Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor muayene, gömme sinyal lambası ve sinyalli stop

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertakpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600rr
    İyi günler arkadaşlar, 600rr motoru önümüzdeki hafta muayeneye götüreceğim. önde gömme sinyal lambaları var, arka stop da sinyalli. Onları sökmem gerekiyor mu acaba, başına gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

bilgisi olan var mı arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Benim arka stoptada entegre kayar sinyal var. Gecmez diye stoptakini iptal edip yanlara 2 standart sinyal takip gectim. Plaka ve sinyale takmis durumdalar.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Özel olarak motosiklet muayene istasyonları yerine araç muayene istasyonlarına giderseniz, sinyallerinizin çalışması durumunda rahat geçersiniz.

mertakpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600rr
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel olarak motosiklet muayene istasyonları yerine araç muayene istasyonlarına giderseniz, sinyallerinizin çalışması durumunda rahat geçersiniz.
    Esenyurt muayene istasyonuna gideceğim. ön gömme sinyaller çalışıyor sorun yok, grenajları sök tak vs. uğraşmamak için sordum. plakalığı takıcam arka sinyaller orda var zaten ama, stop lambası da sinyalli. Gömme sinyalde sorun olmazsa ondada olmaz o zaman diye düşünüyorum. Ama yinede ne olur ne olmaz stoptan sinyali iptal edeceğim.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    benım gömme sınyaller arka stop entegrelı sınyanllerle gectı ama araba ıstasyonuna gıttım orada cok ıncelemıyorlar

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    bir sıkıntı yaşamazsınız, iptal etmekle uğraşmayın. sadece çalıştığına emin olun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)