Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stomp Grip yararlı mı sizce ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar ayaklarımla motosikleti tam sıkamıyorum kayıyor yada psikolojik olarak unutuyorum. Bunu engellemek için stomp grip araştırıyorum ama acaba değer mi ? Tank slaper konusunda aea öneriyordu, faydalı olduğunu söyleyen var, çok faydası yok diyenler de var, açıkçası çok bir bilgi de bulamadım bu konuda kullanan var mı yada kullanmış olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

diğer adıyla traction pad diye geçiyor. 50 tl fiyata olanlarda var 400 tl fiyatı bulanlarda var...
    yağızkoç05 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benim motosiklette var ama bir faydasını ya da zararını görmedim
    Oğuzhan10 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    sert veya dik yokuşdan inerken frenlediginizde birde yolcunuz varsa çok faydası var , dizlerinizle sağlam tutundugunuz için vücudunuz öne kaymaz bileklerinize aşırı yük binmez , bu sırada gidon ve manetlerin kontrolü daha etkili olur , SS motorlarda 250 km hızlarda bırak fren yapmayı gazı kapadığınızda bile faydası var..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Motorunuz nedir acaba? Biraz da tasarımla alakalı bence. Vulture motorumda bende aynı dertten muzdariptim. (motor küçük geliyordu )
    NS200 ve CBR250'de hiç öyle sıkıntılar yaşamadım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklete göre değişebilir. Eğer fren sırasında sele sizi motosikletin üstünde hareket ettiriyor, gidondan destek almak durumunda bırakıyor ve depodan da bacaklar kayıyorsa faydalı olur. Tank slapper örneği ise uç noktada, telaşa gerek yok.
    Diğer bir çözüm bacak kaslarını güçlendirmek

Özetle; bir kayma problemi varsa fayda sağlar. Problem yoksa aksesuar olur

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Benim yıllardır büyük küçük her motorumda olan birşeydi çok faydasini gördüm.
    Dizlerinizle fazla sikmasaniz bile kaymanizi engelliyor. Stomp gripsiz dizleri sık allah sık hem metal yüzeyde pantolon kayiyor hemde kendini kastigin için bacakların ağrıyor

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yıllardır büyük küçük her motorumda olan birşeydi çok faydasini gördüm.
    Dizlerinizle fazla sikmasaniz bile kaymanizi engelliyor. Stomp gripsiz dizleri sık allah sık hem metal yüzeyde pantolon kayiyor hemde kendini kastigin için bacakların ağrıyor
    Bunlara ek olarak motorum çizilmeyecek diye kafa rahat bir sekilde kavriyorum depoyu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tank slapper'a nasıl faydası oluyormuş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)