Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cafe Racer Modifiye etme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZX6-R
    merhabalar cafe racer motorsikletler son zamanlarda çok hoşuma gitmeye başladı bu motorsiklet tiplerinde marka önerebilecek olan varmıdır. uygun fiyata alıcağım ve istediğim şekilde görünüşünü düzenleyebileceğimgörsel buna benzer şekilde yapmak istiyorum

https://hizliresim.com/0RQNPZ
    yigozya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Mondial ve rksnin cafe racer modellerine bak bakalım
    yigozya bunu beğendi.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    https://www.motosiklet.net/medya/id1...600-cafe-racer
    Forumun media bölümünde her tarz motosikletlerin resimleri var. Linkdeki sayfada Honda cafe racerin detaylı resimleri var. Bakmak istersen.
    O motosikletin amerikan bayan aktör için yapılırken bir tv kanalında izlemiştim. Harika bir cafe racer. Süper bir aktör.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Katee Sackhoff için Caferacertv programında yapım aşamalarını izleyebilirsiniz.

Motosikleti
    ZX6-R
    çok teşşekkür ederim bakıcam şimdiden yapılısını görmek beni heyecanlandırdı. linkede bakıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

teşekkurler detaylı inceleme yapıcağım. Bu tarz modifiye yaparken gereken 2 el veya uygun parçaları alabileceğımız bir yer varmıdır yoksa sora sora mı öğrenilir?

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Tekrar selamlar, şu an Automoto kanalında Karee Sachhoff için XL600 honda caferacer programında yapım aşamalarını izleyebilirsiniz.
    Alıntı Dukars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşşekkür ederim bakıcam şimdiden yapılısını görmek beni heyecanlandırdı. linkede bakıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

teşekkurler detaylı inceleme yapıcağım. Bu tarz modifiye yaparken gereken 2 el veya uygun parçaları alabileceğımız bir yer varmıdır yoksa sora sora mı öğrenilir?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    CB750 ya da Triumph Bonneville
    Volkan76, ÇELİKKAYA ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Café Racer
    Skyteam Ace 125. Sıfırını 4500 TL'ye alabilirsiniz.

Hacim arttıkça fiyatlar da artacaktır.

Motosikleti
    xv250
    o tip motor bmw yada motoguzzi diğerleri bisiklet gibi kalır

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tip motor bmw yada motoguzzi diğerleri bisiklet gibi kalır
    önyargınizi cok begendim, nerden aldiniz?
    Y.o.K ve allegromod bunu beğendiler.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Kesinlikle Honda CB250R
    Y.o.K bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    merhabalar cafe racer motorsikletler son zamanlarda çok hoşuma gitmeye başladı bu motorsiklet tiplerinde marka önerebilecek olan varmıdır. uygun fiyata alıcağım ve istediğim şekilde görünüşünü düzenleyebileceğimhttps://hizliresim.com/0RQNPZgörsel buna benzer şekilde yapmak istiyorum

https://hizliresim.com/0RQNPZ
    Hocam aradığın motoru bulup aksiyona başlarsan haberdar et bizi de
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Versys650
    CafeRacer'ın güzel bir tarzı var, gerek motor şekli olsun gerek kıyafet olsun çok hoş, bende bu tarzı seviyorum yalnız burada maddi imkan, zaman ve yetenek gibi değişkenleri bilmek gerekiyor.

Ben kendi durumuma uygun olarak hali hazırda hem kullanabileceğim hemde ilerde küçük dokunuşlarla kişiselleştirebileceğim için (CafeRacer yada Scrambler tarzı) CB250R aldım. Henüz bir değişiklik yapmadım, şuan planlıyorum yavaş yavaş da uygulamaya geçeceğim.

