Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir motosiklet klupleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Aranizda izmirde motosiklet kluplerine kayitli olan var mı? Bir grubun üyesi olmak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    en etkin kulup* İzmir Motosiklet Kulubu inciraltı. Aylık 20-30tl aidatı var ek olarak Girdikten sonra 1 ay içersinde ileri sürüş kursu alman şartı var. Onun dışında r25 grupları falan var. Onlarda tam apaçi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo yeğen baya gaza gelmişsin

En temizi yukardaki arkadaşın dediği gibi İzmir Motosiklet Kulübü.

Adamlar ciddi anlamda aktif; hastane ziyaretlerinden kamplara konserlere baya iyiler.

Birkaç eğitim seçeneğinden birisini tamamlamanı bekliyorlar belli bir süre içerisinde ve toplantılara katılımda bulunman gerekiyor.

Bir de bildiğim kadarıyla uzun yol seyahatlerinde geride kalmamak için belli cc'leri tercih ediyorlar.

Birkaç kulüp daha var gördüğüm ; Anatolian Tigers; Chaos falan ama elemanları SoA izlemiş de gaza gelmiş gibi duruyorlar.
    ttonay bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo yeğen baya gaza gelmişsin

En temizi yukardaki arkadaşın dediği gibi İzmir Motosiklet Kulübü.

Adamlar ciddi anlamda aktif; hastane ziyaretlerinden kamplara konserlere baya iyiler.

Birkaç eğitim seçeneğinden birisini tamamlamanı bekliyorlar belli bir süre içerisinde ve toplantılara katılımda bulunman gerekiyor.

Bir de bildiğim kadarıyla uzun yol seyahatlerinde geride kalmamak için belli cc'leri tercih ediyorlar.

Birkaç kulüp daha var gördüğüm ; Anatolian Tigers; Chaos falan ama elemanları SoA izlemiş de gaza gelmiş gibi duruyorlar.
    gel kapışalım vutututu

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hazırım

ttonay bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)