Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha'dan 1 aydır gelmeyen motor, fikir arayışındayım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    chipsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Alıntı owlam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap alabileceğin yer bayi. Eğer bayi merkezden cevap anlamıyorsa sen zaten alamazsın hocam
    Az önce Yamaha dönüş yaptı nihayet. Sevkedilecek, bayiden tarih hakkında bilgi alın diyor. Bakalım ne zaman diyecekler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı AliR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa mavi r25 için bende geçen perşembe yamaha antalya dadaş motorla görüştüm, ellerinde kırmızı ve siyah var ama mavinin 9. aya kadar gelmeyeceğini söylediler.
    Dadaş motorla ilgili google haritadan yorumları okursan 3te 1nin şikayetçi olduğunu görürsün. Ben ordan motosiklet aldığıma şahsen pişman oldum. Gerçekten bayiyi sevmedikleri kadar var.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı chipsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakat Bayi, merkezden teyit alarak getirteceğini söyledi ve kapora verip sözleşme yaptım. Bayiden kaynaklı bir durum yok. Değilse bayi zaten Mavi yok demişti, ama merkezden "tedarik ederiz" yanıtını alınca sözleşme yaptık.

Diğer taraftan Yamaha'nın olmsuz dahi olsa cevap vermemesi çok uygunsuz bir davranış. Ötv ve fiyat için sorduğum iki soruya da 24 saat içinde yanıt verdiler. Yamaha'dan bir yetkili ile bir görüşme şansım olsa ah..
    Dostum, sen bilirsin yine ama git siyah al, kırmızı al. Nedir ki yani renk takıntısı bu kadar. 9 yıl önce araba almaya gitmiştim. Niyetim kırmızı idi, sıfır km. Ellerinde kalmadığını, beklersem getirebileceklerini söylediler. O an bayide siyah vardı, gerek yok bunu alıyorum dedim, satış evraklarını imzaladım aldım. Bana sorarsan gönlünde yatan motor modelini değiştirmek yerine, kafandaki renk kriterini değiştir, mis gibi al bir tane siyah ya da kırmızı R25 bin.
    bursalıali bunu beğendi.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    64 yıllık ömrümde hiç anlayamadığım konudur renk takıntısı . Yalnız kırmızı olunca + 20 nm tork ilave oluyo.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Alıntı Infaustus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, sen bilirsin yine ama git siyah al, kırmızı al. Nedir ki yani renk takıntısı bu kadar. 9 yıl önce araba almaya gitmiştim. Niyetim kırmızı idi, sıfır km. Ellerinde kalmadığını, beklersem getirebileceklerini söylediler. O an bayide siyah vardı, gerek yok bunu alıyorum dedim, satış evraklarını imzaladım aldım. Bana sorarsan gönlünde yatan motor modelini değiştirmek yerine, kafandaki renk kriterini değiştir, mis gibi al bir tane siyah ya da kırmızı R25 bin.
    R25 in yeni kasasında şöyle bir durum var (şahsi fikrim tabi). Mavi dışındaki renkler motorun hatlarını göstermiyor. Hatta kırmızı renk gözümde Java gibi göründü. 3 rengin de canlısını gördüm.
    Araba alırken de bayide beyaz yoktu, getirtelim dediler. Ellerindeki renk Apollo mavi diye bi renk miş. Baktım güzel görünüyor, aldık. Beyaza takılmadım.
    R25 de o ikilemde kaldım, uzun sürmedi. Kırmızı veya siyah alıp geçeyimmi dedim. Baktım ve vazgeçtim. Başka motor alırım daha iyi dedim.
    Neyse, bayi pazartesi-çarşamba arası kesin dedi, bakalım nolacak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    64 yıllık ömrümde hiç anlayamadığım konudur renk takıntısı . Yalnız kırmızı olunca + 20 nm tork ilave oluyo.
    Yıllar önce de yabancı müzik dinlediğimde bana sorarlardı "ne anlıyorsun" diye. O soruya hiç yanıt veremedim. Ama dinlediğim müzik bir takıntı değil, bir zevk. Bu da öyle.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı chipsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 in yeni kasasında şöyle bir durum var (şahsi fikrim tabi). Mavi dışındaki renkler motorun hatlarını göstermiyor. Hatta kırmızı renk gözümde Java gibi göründü. 3 rengin de canlısını gördüm.
    Araba alırken de bayide beyaz yoktu, getirtelim dediler. Ellerindeki renk Apollo mavi diye bi renk miş. Baktım güzel görünüyor, aldık. Beyaza takılmadım.
    R25 de o ikilemde kaldım, uzun sürmedi. Kırmızı veya siyah alıp geçeyimmi dedim. Baktım ve vazgeçtim. Başka motor alırım daha iyi dedim.
    Neyse, bayi pazartesi-çarşamba arası kesin dedi, bakalım nolacak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Yıllar önce de yabancı müzik dinlediğimde bana sorarlardı "ne anlıyorsun" diye. O soruya hiç yanıt veremedim. Ama dinlediğim müzik bir takıntı değil, bir zevk. Bu da öyle.
    Gönlüne göre olsun o zaman dostum. Şimdiden kazasız belasız sürüşler, tekerin hep düz bassın. Apaçilik yapma, egzoz yaptırıp geceleri uyuyan insanları uyandırıp küfür yeme
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Alıntı Infaustus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönlüne göre olsun o zaman dostum. Şimdiden kazasız belasız sürüşler, tekerin hep düz bassın. Apaçilik yapma, egzoz yaptırıp geceleri uyuyan insanları uyandırıp küfür yeme
    Düz bassın derken, viraja girmeyelim mi yani? Şaka. Çok teşekkürler. Allah herkesi kazadan korusun.

Apaçilik yaşında değilim ama, egzozun trafikte duyulur olması açısndan üsturuplu şekilde ses yapması konusunda arayışlarım olacak. Geçen gün gözümün önünde bir motosikletçiyi yanında giden araba duymadı çarpacaktı. Acemi olduğumdan gözüm korktu. Değilse, fazla ses beni bıktırır, kafam kaldırmaz.

Motosikleti
    R25 (acemi sürücü)
    Geldi Allah'a şükür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)