Bütçe de sıkıntın yoksa BMW nin R serisi bu konuda ençok tercih edilen olsa gerek,

Tabi sadece motor alım maliyeti değil parça fiyatları da göz önünde bulundurulmalı.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Motosikleti
    ZX6-R
    gerçekten çok arzulu ve istekliyim ama çevremdeki insanlar bunu yapmanın çok zor olduğunu ve fazla para harcayıp paramı çöpe atacağım düşüncesindeler. hali hazırda bulunan kawasaki zx6-r motorsikletimi ilana koydum şuan onun satılmasını bekliyorum. hayat neler gözterecek kim bilir. satılırsa eğer halen birşeyler yapmayı düşnüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Alıntı Y.o.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CafeRacer'ın güzel bir tarzı var, gerek motor şekli olsun gerek kıyafet olsun çok hoş, bende bu tarzı seviyorum yalnız burada maddi imkan, zaman ve yetenek gibi değişkenleri bilmek gerekiyor.

Ben kendi durumuma uygun olarak hali hazırda hem kullanabileceğim hemde ilerde küçük dokunuşlarla kişiselleştirebileceğim için (CafeRacer yada Scrambler tarzı) CB250R aldım. Henüz bir değişiklik yapmadım, şuan planlıyorum yavaş yavaş da uygulamaya geçeceğim.

Bütçe de sıkıntın yoksa BMW nin R serisi bu konuda ençok tercih edilen olsa gerek,

Tabi sadece motor alım maliyeti değil parça fiyatları da göz önünde bulundurulmalı.
    evet çok haklısınız bu konuda zaten normal motorsikletlerin parçalarını bulmak çok zorken birde bu tarz değişiklikler yapmak daha da sıkıntılı olabılır.
    ama yeni şeyler yapma düşüncesi beni çok fazla heyecanlandırıyor. hayat ne göstericek. yaşayalım ve görelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB750 ya da Triumph Bonneville
    cb750 baktım hocam bunu çevirirken mevcut ön çatallar yerine daha büyüklerini koyuyolar sanırım daha güzel oluyor nasıl yapıyorlar internetten farklı ön amörtisör mü alıyorlar acaba?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    gerçekten çok arzulu ve istekliyim ama çevremdeki insanlar bunu yapmanın çok zor olduğunu ve fazla para harcayıp paramı çöpe atacağım düşüncesindeler. hali hazırda bulunan kawasaki zx6-r motorsikletimi ilana koydum şuan onun satılmasını bekliyorum. hayat neler gözterecek kim bilir. satılırsa eğer halen birşeyler yapmayı düşnüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

evet çok haklısınız bu konuda zaten normal motorsikletlerin parçalarını bulmak çok zorken birde bu tarz değişiklikler yapmak daha da sıkıntılı olabılır.
    ama yeni şeyler yapma düşüncesi beni çok fazla heyecanlandırıyor. hayat ne göstericek. yaşayalım ve görelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

cb750 baktım hocam bunu çevirirken mevcut ön çatallar yerine daha büyüklerini koyuyolar sanırım daha güzel oluyor nasıl yapıyorlar internetten farklı ön amörtisör mü alıyorlar acaba?
    Mesela ZX6 nın çatalları alınıp uyduruluyor.Bikeexif sitesine bir göz at sana fikir verecektir

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Neden kendi mevcut motosikletinizde bu tip değişiklik yapmayı planlamıyorsunuz?

Ayrıca artık kullanmayacağınız parçaları da ikinci el olarak satarak masrafın bir kısmını çıkarabilirsiniz.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...om-150-kt.html

Forumdan bir arkadaş güzel bir iş çıkarmıştı mesela.bi göz atabilirsin
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ciddi yeteneğiniz ve imkanlarınız yoksa tavsiye etmem. Uyduruk modifiye bi bo&a benzemiyor çünkü.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Zx ten street fighter yapmisti eleman

https://www.youtube.com/playlist?lis...lhhXI_zrrq9e-F

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zx ten street fighter yapmisti eleman

https://www.youtube.com/playlist?lis...lhhXI_zrrq9e-F
    çok uzun ve bi o kadar uğraş gerektiren bir çalışma adama helal olsun 2 yıl üzerinde uğraşmiş. saygılar

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    çok uzun ve bi o kadar uğraş gerektiren bir çalışma adama helal olsun 2 yıl üzerinde uğraşmiş. saygılar
    Sonra biri gelip adama diyor ki;

"- Aaaabi olmamış. Beğenmedim."

Cevap içten dahi söylense şöyle oluyor inanın: "-Çok da S.K.M. de..."
    ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)