Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ve Kask Tercihi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba a2 ehliyetimi aldım sonunda elimde 10.000TL küsür para var.Bulunduğum yerde düğün konvoyu dışında hiçbir zaman trafik olmuyor(trafik lambasıda yok zaten).Keyfi olarak turlayabileceğim bir motor arıyorum(uzun yol yapmıyacağım).CBR almak istiyorum ama karar veremedim.2013 cbr 125 25-30 km aralarında alabilirim yada cbr 250 40-60km aralarında alabilirim.Baklımlı CBR'ler kaç bine kadar alınır merak ettiğim bu 20-30bin km fazla olsun 250'lik olsun diyip cbr 250 mi almalıyım?.Bu iki motordan birsini almayı düşünüyorum.Ayrıyetten ekipmanlarımdan sadece kaskımı değiştirecem sizden kask tavsiyeside istiyorum.Aklımda yine iki kask var birisi LS2 ff396 CR1 Carbon kask diğeri ise MT Matrix.Aklım birazdaha mt'ye gidiyor çünkü Matri sharp testini fullemiş bir kask malzemesi fiberglass ve fiyatı çok makul.Sizce hangi motosikleti ve kaskı seçmeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    250 cc al temiz bulursan 125 cc sana yetmeyecek özellikle yokuşu bol yerde isen

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

ben ls2 ff320 kask kullanıyorum memnunum tek seferde 2 3 saat kafamda kaldı pek öyle bunaltmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)