Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi motor?

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
    The results in this poll are hidden.
  • Kuba Fighter 50 2016

The results are hidden 0%
  • Kuba RX9 50 2017

• Kuba RX9 50 2018

• Mondial 50 Revival 2016

Kuba mı Mondial mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ikinci el 50cc motor alacağım. Önümde 4 seçenek var. Kalite, güvenilirlik, kullanışlık vs. açısından sizce hangisini almalıyım ve neden?

Marka Model Yılı KM
    Kuba Fighter 50 2016 7000
    Kuba RX9 50 2017 3000
    Kuba RX9 50 2018 5500
    Mondial 50 Revival 2016 7000

Sizin tecrübeleriniz ve bilgileriniz benim için çok değerli!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 modeli de uzun süre kullanıp karşılaştırma yapabilecek biri olduğunu sanmıyorum. Dolayısıyla forumda bahsettiğin motorların konu başlıklarına girip baştan sonra okuman ve eksilerini artılarını değerlendirmen daha doğru olacaktır.

Fakat modellerden 2 tanesi scooter diğeri commuter, öncelikle bu ikisi arasında seçim yaparsan seçeneklerini azalmış olursun.
    Yok illa yorum yap dersen mondial 50 modeli hız bakımından çok yavaş diğerlerine göre.
    kovboy03 bunu beğendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 modeli de uzun süre kullanıp karşılaştırma yapabilecek biri olduğunu sanmıyorum. Dolayısıyla forumda bahsettiğin motorların konu başlıklarına girip baştan sonra okuman ve eksilerini artılarını değerlendirmen daha doğru olacaktır.

Fakat modellerden 2 tanesi scooter diğeri commuter, öncelikle bu ikisi arasında seçim yaparsan seçeneklerini azalmış olursun.
    Yok illa yorum yap dersen mondial 50 modeli hız bakımından çok yavaş diğerlerine göre.
    sadece bir tanesinin markasını kulanıp marka üzrinden yorum yapsalar bile birşey benim için.Scooter ta commuter da uyar bana.

Motosikleti
    R25
    Küba kullanmadım ama mondiALMA

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Kubaların kalite bakımından biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Benim sana önerim ruhsatta 50cc görünen ama reelde 100cc-130cc olan motorlar var. Motogusto gibi. Onlardan bakıp almanı öneririm. Daha güçlü ve daha atik oluyorlar.

Tamam onları da araştıracağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Neden mondial tercih etmemeliyim?

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    kubAL mondiALMA

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial kullanıcısıyım.

model olarak bilmem ancak benim motosiklet o kadar cok darbe almasına ragmen teklemiyor bile.

Bence şans işi. Mondial'a sürekli kötü dediler ancak benim kullanım seklım ve yaptıgım kazaları goz onune alırsak 40 tl masraf ile yoluna devam eden bir cengaver diyebilirim.

150 lik mondial zone var bende 200 lük süperlight ve 50 cc lik küba trendy aldım hanıma trendy almadan önce de dragon 50 vardı ben kendim 110 cc yapmıştım şimdi kalite konusuna gelelim benim 150 zone emin olun süperlight tan daha kaliteli ama trendy 50 de sattığım dragon 50 ve zone 150 den daha kalteli duruyor

Şöyle söyliyim eğer elin alet edevat tutuyorsa scuter yerine 50 lik dragon alıp onu 110 luğa çevirmeni öneririm. Mondial revival biraz dandik gelmişti benim gözüme hanıma trendy 50 alırken trendy 50 de 80 cc ye yükseltilebiliyor eğer tiği hoşuna giterse mavi bir trendy 50 alıp 80cc ye yükseltebilirsin eğer boyun kilonda uyarsa çünki motor biraz ufak

2019 model kübalarda kalite arttı trendy 50 nin 2019 unu aldım ben euro 4 uyumlu ön fren disk gayet güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler