Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YARDIMMMM KİLİT

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hepinize merhabalar tekrardan

BU KİLİTLER İŞ GÖRÜR MÜ ?
    https://www.hepsiburada.com/securage...SABEgJhivD_BwE

https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/...7mm-P233339548 BİDEE BU DİSK KİLİDİ TVS APACHE RTR 150 DİSKİNE UYAR MI ?

TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Fiyatları uygun ama basit zincir.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Disk kilidi tvs apacheye uyar

Cevabın ilgin için çok teşekkür ederim kardeşim herhangi bir sorun çıkmaz dimi ona göre alacağım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Havadan baglandıgı sürece sorun olmaz sanırım ?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bütçeyi yükseltmenizi öneririm. Yerinizde olsaydım disk kilidine vereceğim parayı zincirin parasına ekler, üzewrine az birşey daha koyar iyi bir zincir edinirdim. Disk kilidi genel anlamda uygun fiyatlı ürün olduğundan daha sonra alabilirdim. Bu şekilde düşünmek daha mantıklı olur.

Mesela Şunun gibi birşey işinizi görebilir. Tabi ki iyice araştırmadan, bu ürün için yorum almadan almayın derim.

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Biraz daha uygun bütçeli bütçenize uygun sxp https://www.feyizoglu.com/SXP-504E-2...re-_51258.html Bu kilit var. Hem baklalar etli hemde geçenlerde bir forumdan bir arkadaşın scooterine girişmişler sadece biraz hasar verebilmişlerdi bende ondan görerek aldım Disk kilidi olarakta kullanılabiliyor.

Furkan_venus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600
    inşaat makası attığın zinciri kesebiliyor.
    disk kilidi ise 1.5 yıldır kullanıyorum alarmına ne olduysa ilk zamanlardaki gibi degil kolay kolay ötmüyor hassasiyet ile ilgili anca disk kilidine vurman lazım inşaat makasi ile kesilmeyen bir zincir almanı tavsiye ederim

Motosikleti
    R25
    Securage zincir kilidi geçen sene aynısını motomaxtan 80 tl ye almıştım 7,5 mm çok ince kesilebilir. 500 tl ye armorun kesilmeyen zincirini tavsiye ederim abus kesildi armor kesilmedi, YouTube da bir kanal aynı koşullarda testini yapmıştı ve başarılıydı gerçektende kesilmedi. Aynı disk kilidinide 65 tl ye almıştım fiyatlar uçmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)