Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yemin ederim seleye oturmadan soğudum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Ilk motorumu alicam
    1.gordugum motor sorun yok dedi,debriyaji her salisimizda sanziman ses veriyor..
    2.gordugum motor hafif hasar kaydi var yayaya carpmis dedi,6100 hasar kaydi cikti.
    3.yarin gormeye gidecegim motor ns200 plakayi sorgulattim rs200 diye kayitli.. harbiden pes harbiden insan uc kurusluk motor icin cakal olur mu? Elimde kalacak birisi gözü karartıcam en sonunda motor alayim derken.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk motorumu alicam
    1.gordugum motor sorun yok dedi,debriyaji her salisimizda sanziman ses veriyor..
    2.gordugum motor hafif hasar kaydi var yayaya carpmis dedi,6100 hasar kaydi cikti.
    3.yarin gormeye gidecegim motor ns200 plakayi sorgulattim rs200 diye kayitli.. harbiden pes harbiden insan uc kurusluk motor icin cakal olur mu? Elimde kalacak birisi gözü karartıcam en sonunda motor alayim derken.
    3. şıkkınıza cevap vereyim, kaç model bilmiyorum ama ilk çıktığında sistemde kayıtlı olmadığı için rs200 diye kayıt ettirmiş olabilirler, mesela benim dominar 5.ay 2017 çıkışlı ve yine rs200 olarak sigorta poliçesinde gözüküyor ama şase ve motor numarası motor üzerindekiler ile aynı. sigortayı yaptırırken veya yaptırdıktan sonra onu tekrar sigortadan orjinal şekline getirebiliyorsunuz ben uğraşmadım.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlan linki alalım.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilk motorumu alicam

3'e cevap vereyim bu rs200 olarak kayıtlı olması kişinin insiyatifinde olan bir şey değil. sigorta veya noter satışında çıkan isimden dolayı öyle görünebiliyor.

Motosikleti
    MT-07
    Bende ekleme yapayım. Zeyilname ile düzelttirme yapılmaz ise bir kaza anında o sigortalar çöp olur. Bizim araba megane 3 1.5dci expression edc 110 hp di gözüküyor. Sigortada Renault sekmesinden 90hp die yazmışlar. Zeyilname işe Renault-Oyak yapılıp düzeltildi. Zira ilk motorum ns200 idi. Benden önceki ns150 die göstertmiş nasıl başarmış ise. Onu da zeyilname ile düzelttirdim. Kanun nettir. Mal ne ise poliçe öyle olmak zorunda. Gerisi size zarar.
    efendy06 bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hocam düşük fiyatlı uyguna arıyorsan zor bulursun. Piyasa fiyatinin biraz altına bakıyorsun galiba bütün çakal tipler piyasa fiyatinin biraz altında verenler oluyor

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Umut!
    nasılsın görüşmeyeli
    bulaşma bajaja abicim. motor arıyosan gruptan ayarlarız haber salarız acele etme almadıysan.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bajaj alma,bulaşma benden demesi

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Abiii,numarani kaybettim...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha dur sen; motosiklette değişen yok demişlerdi motoru değiştirmiş adamlar

sonra da bana bütçen var ise 98 şahin var onu vereyım istersen demişlerdi

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ekleme yapayım. Zeyilname ile düzelttirme yapılmaz ise bir kaza anında o sigortalar çöp olur. Bizim araba megane 3 1.5dci expression edc 110 hp di gözüküyor. Sigortada Renault sekmesinden 90hp die yazmışlar. Zeyilname işe Renault-Oyak yapılıp düzeltildi. Zira ilk motorum ns200 idi. Benden önceki ns150 die göstertmiş nasıl başarmış ise. Onu da zeyilname ile düzelttirdim. Kanun nettir. Mal ne ise poliçe öyle olmak zorunda. Gerisi size zarar.
    sigorta senin motorunla veya arabanla alakalı bir ödeme yapmaz. eğer sen suçluysan karşı tarafın aracını öder. eğer karşı taraf suçluysa onun sigortası senin aracını öder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)