Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu işte bir terslik var

Motovento
    REKLAM ALANI
    altuner57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan , Bajaj
    Merhaba abilerim kardeşlerim bir sorunum var yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
    2 gün önce depoyu fulledim Opetten alıyorum benzini. Bu gün motor sabit devirde giderken blokdan tır tır diye bi ses gelmeye başladı biraz gaz açınca düzeliyor sabit gaza alınca yine aynısını yapıyor. Bu süre motoru sağa çektim 10-15 dakika, motoru salladım felan. 9km yolu sabit gazda geldim bi sıkıntı olmadı sizce benzinen yapmış olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Nasıl yağ koyuyorsunuz ? Benim motora 20-50 koymuşlardı başlamıştı bu ses 10-40 doldurdum 100-200km sonra kendiliğinden düzeldi. ses subablardan geliyordu. motorun üst kısmından.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende de bir ses geliyordu ilk başka yerini çözemedim sonra fark ettım ki egzozun içi dağılmış

Banada olmuştu aynısı aytemiz sağolsun benzinde sorun varmış tankeri yanlış depoya boşaltmışlar karbüratörü depoyu temizlemek zorunda kalmıştım sonradan öğrendim ki bir çok araç bu durumdan mağdur olmuş fiş alanlar şikayetçi olmuştu

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Zincirin gevşek veya bozulmak üzere olabilir.

altuner57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan , Bajaj
    Castrol power1 10-50 kullanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Dediğim gibi bı tırıltı oluyor sizde de öyle mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı Balkes41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada olmuştu aynısı aytemiz sağolsun benzinde sorun varmış tankeri yanlış depoya boşaltmışlar karbüratörü depoyu temizlemek zorunda kalmıştım sonradan öğrendim ki bir çok araç bu durumdan mağdur olmuş fiş alanlar şikayetçi olmuştu
    dediğim gibi bi sizdede bi tırıltı mı geliyordu?

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Opetten artık benzin almıyorum. Motorum yemiyor, sabahları çalışmıyor. Total, Lukoil veya denk gelirse Shell'den alıyorum.

Alıntı altuner57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Castrol power1 10-50 kullanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Dediğim gibi bı tırıltı oluyor sizde de öyle mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

dediğim gibi bi sizdede bi tırıltı mı geliyordu?
    Evet. Sabah servise götürürüm diye yola çıktım daha eve gidemeden yolda kaldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)