Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki w175- w250

Motovento
    REKLAM ALANI

Kawasaki nin w175 ve w250 gibi retro görünümlü çok güzel modelleri var , sanırım çoğunlukla Güneydoğu Asya pazarında satılıyor, Türkiye ye neden getirmiyorlar acaba ? bildiğim kadarıyla çok az miktarda w800 var ama düşük cc modeller neden gelmiyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Euro emisyon normlarını avrupa bölgesinde karşılayamadığı için avrupa bölgesinde satılamıyordur.
    Çeviriden baktığım bir kaç makaleye görede euro4 emisyon normlarını karşılamadığı yazıyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    euro normlarını isteseler çözerlerde asya pazarı genelde işlevsellik üzerine.. türkiye pazarı biraz daha şekilsellik üstüne şu motor gelse bence çok çok az insan alır. bu benim fikrim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    35 bin tl verir misin bu hava soğutmalı tenekelere

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben vermem ucuz olsada satmaz onu demeye çalışıyorum buna benzer çin malı commuterler kaynıyor her marka getirtiyor bir commuter çok satmıyor en azından büyük şehirlerde.. kaldıki çinliler içinde en sorunsuz sağlam modeller commuter versiyonları..

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    euro normlarını isteseler çözerlerde asya pazarı genelde işlevsellik üzerine.. türkiye pazarı biraz daha şekilsellik üstüne şu motor gelse bence çok çok az insan alır. bu benim fikrim.
    Yani öylede denilebilir ama getirmeme nedeni asya pazarı oldukça büyük bi pazar orada satış fazlalığı ve daha düşük maliyetle yüksek karlılık sağlarken euro normlarını uygulayan bölgelerde ek maliyet(euro4'den dolayı) düşük karlılık olarak yansıyacağından uğraşmak istemiyor ve getirmiyorlardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)