Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk Ciddi Kazamı Geçirdim ve Bırakma Aşamasındayım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Geçmiş olsun, ilk pulsarımla ufak tefek 11 kazam vardı düşmeler hariç motoru bıraktım mı hayır sürmeye devam, yere düşüp dizini vurduğunda eve mi kapatıyorsun kendini tabiki hayır yürümeye dolaşmaya devam ediyorsun. Anlık pisikolji senin durumun.
    aslaner bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Geçmiş olsun. İnsanı psilojisi. Elle tutulacak birşey olmamasına rağmen, kararlarımızda en etken faktör. Motosikletin hasarlı, canın yanmıyor ve onarımda sorunlar yaşıyorsun. Çok can sıkıcı bir süreç.
    Bence, acele etme. Sırasıla. Sağlığına iyi bak. Motosikletin masrafı doğru düzgün karşılandım. Onarımı temiz olsun. Yani, baya bir işin varken, birde kullanıp kullanmamayı şimdiden düşünme.. Maddi manevi yaraların bir iyleşsin, sonra rahat bir şekilde motosikletini ister satar, ister süsler, ister sürer, istersen bir daha yüzüne bakmasın. En azından doğru kararı vermiş olursun ve sonradan niye sattım niye satmadım diye pişman olmazsın. Şimdilik geçmiş olsun.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı
    Nekadar ifşa olup, ukalalığa devam etmeyi düşünüyorsun bilmem, ama bu seni son kez dikkate alışım. Devamında ya ruhhastası yada bir saygısızlık olarak görüp dikkte almayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Bu ne la. Kendini ifşa edilemeyen, benim yorumuna niye maydanoz oluyor, İstanbul nebileyim ne. Kovun ya şunu iyice arapsaçı oldu burası. Onda saç bile yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Hala resim veya video için sade link vermeyi anca becermişim, adam benim yorumunda kendini ifşa edilmesinden birde resim koyuyor. Yok artık. Microsoft kodexin vitual gerçeğimi bu, anlamadım.
    aslaner bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Kovun la sunu derken ? Herkesi kendin gibi gormen cok uzucu munakaya girmiyorun muhatap almiyorum

Paylastigin munasebetsiz bu resim ile kendi saygisizligini herkese gostermene gerek yok ifsa olmaya gerek yok , benim butun bilgilerim acik, kimseden gizlim saklim hic olmadiki

Saygi ve sevgilerimle

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Ula yinemi sen.
    Ben kimi kastettiğimi kendileri bilir.
    Herşey karşılıklıdır.
    Sen kendi dalgana bak, bende kendi dalgama.
    Denk gelmemek dileğiyle, bye bye.
    Mizah ufkun açık olsun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler