Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mt 25 renk kodu

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    forumda ve google baktım net bilgi bulamadım.honda serisinde koltuk altında renk kodu olurmu ama yamaha serisinde bu yokmus.servisede sordum bilgi lamadım yamaha mt 25 gri renk kodu nedır acaba bilen varmı??2017 model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R25
    Selenin altında olduğunu söylüyorlardı ama şu siteye baktın mı:
    https://www.colorrite.com
    fearlesboyy ve Oğuzhan10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı yağızkoç05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selenin altında olduğunu söylüyorlardı ama şu siteye baktın mı:
    https://www.colorrite.com
    selenın altında yok goremedim belkide benim motorda yoktur.o siteyi duydum ama orda mt 25 serisi yok bulamadım bende

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Motorun şasisinde bir yerlerinde muhakkak olması lazım diye düşünüyorum, gidon bağlantı yerine felan baktınız mı?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun şasisinde bir yerlerinde muhakkak olması lazım diye düşünüyorum, gidon bağlantı yerine felan baktınız mı?
    baktım boyunda var etiket ondada sase ve desibel vs yazıyor.color vs yok.sitede bır arkadas aldıgını söylemıstı oje şişesi gibisini 20 tl satıyorum demişti. oraya yazdım cvp vermedı şimdi o oje şişesi kadar 20 tl alsam 10-12 tl kargo 32 tl sadece minicik şişe olucak.burda boyacı var kodu getır orjınal rengi sprey kutusuna basayım dedi 25 tl onu bulamıyorum

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım boyunda var etiket ondada sase ve desibel vs yazıyor.color vs yok.sitede bır arkadas aldıgını söylemıstı oje şişesi gibisini 20 tl satıyorum demişti. oraya yazdım cvp vermedı şimdi o oje şişesi kadar 20 tl alsam 10-12 tl kargo 32 tl sadece minicik şişe olucak.burda boyacı var kodu getır orjınal rengi sprey kutusuna basayım dedi 25 tl onu bulamıyorum
    araba boyacıları bir tane makineyle çıkartıyorlar kodunu sıcaklık ölçer gibi, onları bir ara sor istersen, ben olsam götürür baktırırdım
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba boyacıları bir tane makineyle çıkartıyorlar kodunu sıcaklık ölçer gibi, onları bir ara sor istersen, ben olsam götürür baktırırdım
    bende öyle yaptım sordum bakalım adam en yakın rengi tutturmaya calsılrız dedı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)