Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

500-600TL civarı kask tavsiyesi (R25)

Motovento
    REKLAM ALANI
    banno1957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Xv 250(Satıldı) - Yamaha R25
    Merhaba arkadaşlar geçen hafta Kırmızı beyaz 2016 model R25 satın aldım , kask tavsiyesine ihtiyacım var , kafam baya karışık bu konuda , aşağıda örnek kaskları paylaştım,

Aklımda LS2 FF320 Evo var diğerlerine göre daha sağlam duruyor.

MT targo modelini çok sevdim fakat güneş vizörü olmadığı için almayacağım :(

En kötü 2018 üretim , Kırmızı - Beyaz - Siyah renklere sahip 500-600 TL civarında kask önerileri bekliyorum sizden

LS2 FF320 Evo KUB KIRMIZI-SIYAH KASK - indirim ile 575 TL - https://urun.n11.com/kask/ls2-ff320-...ask-P259168554

Mt Kask Mt Thunder 3 SV Effect Parlak Beyaz Kırmızı Güneş Vizörlü - İndirim ile 443 TL - https://urun.n11.com/kask/mt-kask-mt...rlu-P174224098

Mt Kask Mt Blade Raceline Mat Beyaz Kırmızı Güneş Vizörl - indirim ile 382 TL - https://urun.n11.com/kask/mt-kask-mt...orlu-P59652427

MT KASK TARGO FF106 İNTERACT A1 PARLAK KIRMIZI (2019) - indirim ile 516 TL - https://urun.n11.com/kask/mt-kask-ta...019-P309282402

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Mt Kask Mt Thunder 3 SV Kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
    erhn42 bunu beğendi.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1

https://sharp.dft.gov.uk/helmets/mt-thunder-3/

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede thunder tifosi modeli var,ne çok iyi nede vasat,tam arada kalite sunuyor..

2018 Üretim yılı olan MT Revenge kullanıyorum, memnunum. Fiyat, performans bence.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    MT Blade 1 aydır kullanıyorum.

Sharp testi : 3 yıldız ne kadar güvenebilirsiniz bilmiyorum ben güvenerek aldım. Vizörüde tercih sebebimdi.
    Rüzgar sesi : Duyulmuyor 70 km ortalama ile sürüyorum daha rahatsız etmedi, bir defa uzun yolda kısa süreli 85-90 km'yi denedim yine ses yoktu.
    Buğu : Yalnızca soğuk havalarda motor durduğu zaman oluyor. İlerleyince kayboluyor ben durunca vizörü hafif açıyorum zaten nadir çok soğuk havalara denk geliyorum artık sorun olmuyor.
    Vizör : 1 Defa güneş kör etti vizörünü açtım güneş körlüğünü alıyor ancak fazla ayrıntı yakalayamıyorsunuz yani çok dikkatli değilseniz vizörlü
    kullanmanızı tavsiye etmem başka bir kaskın vizörünü test etmedim belkide hepsi o şekildedir.
    İç çıkarılabilir astarlar : Henüz koku felan yapmadı ama çıkarılıp yıkanabiliyor.
    Görünüşü : Ben en düzünü beyazını kullanıyorum hafif çizgileri felan var çok şık durduğunu söyledi arkadaşlar.
    Dikişleri : Kaliteli duruyor bir kaç sene rahat götürebilir diye tahmin ediyorum.

Tavsiye edermiyim. Rahatlık, kullanım kolaylığı olarak çok harika ben kasktan çekiniyordum rahatsız eder beni diye ancak kaskla daha rahat hissediyorum gel gelelim sağlamlık konusu size kalmış sahip olduğu değerlendirmesi 3 yıldız ve neden 5 değil, arada ki fark nedir bunun yorumu sana kalmış. Sormak istediğin soru olursa cevaplarım dostum.
    banno1957 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Düşünürseniz kırmızı kaskı satabilirim hiç kullanılmadı.
    banno1957 bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    400 Civarı bir paraya MT'nin kaskını almıştım gayet de memnunum. Fakat şuan ne kadar bilmiyorum. Araştırmanızı öneririm.

https://www.spartanprogear.com/produ...16005868912729

banno1957 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galiba duygulandım.

Şu ana kadar sorulan soru ile verilen cevaplar eşlenik durumda; forum tarihinde bir ilk olabilir.

Genelde o fiyat yerine 2-3 katı fiyatlar öneriliyor malum. ya da kask soruyorsun mont öneriyorlar falan.

NEyse; konuyu bende bozmadan geleyim.

ff353
    mt revenge

Bu 2 kask f/p olarak iyidir.
    chaqalqarlos ve banno1957 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba duygulandım.

Şu ana kadar sorulan soru ile verilen cevaplar eşlenik durumda; forum tarihinde bir ilk olabilir.

Genelde o fiyat yerine 2-3 katı fiyatlar öneriliyor malum. ya da kask soruyorsun mont öneriyorlar falan.

NEyse; konuyu bende bozmadan geleyim.

ff353
    mt revenge

Bu 2 kask f/p olarak iyidir.
    FF353'de güneş vizörü yok sanırım ?
    Revenge'de yeni üretim 2 model kalmış onlar da hoşuma gitmedi

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ls2 mt kasklardan uzak durun en ufak bır kazada cok fazla koruma saglayamıyor araı ve shoeı tavsıye ederım ve gunes vızorlu kaskların on tarafta koruma oranını dusuyor bundan da uzak durun derım

Motosikleti
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 mt kasklardan uzak durun en ufak bır kazada cok fazla koruma saglayamıyor araı ve shoeı tavsıye ederım ve gunes vızorlu kaskların on tarafta koruma oranını dusuyor bundan da uzak durun derım
    Bizde isteriz tabi Arai ve Shoei almayı illaki kalite farkı vardır arada fakat o kadar bütçe ayıramam , lastik ve zincir de değişecek , ayrıca kaska o kadar para verirsem kafamdan çıkarmam

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    15.000-20.000TL araliginda, hiz yapacaginiz bir motosiklet almissiniz ama kaska 500-600TL'lik bir butce ayirmissiniz. Bence o motosiklet uzerinde o kasklari kullanmayin. Para elbette sahibinindir, normalde bu tarz yorumlar yazmam ama is ekipman ve saglik olunca dayanamiyorum.

Guvenli surusler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Mt blade kullaniyorum bayadir. 3 yili askin.
    Hangi kaski taksak blade e gore gorus acisi daha iyi geliyor.
    Dostum var onun da gorusu bu yonde.
    Blade i tavsiye etmiyorum.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Mt revenge kullanıyorum 2 yıldır. Dikkat etmeniz gereken en önemli undur kafa yapınız. Zira bu kask üçgen kafa tipine göre yapılmış. Yuvarlak bir kafanız varsa önermem. Yanaklardan çok fazla sıkıyor. Bir beden büyüğünü alıyorsunuz bu sefer de kask bol geliyor. Niyahetinde kısır bir döngüye giriyor kask ağır revenge serisi çok fazla ses alıyor özellikle 90 kmhden sonra fırtınalar kopuyor. Kalıbı çok büyük olduğu için sanki kafanız aşırı kocaman gibi gösteriyor. ÖZellikle cılız bir tipseniz komik bir görüntü ortaya çıkıyor

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı Flaming0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 Üretim yılı olan MT Revenge kullanıyorum, memnunum. Fiyat, performans bence.
    Bende de Mt Revenge var. Sol kulağıma hafif bir baskı yapıyor ve güneş vizörü yok. o yüzden ben tavsiye etmiyorum konfor açısından
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Mt revenge kask kullanıyorum 2 senedir gayet memnunum. Kafama uygunluğu açısından hiç sıkıntı yaşamadım

Motosikleti
    Cb 250 R
    yurtdışından almanı tavsiye ederim geçen sene kargo gümrük vergisi dahil 600 tl ye hjc fg17 almıştım şuan nasıl bilmiyorum fiyatlar.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ff 353 almayınız efendim vizor mekanizmasi gayet dandik kafada 1 sene olmasina ragmen citirdiyor.

Malesef bir kazada denedim kafayi korudugunu onayladim.
    banno1957 bunu beğendi.

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar , tekrar yorumlar için teşekkürler.
    Dün https://urun.n11.com/kask/ls2-ff320-...ask-P261292328 bu ürünü sipariş ettim, indirim ile 550 TL ye geldi , pazartesi elimde olur diye düşünüyorum , kullandıktan sonra düşüncelerimi yazarım.
    Fiyat / Performans olarak bana daha uygun geldiği için böyle bir seçim yaptım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)