Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AGV K3 SV KASK VE DAİNESE LAGUNA D-DRY MONT

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim ve kardeşlerim .
    Bu gün itibari ile yeni motorumu aldım Kawasaki j300 ile aranıza girdim .
    Daha önceki motorum fiddle 3 125 olduğu için önemsemeyip yarım kask aldım ve satarken onuda verdiğim için kendime güzel ama uygun fiyatlı bir kask almak istiyorum ve Agv k3 sv modeli dikkatimi çekti tabii kask ile bitmez birde mont almam lazım ama bütçem kısıtlı kaldığı için dainese laguna d-dry montu beğendim fakat 4 mevsim mi yazlık mı kışlık mı bir fikir edinemedim ve inceleme bulamadım . Rica etsem fikirleriniz ile beni aydınlatırmısınız? Önerilerinizi bekliyorum . Eldiven önerisinde de bulunursanız sevinirim
    Birde motora kilit ve alarm fikirlerinizide verirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Daniese'nin montlarını beğeniyorum ama hiç kullanmadım. Agv'de daniese'nin ürünüdür fakat Agv k3-sv'yi test ettim. Kesinlikle kullanılmaması gereken bir kask. İçeriye o kadar çok ses alıyorki 70km/sa üstüne çıktığında adama çığlık bile attırıyor 110-130 arası giderken. O kadar para veriyorken Shoei Qwest'e yönebilirsin biraz daha sıkıp, yada daniese mont yerine scoyco veya venom bakıp, kalan para ile Shoei'yi seçebilirsin. Kaskta konfor çok önemli ki güvenliği saymıyorum. Benim eski Shoei Qwest sayesinde burnum bile kanamadı. Kaza onaylıdır tarafımdan

Bende vaz geçtim agvden onun yerine shark openLine modellerinden alıcam onu deneyen var mı mı peki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler