Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Michelin 80-90-17 Lastik Nereden Bulunur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Arkadaşlar yamaha crypton motorumda yıllardır kullandığım bu harika lastik şu an piyasada yok.

Nasıl ve nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilecek varsa teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha cryptone
    kardeş verdiğin link pirelli lastik ve neredeyse michelinin iki katı fiyatına.

Motosikleti
    MT-07
    İyide sen marka belirtmemişsinki, fiyatta belirtmedin. Bulamıyorum dedin. Ben mi yanlış okuyorum halen? Resim desen o da yok???

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

https://www.lastikdeposu.com.tr/mita...astigi-pmu2200

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide sen marka belirtmemişsinki, fiyatta belirtmedin. Bulamıyorum dedin. Ben mi yanlış okuyorum halen? Resim desen o da yok???

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

https://www.lastikdeposu.com.tr/mita...astigi-pmu2200
    marka mı belirtmemişim?

konu başlığına dikkatle bakın bence

Motosikleti
    MT-07
    Walla benim hatam kusura bakma. Direk sayılara ve motora baktım. O zaman buzmotor'u ara yarın telefondan onlara bir sor. Michelin bayisi kendisi. Getirtebilir ise en iyi seçenek onlar.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş verdiğin link pirelli lastik ve neredeyse michelinin iki katı fiyatına.
    İzmirde motorcu göçmen var benim lastiklerde stokta yoktu fabrikadan ya da tedarikçiden getirttiler. bi arayıp sorun isterseniz.
    Edit:Michelin bayisi

Motosikleti
    yamaha cryptone
    teşekkürler arkadaşlar, avrupada bu lastiğin hem yazlık hem kışlığı satılıyor bu ülkede her geçen gün yokluk artıyor maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)