Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA SERVISINDE BAKIM ESNASINDA VİDEO ÇEKMEYI BAŞARDIK

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza
    Herkese merhabalar
    Forza 250 motorumun 12bin bakımını yaparken kayda aldık umarım faydalı bir video olur

Iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=eAA2qZs_lG4&t=4s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    video 50 dk. halbuki benim çinlinin bakımları 2 dk 33 sn sürmüştü. işte çinlinin farkı. hızlı pratik ucuz. (usta yağ filtresinin yerini en başlarda bulamadığı için bakım 32 saniye daha uzun sürmüştür)

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Varyatör temizlenir 100 km sonra yine titreşim başlar. Hikaye yani. Ben de Esengül'e gidiyorum. Hem servis boş olduğu için hem de video çekildiği için galiba daha özenli davranılmış. İlk yaptıkları işlem yağı boşaltıp yenisini koymaktır sonunu beklemiyorlar yani. Ama çok yoğun olduğu için hızlı olmak zorundalar yapacak bişey yok. Hava filtre kutusunun içini öyle özenli silen usta görmedim. Ama iyidir Esengül.

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video 50 dk. halbuki benim çinlinin bakımları 2 dk 33 sn sürmüştü. işte çinlinin farkı. hızlı pratik ucuz. (usta yağ filtresinin yerini en başlarda bulamadığı için bakım 32 saniye daha uzun sürmüştür)
    Usta gibi usta koy pistlerde pit ekibi olsun 😄😄

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Çinli motorumun Rotajla 4 kez yetkili servise gittim. Toplamında bu kadar işcilik yapmadılar, yaptıklarïyla ayarı daha bozdular. Sanırım, bukadar detaylı ve özenle bakım yapsalar, motoru mahşiş diye bırakırım. Sizin servis dörtdörtlkük servis yani. Güzel video paylaşımî. Scooter haklıymışım. Şanzıman yok, kuru sentrifug mekanizması. İyidir, sessiz ve sorunsuz. Bozulursada masrafı az ve tamiri çok kolay. Selamlarla...

Motosikleti
    Forza
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar ozenerek yapıyor

Motosikleti
    Forza
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varyatör temizlenir 100 km sonra yine titreşim başlar. Hikaye yani. Ben de Esengül'e gidiyorum. Hem servis boş olduğu için hem de video çekildiği için galiba daha özenli davranılmış. İlk yaptıkları işlem yağı boşaltıp yenisini koymaktır sonunu beklemiyorlar yani. Ama çok yoğun olduğu için hızlı olmak zorundalar yapacak bişey yok. Hava filtre kutusunun içini öyle özenli silen usta görmedim. Ama iyidir Esengül.
    Tabi servis yoğunsa dediğin gibi oluyordur kesin birde tabi biz çekim yapıyoruz diye cok ilgilendiler

Motosikleti
    Forza
    Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli motorumun Rotajla 4 kez yetkili servise gittim. Toplamında bu kadar işcilik yapmadılar, yaptıklarïyla ayarı daha bozdular. Sanırım, bukadar detaylı ve özenle bakım yapsalar, motoru mahşiş diye bırakırım. Sizin servis dörtdörtlkük servis yani. Güzel video paylaşımî. Scooter haklıymışım. Şanzıman yok, kuru sentrifug mekanizması. İyidir, sessiz ve sorunsuz. Bozulursada masrafı az ve tamiri çok kolay. Selamlarla...
    Tabiki çinli markaların turkiyedeki servisleri malesef çok kötü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)