığı eksikleri varsa giderilmesi
    fren hidrolikleri yağ su lastikler vs vs
    zaten linkte şartlar belirtmiş durumda
    benim tek eksiğim pantolon sahibinden kovalıyorum bu aralar 2 ay var hem motoru hemde kendimi hazirlamaya basladim
    pist 5 km civarı birşey 1 tur 3 dk sürse 6 tur yapariz 20 dkda hadi 1 tur daha hizli gidersek 7 tur yaparız falan
    zaten 7 turda haşatım çıkar 😁
    motorun ve kendimin sınırlarını aptal trafiklerde ayna gibi parlayan asfaltlarda denemeyi bırakmıştım 2 yıldır trackday videolari izliyip iç geçiyorum şimdi o büyük gün geldi
    ilk defa gireceğim bakalım nasil olacak
    şayet büyük cc makinam olacak ve 1 2 yıldır sürmüş olsam bu fırsatı asla kacirmazdim
    r25 ile de yaklaşık 1.5 senedir beraberiz bakalim o ve ben neler yapıp motorun sınırları görme şansını elde etmeyi planlıyorum
    bariyer yok korku yok trafik yok başkasıyla yarismadan özgürce kendimle yarışma vakti geldi 😁

edittt şartlar şurda

Kapalı kask zorunludur. Hasarlı kasklar kabul edilmez. (Çene açılır, yarım kask kullanmak yasaktır.)
    - Çizme (kava kemiği koruması olan) giymek zorunludur. (yarım veya bağcıklı bot, motosiklet ayakkabısı kullanmak yasaktır.)
    - Bilek kısmını kapatan, sert korumalı deri eldiven kullanmak zorunludur. (parmaksız, korumasız, bilek ve ceket arasında boşluk bırakacak boyda eldiven kullanmak yasaktır)
    - Pist için doğru olan, güvenlik sebebiyle, deri tulum kullanmaktır. Ancak 2 parça belden birbirine uzun fermuarla bağlanabilen tekstil veya deri; korumalı ceket (omuz, dirsek,sırt koruması olan) ve korumalı motosiklet pantolonu (diz ve kalca koruması olan) kabul edilecektir. Kevlar kot veya kargo motosiklet pantolonları kabul edilmeyecektir.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, dikkatli kullanın..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Yılan gibi motor maşallah dikkatli sür. 3 de bile gazı açarsan arka teker verir..

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    şimdi zincir temizliği yaptım insana huzur veriyor doğru yoldasın kardeşim cok zor ama seni kandırmasına izin verme dürttüyü zaman işlerin rengi deyişiyor

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...kq1HXI7I0_cy_k

Konu sahibine Suzukisi hayırlı olsun. Tekerine taş değmesin.
    Keşke İstanbul park'da motosikletler için pistei kullanabilmek sürekli olsa. Motosiklet piste ve sürücüye pek zarar vermez. Geniş ve bence en iyi yarış pistlerd3n biri. belli günlerde düşük cc'lerde amatör günü, orta ve yüksek cc'ler ku4s ve piste sertifika almış gelişmiş sürücüler için ayrı günler, açık olup, eğtimli, kiralamalı olsa, iyi ve faydalı ve güzel bir topluluk oluşur, bence.
    Piste gitmeden 5-10 turda virajlar zir ezberlenir. Ben yarış oyunu için ezberlemiştim. Unuttum. Önceden bir pist bilgisi için bu resmi paylaşıyorum.
    aynen bende gitmeme 1.5 ay falan var o zamana kadar istanbul park videoları ve oyunları oynamaya basladım şimdilik elimden gelen bu
    Volkan76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hızlı cevap yazdım, ya yanlış adrese gitti veya postacı aceleden yan yattı. :D
    Alo, alo, merkez, yanlış adrese yorum gittiyse, k. b. Olan, hep aceleden oluyor.

Furkan_venus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600
    hepinizin iyi dilekleri için teşekkür ederim dikkatli kullanmazsan olucak gibi değil gaz tepkisi baya hassas daha önümde çok uzun seneler var motosiklet kullanmak için aceleye hiç gerek yok

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    aynen bende gitmeme 1.5 ay falan var o zamana kadar istanbul park videoları ve oyunları oynamaya basladım şimdilik elimden gelen bu
    Ekipman pistte kiralanıyor mu. Tarifesi nedir bilginiz var mı?

