Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOR ARIYORUM & (SEÇEMİYORUM)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85126808/detay

bu motoru buldum abiler sizinde düşüncenizi almak isterim siz ne dersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Halilyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85126808/detay

bu motoru buldum abiler sizinde düşüncenizi almak isterim siz ne dersiniz
    motorun kazasız olduğuna inanmasam da yere düşmeyen motor neredeyse yok gibi bişeydir. Motorun pek iyi bakıldığı söylenemez. Bilen biriyle görmeniz hatta bana kalırsa bir ustaya göstermenizi tavsiye ederim.

Bahsettiğim parçaları ikinci el almadıysa motosikletin birkaç kez düştüğünü düşünüyorum. Belki sürtünme vs gibi bir sebeplerle de olmuş olabilir fakat yüksek oran birkaç kez düştüğü yönündedir.

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    o kadar ufak şeylere takılmaya gerek yok benim kanatimce benim şuan kullanmakta olduğum motorda bile kafa grenajında koruma demiri topuzda kuyruk grenajnda bile derin çizikler var farda bile yukardan aşşağıya çizikler var kendim düşüp kaldıracağım için 2.el alıyorum iyice öğrenip 0 alma kanatindeyim

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Halilyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar ufak şeylere takılmaya gerek yok benim kanatimce benim şuan kullanmakta olduğum motorda bile kafa grenajında koruma demiri topuzda kuyruk grenajnda bile derin çizikler var farda bile yukardan aşşağıya çizikler var kendim düşüp kaldıracağım için 2.el alıyorum iyice öğrenip 0 alma kanatindeyim
    peki satarken motosikletine kazasız der misin ? Burada motorun kazasının sorun olduğundan bahsetmiyorum. Dediğim gibi düşmeyen motosikleti bulmak hele ki 2013 model de çok zor. Neyse motor da satışı yapan da içinize siniyorsa size şimdiden hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bekle desem fiyatlar yükselir hemen git al desem ns200 problemli motor valla bilemedim ama üstüne biraz borç yapıp honda yada yamaha alırsan bence kafanda rahat eder.
    2016 yılında 0 km aldım hiç bir problem yaşamadım
    motosiklet problemli değil,bazı kullanıcıları problemli

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)