Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

6 NCI BAJAJ FESTİVALİ

Motovento
    REKLAM ALANI

7 NİSAN 2019 Pazar günü Tepeören-Tuzla’da bulunan fabrikamızda artık gelenekselleşen Bajaj Festivali’nin 6 ncısını gerçekleştirdik.

Yoğun katılım oldu. Güzel saatler geçirdik. Bizler çok mutlu olduk.

Yeni satış sistemini anlattık, merkez showroomu tanıttık, modellerimizi test ettik.

İnşallah yenilerinde buluşmak üzere vedalaştık…

Katılan ve bizi onurlandıran tüm motor sever arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    ben olsam bajaj harici motorları almazdım içeri. çünkü kuralkan olmak bunu gerektirir

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bayilikleri farklı motosiklet satınca bayilikten çıkartıyor ama kendisi farklı motosikletleri kabul ediyor.
    yakıştıramadım valla.

Motosikleti
    R25
    Bizim millete beleş olsun mezar olsun. Farklı motorları almasalar yürüyerek yine giderler.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Etkinlige katildim guzel zaman gecirdik ancak hic sevmedigim bir olayla karşilastim girisde cekilis bileti verildi 1 kisiye 1 bilet normal olarak ama gel gör cekiliste inanin 1 kisiye 4 kere hediye cikarmi cikiyo adamin elinde 30 yakin bilet vardi hic adil olmadi anons yapildi herkez kendi bileti ile katilcak ama uygulanmadi bunun haricinde EKREM ATA beye teşekkurler ederiz güzel bir anımız oldu.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlige katildim guzel zaman gecirdik ancak hic sevmedigim bir olayla karşilastim girisde cekilis bileti verildi 1 kisiye 1 bilet normal olarak ama gel gör cekiliste inanin 1 kisiye 4 kere hediye cikarmi cikiyo adamin elinde 30 yakin bilet vardi hic adil olmadi anons yapildi herkez kendi bileti ile katilcak ama uygulanmadi bunun haricinde EKREM ATA beye teşekkurler ederiz güzel bir anımız oldu.
    Burası Türkiye.....!
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Mangal partisi yapıldı mı?

Köftesinden sucuğuna kadar.

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kurubuzz;

Girişte herkese sadece bir bilet verildiğine emin olabilirsiniz. Ancak hediyeler etkinlik sonunda dağıtıldı ve ayrılan bazı arkadaşlar biletlerini kendi arkadaşlarına vermişler. Bu da doğru değil. İnşallah bir sonrakinde telafi ederiz. Yoksa hediyeler işin sadece bir tadı idi.

Saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)