Bir de instagramda bir grup yüksek fiyatları protesto ettikten sonra tek seans satışı başladı. Acaba sadece haziran 15-16'sında mı geçerli bu uygulama... Grup protesto etmeden önce yanlış bilmiyorsam seans ücretleri 400TL'ler civarındaydı.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman pistte kiralanıyor mu. Tarifesi nedir bilginiz var mı?

Bir de instagramda bir grup yüksek fiyatları protesto ettikten sonra tek seans satışı başladı. Acaba sadece haziran 15-16'sında mı geçerli bu uygulama... Grup protesto etmeden önce yanlış bilmiyorsam seans ücretleri 400TL'ler civarındaydı.
    bi ara 3 günlük pist gününe 2400 tl falan dedilerdi millet gırla dalga geçti ben dahil
    yani zor birşey değil pisti açmak bence
    yıllardır yatıyor pist yazık insanlara uygun fiyatta açsalarda girsek diyordum neyseki oldu
    neyse o konu bi kenara
    https://instagram.com/motoronriderac...=1i2sfm5bu0k5b

@motoronrideracademy Instagram hesabından bir sorun ekipman kiralanıyor diye biliyordum ama detayını bilmiyorum benim sadece pantolonum eksik onuda birşekilde çözecegim
    olmadı beraber ilgilenelim bu konu ile.

Motosikleti
    Bir şey sormak istiyorum.
    Tesise herhangi bir gün giriş mümkünmü. Yoksa sade etkinlik olan günlerdemi mümkün.. Ve sade gezmek veya misal, siz yarış seansına katılacaksınız. Ben arabam veya motosikletimle sizi veya etkinliği izlem mümkünmü ve ücretlimi. İntercity web sitesinde hiç bir bilgui bulamadım. Sade pist günlerinde araç başı 20.- TL diyor. Ama etkinliğe katılan araçlar içinmi, ziyaretci araçlar içinmi veya ziyatci araçda 3-5 kişi varsa, kişi başı auyrımı ücretlendiriliyor, yazmıyor. Telefonla aradım, sade yol tarifi için operatör açıyor, verdiği diğer numarada kimse cevap vermiyor. Bilginiz varsa, paylaşırsanız sevinirim.
    Karşıya ist parka kadar gidip, kapıdan çevrilmek morel bozucu olur. Katılımcı arkadaşı videoya çekip istenir veya yanlız bırakmakda istenmez. 3-5 arkadaş en uygun git-gel yol masrafı 100 TL civarı. 3-5 kişiyle gelen bir araca 20.- TL giriş ücreti alınıyorsa. Araba kiralar, öylle gideriz. Daha uygun olur. Hatta Motisiklet yarış seansları olduğu günler için burda konumu açıp, o günler için grup veya minibüsle katılan arkadaşları izleyemi gitsek, diye düşünüyorum. Yoksa, yarış motosikleti olmayanlar sade seans alıp, sırayla bir tutum bir 600RR'yemi zorlasak. Muhahaaa. Şaka makaraya bağladık.
    Sormak istediğim, ziyaretci ve izleyici girişlerine izin varmı ve ücretleri nekadar?
    Neticede, boşboşuna biryere gitmek veya görmeden bilmeden bir etkinliğe katılmak istemem. Paylaşım için şimdiden teşekkürler.
    hayırlı olsun
    haziran 15-16 istanbul parkta pist günleri var
    ben r25 ile 2 seans aldım 1 seans 20 dk 100 TL
    yıllardır piste girmek istiyordum o büyük gün geldi ��
    sana da tavsiye ederim fiyat yurtdışına göre çok pahalı ama ulaşılabilir bir fiyat
    ekipmanlarının tam olması gerek
    link burada isteyen bakabilir

https://www.dmyayincilik.com/urun/tek-seans-pist-girisi

Pilot90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 1000
    Hayirli olsun güle gülen kullanman dilegi ile...
    Fotolar bende neden acilmiyor?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Pilot90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun güle gülen kullanman dilegi ile...
    Fotolar bende neden acilmiyor?
    Hosting sitesi yurtdışına kapalı...

Pilot90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 1000
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosting sitesi yurtdışına kapalı...
    tüh ya, e nolacak simdi? bir cözümü var mi peki yoksa bundan sonra hep böyle ücüncü sinif muhammelesi mi görecegim?

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı Pilot90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüh ya, e nolacak simdi? bir cözümü var mi peki yoksa bundan sonra hep böyle ücüncü sinif muhammelesi mi görecegim?
    İnsanımız bu tarz konularda pek duyarlı değil, dolayısıyla muhtemelen Türkiye'de sunucusu olan bir VPN almanız gerekecek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler