Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Depo Üstü Çanta Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300km az. En az ses hizina dayanikli olmali bence. Var mi arttiran?
    boş yapıyorsun blader
    insta: veli_montana_

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://www.motosikletaksesuarlari.c...xoCzRwQAvD_BwE

Bu modeli hali hazırda kullanıyorum. Memnunum. Çıkartıp peşine götürmek biraz zor. Tak çıkar olayı zayıf biraz onun dışında güzel. Depoyu çiziyor evet ama önemsiz bence 5 dk gidebilecek çizikler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

emenyasin bunu beğendi.

Mıknatıslı bir model al. Kuşaklı-kayışlı modellere göre in, bin, daha pratik. Orta boylarda birşey tavsiye ederim. İndiğinde hemen el çantası gibi kullanırsın. Mıknatıslı model düşecek diye korkma,düşmez. Orta boy bir çanta zaten ellerin, gövden ve gidon arasında hapsoluyor. 4 yıldır kullanıyorum düşmesini bırak, düşecek hissi bile olmuyor. Bu arada benim tavsiyelerim ön camı olan kendi motosikletim tarzında ve max 170 km. Hızlarda tecrübe edilmiş bir tavsiyedir.
    emenyasin bunu beğendi.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Bende bundan var:

https://sw-motech.com/en/products/lu...2572042786.htm

Gayet memnunum, kolayca takılıp sökülüyor. Ama şimdiki aklım olsa üstünde şeffaf cep olanlardan alırdım. Cep telefonu için ayrıca tutacağa ihtiyacım olmazdı. HGS kartı için iş görür müydü; bilmiyorum. Üst kısmında şeffaf cebi olan bir model tercih etmenizi tavsiye ederim.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Korkum alırım telefonu koyar yola çıkarım, düşer falan. Ama sizlerin değerli tecrübelerine göre mıknatıs işi olur gibi. O zaman mıknatıslı alıp deneyeyim. Sıkıntı görmezsem telefonu da koyarım, diye kafamda fikir oluştu şuan. Konu hâlâ takibimde.

mıknatıslı dediğiniz şu depoya kanatlarıyla yapışan birşey mi? buzdolabına mıknatıslı gibi, benim depo plastik zaten, depo kapağına monte edilen yuvarlak soketli olanlar var onlar sağlamdır sanırım, benimde depo çantasına ihtiyacım var çünkü hörgücden çantada olmuyor zaten olsada giyip çıkarması zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mıknatıslı dediğiniz şu depoya kanatlarıyla yapışan birşey mi? buzdolabına mıknatıslı gibi, benim depo plastik zaten, depo kapağına monte edilen yuvarlak soketli olanlar var onlar sağlamdır sanırım, benimde depo çantasına ihtiyacım var çünkü hörgücden çantada olmuyor zaten olsada giyip çıkarması zor
    baya da araştırdım ama bulamadım bir mekanizmalı var ama hiç biri mıknatıs kadar kolay olmaz, ama ben burda bir mt7 de görmüştüm, eğer yoksa bunu üretilir
    insta: veli_montana_

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Babam bir şey alacağım zaman acele etmememi sık sık söylerdi ve motositlet için alacağım yahut almak istediğim şeyler konusunda bu lafın doğruluğunu çok gördüm. Çanta olayını bayağıdır araştırmama rağmen yerli bir üretici olan bu arkadaşı yeni farkettim:
    http://eyupto.com/hakkimizda/

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Kuyruk çantası fiyatına göre çok uygun gibi depo çantaları da öyle gibi lakin küçük olanı bile bana büyük gözüktü. Ben depo çantası deyince zarif bir şeyler düşünüyorum. Ama kuyruk çantaları güzel.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben de klipsli givi kullanıyorum. Büyük rahatlık. Tek hareketle çıkartıp omzuma asabiliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300km az. En az ses hizina dayanikli olmali bence. Var mi arttiran?
    Niye öyle diyon? . Motogp 'de markez 350'ye çıktığında depo üstü çantası uçmuştu da " bi daha mıknatıslı almam , 300 ü geçince uçuyo" dediydi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)

Fikir vermesi ve forumu zenginleştirmesi adına buraya bırakıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler