Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sahibinden sahtekarları

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Maalesef motorlu taşıt fiyatlarinin çok yüksek olması ve devletin ikinci el konusunda hukuki yaptırımının yetersiz olması her türlü dolandırıcılığa kapı aralıyor yapacak birşey yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Her ikinci el R25 satıcısı apaçidir gibi bi algı oluşmasın arkadaşlar, bende de var R25, 35 yaşında adamım daha çok keyfi gezmeler için kullanıyorum ve bi motor ne kadar temiz, orjinal, bakımlı olabilirse o kadar temiz bi motorum var. Şu için satmayı hiç düşünmüyorum fakat bir gün satacak olduğumda şu foruma yazan 3-5 kendini bilmez yüzünden apaçi damgası yiyeceğimi düşünmek bile beni çok irite etti.. Hayatta iyi insanlar da var kötü insanlarda, temmeni edelim ki daha çok iyi insanlarla karşılaşalım. Tekeriniz düz bassın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    siz 20 bondon fozlo motor olonmoz dedikçe her sahtekarlık her hilekarlık olacak arkadşalar

başta km sahtekarlığı kimse bu sahtekarlığı yapmaya merak değil siz 30 binde r25 alınmaz motor bidik dediğiniz an adam gidip sıfır saat takıyor veya çıkma takıyor olmadı io dan düzenliyor...

bunu siz yapıyorsunuz onlar değil
    sutlusoda bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz 20 bondon fozlo motor olonmoz dedikçe her sahtekarlık her hilekarlık olacak arkadşalar

başta km sahtekarlığı kimse bu sahtekarlığı yapmaya merak değil siz 30 binde r25 alınmaz motor bidik dediğiniz an adam gidip sıfır saat takıyor veya çıkma takıyor olmadı io dan düzenliyor...

bunu siz yapıyorsunuz onlar değil
    Banlanmadan önce gene doğruları söylüyor
    sutlusoda bunu beğendi.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Birilerinin bu galerici tip adamlara "hasar kayıtsız" ifadesinin, aracın "hasarsız olmadığı" anlamına gelmediğini anlatması gerekiyor mesela. Bu tür kelime oyunlarına da aldanmamak gerekir. Sigorta şişirmesi hasar kaydı, tavan hariç temizlik boyası, podyalar direkler sağlam, üfleme yoktur, garaj arabası gibi saçma sapan ifadeleri görürseniz bu ilanları ciddiye almamalısınız

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banlanmadan önce gene doğruları söylüyor
    valla banlanmadan öncesine göre birazd daha ciddi.

ben 2 hafta veriyorum bu sever
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)